18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda na czoło z happy endem

JackCactus • 2017-02-15, 22:32


Kolega zainwestował w dasz kam i na efekty nie trzeba było długo czekać.

warszawa_24

2017-02-17, 01:48
Na tej drodze jeżdzą szybciej niż na A2 :-/

MaczoJuh

2017-02-17, 11:06
@deliriumpermanent
Szczerze mowiac ciekawe wyzwanie, ale boje sie, ze czas moze mi na to nie pozwlic (tak nazwij mnie tchorzem )
Zeby smigac takim autkiem, musze sie duzo napracowac, czesto po 12/16h :) To nie jest jak ktos wyzej napisal 'tatus dal'... Ciezko zapie**alam, nawet w soboty :)
Takze chyba do 'pojedynku' nie dojdzie, ale dzieki za wyzwanie :D No i w sumie fajna gownoburza sie zrobila... Ajj jak latwo dolac oliwy do ognia. Pozdrawiam :)


@nano50 o Alfie mowisz? Miale zamiar kupic, ale wtedy nie na moja kieszen.



PS. moje posty usuwa MOD nie ja.


PS. po urlopie (sierpien) mozna by cos wykombinowac bo teraz pakuje kase w wymarzone wakacje :D Oczywiscie gdyby zebrac wieksza ilosc osob. w sumie byloby ciekawie.


jeszcze raz @deliriumpermanent ;P
Nie probowalem sie dowartosciowac. Poprostu chcialem pokazac, ze nie kazdy 'sie buja' w zyciu...
A co do 'star*cha' daleko ci do niego, mam w twoim wieku znajomych :)

Corradolicious

2017-02-17, 12:15
Na 30k pracujesz po 12-16h? W Biedronce na bramce stoisz? Czym ty sie dzieciaku chwalisz? "Tyle trzeba pracować, zeby jeździć TAKIM autkiem" pffffffff. 10letni szrot z szafa 3 razy wywinięta na druga stronę to serio takie wyżyny społeczne w tym kraju?

BKKWK

2017-02-17, 13:32
Corradolicious napisał/a:

Na 30k pracujesz po 12-16h? W Biedronce na bramce stoisz? Czym ty sie dzieciaku chwalisz? "Tyle trzeba pracować, zeby jeździć TAKIM autkiem" pffffffff. 10letni szrot z szafa 3 razy wywinięta na druga stronę to serio takie wyżyny społeczne w tym kraju?



Jeśli faktycznie ma 24 lata, to tak, musi się narobić, bo nikt w tym wieku nigdzie nie dostanie dobrej pensji.

krzyks

2017-02-17, 14:13
BKKW napisał/a:



Jeśli faktycznie ma 24 lata, to tak, musi się narobić, bo nikt w tym wieku nigdzie nie dostanie dobrej pensji.



Nie przesadzaj. Mój syn robi w tym roku maturę i już ma propozycję pracy za naprawdę dobre pieniądze (6 tys. na początek) Co więcej, z możliwością studiowania na studiach dziennych. Po zdaniu matury, do czasu podjęcia studiów idzie na staż. Płatny. 3 tys/miesiąc Chłopaki po studiach, mają tam 24-25 lat. Zarabiają ponad 10 tys. Sam bym tak chciał.. Co więcej, nie walą 10-12 godzin dziennie, ale fakt, dopracowują w domu projekty. :roll:

kothletino

2017-02-17, 21:22
No tak tylko 6k PLN ma inną wartość w różnych miejscach Polski.

nano50

2017-02-18, 02:06
MaczoJuh napisał/a:


@nano50 o Alfie mowisz? Miale zamiar kupic, ale wtedy nie na moja kieszen.



Dokładnie. ;-)

MaczoJuh

2017-02-18, 16:14
@BKKW Nie kazdy ma tate ktory mu 'uzyczy' lokum... Ja mieszkam na wlasnym - 2k sam wynajem, a gdzie zarcie? Glupie ubezp auta to 5tys ... jesli interesuja cie zarobki to 4k brutto, samo technikum. Jak wczesniej podkreslalem, nie wszyscy rodzice maja tyle hasju zeby utrzymywac dziecko, az sie wyuczy... Moze gdybym skonczyl studia zarabial bym jak twoj syn po 6k. Pozdrawiam :)

BKKWK

2017-02-18, 17:45
MaczoJuh napisał/a:

@BKKW Nie kazdy ma tate ktory mu 'uzyczy' lokum... Ja mieszkam na wlasnym - 2k sam wynajem, a gdzie zarcie? Glupie ubezp auta to 5tys ... jesli interesuja cie zarobki to 4k brutto, samo technikum. Jak wczesniej podkreslalem, nie wszyscy rodzice maja tyle hasju zeby utrzymywac dziecko, az sie wyuczy... Moze gdybym skonczyl studia zarabial bym jak twoj syn po 6k. Pozdrawiam :)



Chyba pomyliłeś adresatów.

de...........nt

2017-02-19, 04:51
MaczoJuh napisał/a:

@deliriumpermanent
Szczerze mowiac ciekawe wyzwanie, ale boje sie, ze czas moze mi na to nie pozwlic (tak nazwij mnie tchorzem )



Nie mam absolutnie zamiaru nazwać Cię tchórzem. Jeśli na chwilę obecną nie masz czasu na taki wyjazd - rozumiem. Jak już będziesz miał chwilę, to daj znać. Jak już pisałem, od początku "z góry" stawiam noclegi, bilety na tor, paliwo i inne koszty.
Niech już będzie - te koszty zostają po mojej stronie niezależnie od wyniku.
Idę Ci na rękę.
Biorę tylko zakład o Twoje auto, lub kwotę 30 tysięcy zł.
Jeśli wygram, to pomniejszam to o koszta (pewnie kilka tysięcy złotych), jeśli przegram, to kupuję drugie A3, lub wypłacam 30 tysięcy zł (do wyboru) i oczywiście pokrywam wszystkie koszty wyjazdu dla obu stron.

