18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda pod prąd w Łodzi

CropperOfTeeth • 2017-08-17, 19:51
Sytuacja z dzisiaj. Mam nadzeję, że prawka już nie zobaczy.



Materiał własny

sweeper

2017-08-18, 09:10
nie podniecaj się - widocznie mało jeździsz i po swojej wiosce - w PL drogi są źle oznakowane i niewiele trzeba, żeby popierdzielić -a później wypudrowany rzecznik policji może mądrować jacy to polscy kierowcy są beeee... pojeździjcie po świecie samochodami i zobaczcie jak w cywilizowanych krajach oznacza się skrzyżowania, wjazdy na autostradę itp... Przy tak gównianych oznaczeniach jak nasze to i tak mało mamy wypadków z jazdą pod prąd na autostradzie...

szlovak

2017-08-18, 09:46
@sweeper:

mamy nadmiar znaków, to fakt i zbyt dużo ograniczeń, ale bez przesady, raczej nie w centrach dużych miast

Shotterr

2017-08-18, 14:36
Ale bez jaj. Jak już zrobisz coś głupiego to naprawiasz błąd jak tylko możesz a nie jedziesz wyraźnie oznaczonymi 3 pasami ruchu pod prąd. Na każdym pasie strzałki wymalowane i dobrze widoczne. Używając mózgu i widząc coś takiego natychmiast zawracasz bądź jak w tym filmiku jeśli jest to możliwe przejeżdżasz przez pas zieleni i dalej jedziesz poprawną stroną.
No chyba że twierdzicie że jak już wjechał to ch*j niech jedzie to więcej pytań nie mam.

A tutaj jest miejsce w którym wjechał. Jak dla mnie to trzeba być artystą żeby walnąć pod prąd.

AN...........or

2017-08-18, 14:44
fajna murzynska nutka leci w tle

CropperOfTeeth

2017-08-18, 19:36
Kamerka, którą nagrywam to YI DASH 1296P, zajdziecie ją na seriwsach aukcyjnych. Szczerze polecam :mrgreen:

AzzanDraganus

2017-08-18, 22:05
@Shotter
stare zdjecie z googlemaps, teraz jest jeszcze po srodku obwodnica pod tymi pasami ruchu przez co jeszcze trudniej domyslec sie jak wjechal