18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda na czoło z happy endem

JackCactus • 2017-02-15, 22:32


Kolega zainwestował w dasz kam i na efekty nie trzeba było długo czekać.

666trololo666

2017-02-16, 10:07
Takich debili powinno się od razu utylizować.

PabloEskobar

2017-02-16, 10:11
Szkoda Golfa, ładny egzemplarz i nawet chyba dokładka oryginalna ;) mam sentyment do II. Napisz co to za model kamery bo właśnie planuje kupić nową.

JeamBeam

2017-02-16, 10:23
No przecież napisał że kolega dasz kama(Dash Cam) zainstalował.

MaczoJuh

2017-02-16, 10:47
@nano50 Co ty gadasz chlopie :D Taki golfik max 10k kolekcjonerski... Moje auto jest warte 3x tyle.
@Camelk jakiej tragedii? On jechal max 30kmh w chwili potencjalnego zderzenia. To chyba ty kolego nigdy auta nie prowadziles.
Zaczynalem od audi a3 180kucy, teraz modelowo wyzej 2007r 200kucy+i zero kraksy, a mialem gorsze sytuacje na drodze :)

ale wiem i tak mnie zhejtujecie, bo kazdy w Polszy jezdzi skoda, i nikgo nie stac na cos lepszego :D Pozdrawiam 40letnich mirkow w 20letnich fabiach, mlody 24 letni kierowca.

nano50

2017-02-16, 11:01
#MaczoJuh

No, przesadziłem trochę. Widzę, że po 15, do 20 chodzą.

Ja tam mam Brerkę 210 KM i nic mnie tak nie cieszy jak właśnie ona. Wygląd niesamowity :)

arkulik

2017-02-16, 11:13
Tego z naprzeciwka pomylił z seicento, nic dziwnego zatem, że sp***alał.

froqer

2017-02-16, 11:20
@MaczoJuh, śmieszny jesteś. Moje auto tyle i sryle, a mirki jeżdzą gulfem. Po pierwsze ludzi bogaci, którzy mają klasę, nie chwalą się swoimi pieniędzmi - chyba że ktoś jest nowobogackim januszem. Ty jesteś januszem.
Po drugie, to ty nawet nie masz czym się chwalić :D Wolę nową skodę, niż audi a3 rocznik 2007.
Kolejny zjeb, któremu wydaje się, że jest kierowcą rajdowym, ja pie**ole...

A drugiej strony szkoda strzępić ryja na trola.

BKKWK

2017-02-16, 11:59
MaczoJuh napisał/a:

@nano50 Co ty gadasz chlopie :D Taki golfik max 10k kolekcjonerski... Moje auto jest warte 3x tyle.
@Camelk jakiej tragedii? On jechal max 30kmh w chwili potencjalnego zderzenia. To chyba ty kolego nigdy auta nie prowadziles.
Zaczynalem od audi a3 180kucy, teraz modelowo wyzej 2007r 200kucy+i zero kraksy, a mialem gorsze sytuacje na drodze :)

ale wiem i tak mnie zhejtujecie, bo kazdy w Polszy jezdzi skoda, i nikgo nie stac na cos lepszego :D Pozdrawiam 40letnich mirkow w 20letnich fabiach, mlody 24 letni kierowca.



Chwalić się dziesięcioletnim samochodem to jak szczycić się, że dziewczyna daje innym tylko raz w tygodniu. :D

tarcer123

2017-02-16, 12:00
Powinni mu ostro doj***ć za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Taki śmieć omal Cię nie zabije i jeszcze sp***oli.
Golfiarz powinien wysłać lotto. No i reakcja bardzo dobra.

Pitok

2017-02-16, 12:16
Podnieśli OC to ludzie teraz się boją stracić zniżki i sp***alają :D

b0r000

2017-02-16, 12:17
Kamerka to GoPro Hero 5
w komentarzach na JewTube było

de...........nt

2017-02-16, 12:40
MaczoJuh, na chwilę obecną słaby z Ciebie zawodnik, ale masz szansę się zrehabilitować, o czym napiszę później.

MaczoJuh napisał/a:


kamerke i to HD do takiego auta xD A swoja droga zachowal sie jak p*zda ;d Zero kierowcy :)



Brawo. Nie ma to jak kasować swoje własne posty. Wstyd?Zachował się najlepiej, jak mógł w danej sytuacji. Wybrał najmniejsze "zło" i najmniejsze obrażenia.

