18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jastrząb dusi obsrajdacha

CrazyEdek • 2018-11-19, 13:07
Zrobił to z premedytacją


jasypan

2018-11-19, 13:14
Brawo, te szczury ze skrzydłami powinny być wytępione w miastach.

~Velture

2018-11-19, 13:14
Dobry sk***iel. Nie zjadł tylko zaj***ł.

Pantilion

2018-11-19, 13:40
Kupuję!!! Ile za takiego sk***iela? :krejzi:

~Angel

2018-11-19, 13:41
Pantilion napisał/a:

Kupuję!!! Ile za takiego sk***iela? :krejzi:




SirMajkel

2018-11-19, 14:09
szlag mnie trafia jak widzę stare baby co dokarmiają te latające zasrańce.

~Angel

2018-11-19, 14:32
SirMajkel napisał/a:

szlag mnie trafia jak widzę stare baby co dokarmiają te latające zasrańce.



Miałem sąsiada który dokarmiał latające cygany. Przyjeżdżał po robocie i jeb z woreczka jakieś nasionka czy ki ch*j na parking a te obsrańce cały dzień czekały na przewodach pomiędzy latarniami a pod nimi oczywiście zaparkowane samochody aż ch*j wróci z roboty i pie**olnie garść czegoś po czym mogą bombardować lakier samochodów. Za ch*j nic nie zdały prośby, groźby bo ku*as karmił je już z przyczajki - tzn wcześniej ładował paszę w garść i truptając jak gejsza do klatki delikatnie wysypywał im jedzenie. W końcu ktoś nie wytrzymał i po kolejnym opie**olu obsypał ku*asowi auto jakimiś nasionami i mu cygańskie pomioty nie dość że zasrały całe auto to na dodatek podrapały cały lakier i ch*j się nauczył.
Teraz jakaś p*zda dokarmia koty i te k***a wylegują się w ciepłe dni na dachach i maskach samochodów czekając aż cipsko je nakarmii. Czekam aż ktoś k***a wpadnie na j***ny pomysł i jakieś paśniki dla dzików ustawi przed wejściem do klatki bo głodne nie będą w zimę biedaczki chodziły.

Cz...........as

2018-11-19, 19:23
@up opryskaj auto lub drzwi domowe tej baby kocimiętką albo walerianą koty obsrają jej drzwi to się nauczy. A jak nie obsrają to sam możesz jej jebnąć klocka a zgonić na koty ;-) A swoje auto warto opryskać repelentem. Na allegro za 15-20zł pryskasz w nadkola i tam gdzie włażą.

fikuswdoniczce

2018-11-20, 00:41
Spoko, choć to akurat nie jastrząb.