18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jazda na czoło z happy endem

JackCactus • 2017-02-15, 22:32


Kolega zainwestował w dasz kam i na efekty nie trzeba było długo czekać.

zbijok

2017-02-16, 15:21
Dobry bait, zwracam tylko uwagę, że w cywilnych samochodach bez big brake ciężko by było cokolwiek ujechać.
Z ciekawości deliriumpermanent masz te samochody dłubane, czy liczysz że te 50 czy 100km nadrobiłbyś skillem? Przy takiej różnicy myślę że i schumacher by nic nie poradził.

kothletino

2017-02-16, 16:50
Ja ma do Nürburgring 360 km, uturbiony sk***iel jest brakuje tylko kamery oraz kamerzysty i możemy nagrywać wasze lapsy jadąc z tyłu.

krzyks

2017-02-16, 17:28
zbijok napisał/a:

Dobry bait, zwracam tylko uwagę, że w cywilnych samochodach bez big brake ciężko by było cokolwiek ujechać.
Z ciekawości deliriumpermanent masz te samochody dłubane, czy liczysz że te 50 czy 100km nadrobiłbyś skillem? Przy takiej różnicy myślę że i schumacher by nic nie poradził.



Ja proponuję jazdę A3, żeby pojedynek był wyrównany.... :smiechzula:
Z Fabią mogłoby to ostatecznie śmiesznie wyglądać :amused:

Póki co, kolega od A3 boi się nawet Fabii :roll:

froqer

2017-02-16, 17:48
@up, daj spokój zabierasz chłopaka na najniebezpieczniejszy tor w Europie, jeszcze się z tym swoim napędem na przód wykolei i do szpitala trafi :D

BTW. myślicie, że big break naprawdę konieczny w takim aucie? Pomijając fakt, że problemem u młodych kierowców jest w ogóle używanie jakichkolwiek hamulców.

Mt...........72

2017-02-16, 18:27
@maczo juh

Totalnie sie z Tobą nie zgadzam.

sereja3

2017-02-16, 18:28
Mnie zastanawia sama infrastruktura tej drogi. Po co te Barierki? Pal licho ten rów ale zawsze jest gdzie uciec a tak to nie ma bo barierki ograniczają.
Ktoś chyba nieźle na tym zarobił

froqer

2017-02-16, 19:41
Barierki, bo rowy, a rowy, żeby woda spływała. Tak ja o widzę.

Dzichader

2017-02-16, 20:24
No to i ja swoim Golfem 1.9TDI przybędę na tor. Ba mogę nawet trzema (tak jestem przegrywem i mam trzy golfy).

krzyks

2017-02-16, 20:32
Dzichader napisał/a:

No to i ja swoim Golfem 1.9TDI przybędę na tor. Ba mogę nawet trzema (tak jestem przegrywem i mam trzy golfy).


Podejmujesz wyzwanie? :mom_please:
Ale daj fory Fabii i odłącz turbinę :szydera:

Hvsarz

2017-02-16, 21:05
Dobrze, że czołgiem jechał, bo w jakimś nowym to pewnie pół maski by było skasowane + oczywiście wszystkie poduszki do wymiany.
deliriumpermanent napisał/a:

Dosyć dobra kamera, udało się złapać nr rejestracyjne przy tak dużej prędkości - pewnie więcej warta, niż Gulf :)


No nie gadaj. Gulfy 2 (a 1 jeszcze bardziej) obecnie powoli idą z cenami w górę, a igły to już potrafią być po 8k, co w sumie nie dziwi. Golf 2 i Lanos to będą jedyne jeżdżące samochody po wojnie nuklearnej :D

oozyxak0o

2017-02-16, 21:08
Mam właśnie pytanie jak to jest z ładowaniem tej kamery? Czy to nie wpływa na żywotność akumulatora? Czy to ma oddzielne zasilanie na baterie

Allin23

2017-02-16, 21:21
k***a skąd wy wzięliście tego MaczoJuha. Co za debil.

Cytat:

Zaczynalem od audi a3 180kucy, teraz modelowo wyzej 2007r 200kucy+i zero kraksy, a mialem gorsze sytuacje na drodze



Jak to jest, że za każdym razem w tekscie mówi się o "kuchach" to okazuje się że pisze średnio inteligentny wiracha na tatusiowych tablicach.

krzyks

2017-02-16, 22:04
Allin23 napisał/a:

k***a skąd wy wzięliście tego MaczoJuha. Co za debil.
Jak to jest, że za każdym razem w tekscie mówi się o "kuchach" to okazuje się że pisze średnio inteligentny wiracha na tatusiowych tablicach.


Dokładnie, a jak daje mu się konkretne wyzwanie, to wymięka :mrgreen:
Deklaruję się na sędziego honorowego tego pojedynku. Kasa w depozyt do mnie, jak ktoś chce, to oczywiście możemy stworzyć komisję 8-)

latirro

2017-02-16, 23:39
audi a3 180 czy 200 kucy by pol przodu nie miala po takim zdarzeniu, a golfa pewnie wyciagneli z tego rowa i dalej pojechal o wlasnych silach.