18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda za elką

Flodzia • 2021-08-29, 09:41

Dimitri, teraz pokażę ci, jak załatwić dupka za nami. To bardzo ważna umiejętność w Rosji, więc uważaj i ucz się.

pro_avenger

2021-08-29, 10:06
Jeden powinien dokupić godziny, drugi zrobić kurs od nowa a instruktor może lepiej w kuchni się sprawdzi

grudzin7

2021-08-29, 10:51
Jak ktoś przy prędkościach autostradowych podjeżdża na 1-2 metry pod zderzak to znaczy, że nie ceni swojego życia ani samochodu zbyt wysoko. Jakby to była Polska to bym powiedział, że jeden i drugi powinien stracić uprawnienia, ale że to Rosja to pewnie obydwaj są bez uprawnień i w dodatku pijani :roll:

Stashqo

2021-08-29, 10:54
No a gdyby tak nie siedzieć na zderzaku, zacząć wyprzedzać dopiero kiedy kierowca L-ki zmieni do końca pas i zachować ostrożność bo to nauka jazdy i może być nieprzewidywalna? Eeee tam, dawaj Saszka, jedzioa! xD

dżonyłojlker

2021-08-29, 11:51
Dobrze tak cwe*owi. j***ne cioty muszą wyprzedzać lewym, bo tak jest w przepisach, a miejsca od ch*ja.

Dr.pilot

2021-08-29, 11:54
Jednym słowem Rosja

McQurwa

2021-08-29, 12:16
Eastern, dziki wschód, kraina niedojebów

KaprysLosu

2021-08-29, 16:11
grudzin7 napisał/a:

Jak ktoś przy prędkościach autostradowych podjeżdża na 1-2 metry pod zderzak to znaczy, że nie ceni swojego życia ani samochodu zbyt wysoko. Jakby to była Polska to bym powiedział, że jeden i drugi powinien stracić uprawnienia, ale że to Rosja to pewnie obydwaj są bez uprawnień i w dodatku pijani



w twoim idealnym świecie wszyscy by jeździli na autostradach 90 km na godz... poza tym, w Polsce wcale nie brakuje ludzi pijanych i bez papierów na kierowanie...

Billans

2021-08-29, 19:02
Specjalnie, czy nie. Bardzo dobrze! Po kiego wała w ogóle jeździć w ten sposób? Ja osobiscie nie zrozumiem nigdy. Często mam podobne sytuacje na j***nej w dupe A4. Tam to dopiero się odpie**ala. Czy inny naprawdę myślą, że pozostali nie jadą 200/h bo nie potrafią wcisnąć gazu, czy jak?

Kaszakisza

2021-08-29, 22:16
KaprysLosu napisał/a:

w twoim idealnym świecie wszyscy by jeździli na autostradach 90 km na godz... poza tym, w Polsce wcale nie brakuje ludzi pijanych i bez papierów na kierowanie...



A gdzie on pisał o prędkości? Napisał o utrzymywaniu bezpiecznej odległości od pojazdu przed sobą, czego wielu zjebów nie kapuje. Jadąc komuś na zderzaku z prędkością 140 km/h ktoś przed tobą wystarczy, że muśnie hamulec, bo zauważy np. jakieś roboty przy drodze i już całujesz go w dupę....