MaczoJuh napisał/a:

Taki golfik max 10k kolekcjonerski... Moje auto jest warte 3x tyle.



Tu mnie zaimponowałeś :krejzi:

MaczoJuh napisał/a:

@Camelk jakiej tragedii? On jechal max 30kmh w chwili potencjalnego zderzenia. To chyba ty kolego nigdy auta nie prowadziles.


W chwili "potencjalnego zdarzenia" jechał trochę ponad 90 km/h, wylicz sobie ze słupków na drodze. Widzę, że na lekcjach fizyki w gimnazjum grałeś w pokemony.

MaczoJuh napisał/a:


Zaczynalem od audi a3 180kucy, teraz modelowo wyzej 2007r 200kucy+i zero kraksy, a mialem gorsze sytuacje na drodze :)



I właśnie tacy ludzie jak ty robią wiochę tym normalnym kierowcom jeżdżącym audi/bmw/mercedesem. Ci normalni się tym nie chwalą , a tym bardziej nie wywyższają. Poznałem na sadolu mnóstwo ludzi, którzy mają samochody dużo mocniejsze niż twój, tylko nie piszą o tym na prawo i lewo w każdym temacie.

MaczoJuh napisał/a:

ale wiem i tak mnie zhejtujecie, bo kazdy w Polszy jezdzi skoda, i nikgo nie stac na cos lepszego :D



Twoje 10 letnie audi to synonim statusu społecznego? Ogarnij się. Żaden samochód nie świadczy o jego właścicielu. To tępy właściciel rujnuje opinię samochodów. Jak ktoś normalny ma Audi, BMW, Mercedesa, czy choćby Skodę, to się tym nie chwali na lewo i prawo, a tym bardziej nie pisze, że kogoś nie stać na coś lepszego. Na sadolu jest mnóstwo osób, które mają lepsze i droższe auta, niż swoje, ale po prostu o tym nie piszą, bo nie potrzebują się dowartościowywać w taki sposób.

MaczoJuh napisał/a:

mlody 24 letni kierowca.



To nieźle, tylko, że młodzi "prawdziwi" kierowcy zazwyczaj nie chwalą się swoimi umiejętnościami, tylko po prostu je doskonalą.

MaczoJuh napisał/a:

Pozdrawiam 40letnich mirkow w 20letnich fabiach



O widzisz, ja mam prawie 40 lat. To prawię się łapię. Jeździłem też Fabią.

Mam dla Ciebie propozycję. Załóżmy się o twoje Audi A3 - młody - 24 letni kierowco. Stawiam Ci wyjazd na Nordschleife, najbardziej znana pętla na Nürburgring (u szwabów, jakbyś nie wiedział).

Jedziemy własnymi autami.

Jak wykręcisz lepszy czas ode mnie, to kupuję Ci drugie Audi A3 (lub 30 tys zł w gotówce), dokładnie w takiej samej specyfikacji, jak Twoje.

Żeby nie było, mogę pojechać moim Audi A3, albo moją Skodą Fabią, mogę nawet Gulfem pojechać ! Być może nie mają tyle mocy, co Twoje hiper A3, być może mają więcej, nie wiem, ale biorę to na klatę.

Ja ci to proponuję, staruch, prawie 40-letni. Z Fabią, albo A3, albo z Gulfem :D

Jeśli przegrasz, to zwracasz koszty wyprawy dla dwóch osób i wypłacasz mi 30 tys zł.

Challange accepted?

Co ty na to? Tysiące sadoli biorę jako świadków.

W............R.

2017-02-16, 13:30
@up Yacob, to Ty? :krejzi:

krzyks

2017-02-16, 15:00
MaczoJuh napisał/a:


Zaczynalem od audi a3 180kucy, teraz modelowo wyzej 2007r 200kucy+i zero kraksy, a mialem gorsze sytuacje na drodze :)

ale wiem i tak mnie zhejtujecie, bo kazdy w Polszy jezdzi skoda, i nikgo nie stac na cos lepszego :D Pozdrawiam 40letnich mirkow w 20letnich fabiach, mlody 24 letni kierowca.



Podejmujesz wyzwanie?

http://www.sadistic.pl/jazda-na-czolo-z-happy-endem-vt440525,15.htm#4848653

:trollencjusz: