18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaskrawe ubranko...

Anal_Intruder_69 • 2021-07-21, 11:17
... podziałało jak płachta na byka :amused:



Na szczęście opiekunka miała broń ostatecznego rozpie**olu.

Rzehooj

2021-07-21, 19:38
Najciekawsze, że krowa stała się agresywna dopiero gdy babka zaczęła "nerwowo" i agresywnie szturchać cielaka, który leżał koło krowy, miotłą. Na moje oko wygląda, że krowa musiała już wielokrotnie dostawać wpie**ol miotłą i dzisiaj zadziałał instynkt macierzyński, ergo, babka sama sobie winna.

Centurionero

2021-07-21, 19:48
Broń ostatecznego rozpie**oli to właśnie miotła, widziałem jak u mnie nad jeziorem stała baba z miotłą i ręką uniesiona do góry tak żeby bydlak myślał iż jesteś od niego większy. Byk 700kg sp***olił z zagrody i jedna babka przepłoszyła go spowrotem. A tę k***e co wpuszcza dziecko do krów bym wyfiletował.

ququa

2021-07-21, 19:53
Adrian92 napisał/a:

Za te męczarnie tych zwierząt to te byki ich tam powinny wpie**olić, matka też jakaś jebnięta że wpuszcza tam dziecko, widać 3 świat



k***a tam sa krowy :P :P :P :P





karina1204 napisał/a:

No i bardzo dobrze. Na cholerę tego gówniaka tam ze sobą targała?!



szkolenie ....musi zapie**alać na swoją miske ryżu



Rzehooj napisał/a:

Najciekawsze, że krowa stała się agresywna dopiero gdy babka zaczęła "nerwowo" i agresywnie szturchać cielaka, który leżał koło krowy, miotłą. Na moje oko wygląda, że krowa musiała już wielokrotnie dostawać wpie**ol miotłą i dzisiaj zadziałał instynkt macierzyński, ergo, babka sama sobie winna.



dobrze kombinujesz
mnie sie wydaje że krowa dopiero sie wycieliła i wzieła babe dzieciakiem za zagrożenie ...

mazga50

2021-07-23, 20:48
Maniekem2 napisał/a:

Kamera w stajni? W sumie dla nich to jak garaż dla nas



W oborze. No chyba, że na wołach na oklep jeżdżą...