MaczoJuh napisał/a:

Zeby smigac takim autkiem, musze sie duzo napracowac, czesto po 12/16h :) To nie jest jak ktos wyzej napisal 'tatus dal'... Ciezko zapie**alam, nawet w soboty :)



To akurat, niezależnie od pracy i płacy się ceni.


MaczoJuh napisał/a:

Takze chyba do 'pojedynku' nie dojdzie, ale dzieki za wyzwanie :D No i w sumie fajna gownoburza sie zrobila... Ajj jak latwo dolac oliwy do ognia. Pozdrawiam :)



Jeśli znajdziesz chwilę czasu, to myślę, że się uda. Wyzwania są fajne, masz mocne auto, no i jak piszesz bardzo dobre umiejętności za kierownicą. Dolałeś oliwy do ognia? To nic złego.
Ja jestem tylko starym kierowcą Skody Fabii/Audi A3 (tak jak Ty)/VW Gulfa.

MaczoJuh napisał/a:

PS. moje posty usuwa MOD nie ja.


Jeśli tak, to cofam moje słowa i za nie przepraszam.

MaczoJuh napisał/a:

PS. po urlopie (sierpien) mozna by cos wykombinowac bo teraz pakuje kase w wymarzone wakacje :D Oczywiscie gdyby zebrac wieksza ilosc osob. w sumie byloby ciekawie.



No to czasu trochę zostało. Ryzyko niewielkie, albo może i duże. Jeśli masz inną propozycję (bo ta moja jest dość konkretna, by nie napisać, że mocno hazardowa: "wyścig o auto" to niby zabawa, ale jednak trochę na poważnie) to chętnie się z nią zapoznam.


MaczoJuh napisał/a:

jeszcze raz @deliriumpermanent ;P
Nie probowalem sie dowartosciowac. Poprostu chcialem pokazac, ze nie kazdy 'sie buja' w zyciu...
A co do 'star*cha' daleko ci do niego, mam w twoim wieku znajomych :)



To cię trochę tłumaczy i mimo, że w międzyczasie pohejtowałem, to cieszę się, że trochę zweryfikowałeś swoje słowa i rozsądnie podszedłeś do sprawy
Tak w ogóle, to wiesz, może parę lat do "star*cha" mi brakuje, ale skoro pozdrawiałeś 40letnich mirkow w 20letnich fabiach, to poczułem się wywołany do tablicy.

Moja propozycja pozostaje aktualna. Jeśli, tak jak piszesz, w sierpniu będziesz miał trochę czasu, to daj znać.

Założymy temat na sadolu.
Ty pojedziesz swoim Audi A3.
Jak widać, zainteresowanie jest duże, znajdziemy na pewno kilku "sadoli", którzy chętnie nam potowarzyszą, uwiarygodnią całość i pewnie i nie odmówią szklaneczki wódki, albo paru piw przy grilu.
Ty też wybierzesz, jakim autem ja mam jechać.
Wcześniej wymieniałem bryki, lecz powtórzę, gwoli statystyki.

Być to może Audi A3 (żeby było uczciwie - "k***a, raz, dwa, trzy"), albo Fabia (pocisnąłeś po "kurze", ale jakby co, to z garażu ją odkurzę), ewentualnie Gulf, piątej generacji, który również nie może się doczekać końca Twoich wakacji.

krzyks

2017-02-19, 05:19
deliriumpermanent napisał/a:


..............


@MaczoJuh
Nie daj się prosić, ja już się nastawiłem na udział w tym jakże honorowym pojedynku :roll:

MaczoJuh

2017-02-19, 13:36
@~krzyks
Ha. A myslisz, ze mnie nie kusi taki zastrzyk andrenalinki? :) )
@deliriumpermanent A moze by cos w Polsce zorganizowac? Niedawno zabil sie moj brat (scigal sie) i bedziemy orgaizowac latem jakis 'spot' dla niego. Dolnyslask. Daleko macie? :)

krzyks

2017-02-19, 14:04
MaczoJuh napisał/a:

@~krzyks
Ha. A myslisz, ze mnie nie kusi taki zastrzyk andrenalinki? :) )
@deliriumpermanent A moze by cos w Polsce zorganizowac? Niedawno zabil sie moj brat (scigal sie) i bedziemy orgaizowac latem jakis 'spot' dla niego. Dolnyslask. Daleko macie? :)



Obaj mamy bardzo blisko. 8-)

de...........nt

2017-02-20, 20:29
MaczoJuh napisał/a:

@~krzyks
Ha. A myslisz, ze mnie nie kusi taki zastrzyk andrenalinki? :) )
@deliriumpermanent A moze by cos w Polsce zorganizowac? Niedawno zabil sie moj brat (scigal sie) i bedziemy orgaizowac latem jakis 'spot' dla niego. Dolnyslask. Daleko macie? :)



Z miłą chęcią! Kolega Krzyks napisał już - ja potwierdzam. Dolny Śląsk mi jak najbardziej pasuje, zostawię wiadomość na PW :)