topic

FourthIllusion

2021-06-10, 18:48
slunsk, slaski ogar konczy sie na tym ze trzeba po vodke leciec na tankshtela...

35i

2021-06-10, 18:58
Asuritta napisał/a:

Ja tak zawsze robię ... ale Polacy jak w Rosji mają wyj***ne na wszystko ... znaki na ch*j to komu, Warszungi najgorsze p*zdy drogowe

Nie zesraj się. Większość samochodów na warszawskich blachach to pojazdy służbowe lub jakiś leasing, a za kierownicami tychże pojazdów w znakomitej większości siedzą słoje.

PeteN88

2021-06-10, 19:01
Kolejny dowód na to, że Polacy to chamy nieokrzesane a w Polsce jak w lesie.

Seszła

2021-06-10, 19:26
A ja się cieszę z tych debili. Zawsze szybciej dzięki temu jadę

Bourbonable

2021-06-10, 19:53
Nie to nie normalne. Po ch*j stać w 5km korku na 2 pasach skoro można na 1 pasie w 10km. Ludzkie ameby.

Maras0803

2021-06-10, 20:08
trebles121 napisał/a:

niby taka oh i eh ale jednak podziekowala włączając awaryjne jak sie wj***la na koncu po co skoro minute pie**olila o tych uczestnikach ruchu w złym swietle

Wyj***ć to powinni ciebie razem z kondomem.

ellsworth

2021-06-10, 20:49
Powiem wam, że ch*ja ta jazda na suwak jest warta. Przykład z weekendu bożociałowego. Autostrada A1 w kierunku Śląska. Rejon Bełchatowa. Kto choć trochę jeździ po Polsce doskonale wie o czym mówię - pie**olone rondo na placu budowy na A1. Niedziela wieczór. Powrót z długiego weekendu. Ruch jak sk***ysyn, ale póki wszyscy grzecznie jechali prawym pasem to pomału ale płynnie do przodu się wszystko posuwało. A potem jakiś kretyn sobie pomysłał, że on z plebsem nie będzie pomału jechał i dał rurę na lewy pas, za nim cała chmara innych. Efekt? Nie minęły 2 minuty a oba te pasy stanęły w p*zdu, bo debil stwierdził ze on kilkaset metrów pociśnie lewym i się wdupcy na końcu. W efekcie cała j***na autostrada stanęła, bo kilu ch*jom się nie chciało normalnie jechać prawym!

sviruz

2021-06-10, 21:21
Grymson napisał/a:

To że podziękowała jej dobra wola/ przyzwyczajenie.

To się nazywa kultura osobista, milordzie.

robin163

2021-06-10, 21:28
Ja cię pierdołę ja cię pie**olę a ja się pytam gdzie to pie**olenie jest

willoo

2021-06-10, 22:03
Coś mało pieczenia dupska w komentarzach... nie ma żadnego wielmożnego kierowcy ciężarówki wśród nas, który zaraz będzie tłumaczył że tak się nie robi ?

Pereze87

2021-06-10, 22:12
r*chałbym ! 8-)

Dziad_Inżynier

2021-06-10, 23:56
ellsworth napisał/a:

Powiem wam, że ch*ja ta jazda na suwak jest warta. Przykład z weekendu bożociałowego. Autostrada A1 w kierunku Śląska. Rejon Bełchatowa. Kto choć trochę jeździ po Polsce doskonale wie o czym mówię - pie**olone rondo na placu budowy na A1. Niedziela wieczór. Powrót z długiego weekendu. Ruch jak sk***ysyn, ale póki wszyscy grzecznie jechali prawym pasem to pomału ale płynnie do przodu się wszystko posuwało. A potem jakiś kretyn sobie pomysłał, że on z plebsem nie będzie pomału jechał i dał rurę na lewy pas, za nim cała chmara innych. Efekt? Nie minęły 2 minuty a oba te pasy stanęły w p*zdu, bo debil stwierdził ze on kilkaset metrów pociśnie lewym i się wdupcy na końcu. W efekcie cała j***na autostrada stanęła, bo kilu ch*jom się nie chciało normalnie jechać prawym!

Jazda na suwak polega na tym, że się jedzie DO KOŃCA obu pasów i przed zwężką zjeżdża jeden za jeden samochód PŁYNNIE. To o czym ty piszesz to januszerka jak powyżej, "stójmy wszyscy na jednym pasie, bo i tak korek" :erniepalm:

notak

2021-06-11, 05:58
stoją, to niech sobie stoją,
takie gówno na sadolu

hardowski

2021-06-11, 22:23
willoo napisał/a:

Coś mało pieczenia dupska w komentarzach... nie ma żadnego wielmożnego kierowcy ciężarówki wśród nas, który zaraz będzie tłumaczył że tak się nie robi ?

pdonn

2021-06-12, 00:22
Oczywiście ona jak i większość tu komentujących, miała prawo tak pojechać. Tak samo jak macie prawo nie ustąpić w autobusie miejsca starszym osobom, kobietom w ciąży...