18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarocin '85

orzeszwmorde • 2012-08-14, 00:43
Najlepsze lata festiwalu.


Kawałek historii no i te twarze skute granitem
Jest to fragment dokumentu "Fala-Jarocin '85 Bez Cenzury".

Inny świat, inna Polska,inna muzyka no i przede wszystkim inni ludzie, nie było gimbusów :mrgreen:

TheColt

2012-08-14, 03:13
Śruba nosił irokeza
bo był królem Jarocina
Śruba miał 3 gwoździe w nosie
naraz walił 4 wina

rockface123

2012-08-14, 06:46
teraz są gimbusy za jakieś 3 lata znowu będzie coś nowego tak jak było z dziećmi neo już ich nie ma teraz są gimby :D ludzie są popie**oleni

piwko za wstawke

bloodwar

2012-08-14, 08:00
He he pamiętam resztę tego programu, Kukiz wtedy grał coś w stylu punk, ale ch*jowo mu szło, nadrabiał więc gadką i PiRem w TiWi, teraz przewędrował przez wszystkie style muzyczne ale dalej ch*jowo mu idzie muzykowanie :-) Miło się też ogląda teraźniejsze gwiazdy za tamtych lat, które teraz narzekają jak to za komuny było BEE!, jaki to smutek, żałoba na ulicach, puste półki, głód, malaria, zaraza, a tymczasem na filmiku widac jak świetnie się bawią. 1985 to był piękny rok, bo urodził się wtedy jeden z najwspanialszych ludzi jakiego ziemia nosiła (jak nie wiecie kto - sprawdźcie sobie moją datę urodzenia :-)

polslav

2012-08-14, 08:50
Bloodwar pisze: "Miło się też ogląda teraźniejsze gwiazdy za tamtych lat, które teraz narzekają jak to za komuny było BEE!, jaki to smutek, żałoba na ulicach, puste półki, głód, malaria, zaraza, a tymczasem na filmiku widac jak świetnie się bawią."

Dla mnie jesteś bezmózgim ch*jjjjjKieem. Urodziłeś się w 85 roku i co ? Przypisujesz sobie tamte czasy? Srałeś w tetrowe wtedy i pierdów matki słuchałeś a nie JArocina.

Kolejna kwestia, to fakt, ze nie było wtedy debilu wesoło, szczególnie patriotom, którzy od lat 50-tych siedzieli na Rakowieckiej i wychodzili w tych "wesołych" latach na wolność bądź też nie, bo na UB zakończyli swoje życie. CH. ci w d...u...p...e cwe*u, wesoły lemingu

Pseudolistonosz

2012-08-14, 11:00
6:08 Maciej Stuhr dobrze się zakamuflował w tej peruce :)

bloodwar

2012-08-14, 14:46
@polslav - na Rakowieckiej nigdy nie siedział zaden patriota, siedzieli przeciwnicy systemu, a to są dwie różne rzeczy które nie zawsze się łączą. Prawdziwi patrioci byli w tym czasie w pracy, rypali nadgodziny żeby zapłacić za wikt i opierunek w państwowych ośrodkach zdrowia (min. na Rakowieckiej) zarówno dla pospolitych przestępców jak i dla "bohaterów". Czy któryś z "patriotów" - Tusku, Wałęsa, Kaczyński (ten żywy) - wielkich bohaterów opozycji - wygląda na zabiedzonego, zamizerowanego, katowanego? Siedzieli sobie wygodnie jak na wczasach a teraz spijają śmietankę dojąc państwową kasę (czyli to, czego Partia zabraniała im robić za znienawidzonej komuny) a lemingi takie jak Ty do dziś czekają na obiecany dobrobyt, demokracje, wolność i sto milionów dla każdego

djoshin

2012-08-15, 12:15
1.26 tyle wełny że sweter można zrobić

thewhitestar

2012-08-15, 20:24
Inne czasy, inny kontekst. Dzisiaj już takiego Jarocina być zwyczajnie nie może. Ale ciągle mamy fajne festiwale z Woodstockiem na czele. Jak zahaczamy o punkowców i tamtych czasach to polecam świetny wywiad z Pawłem Konjo Konnakiem (tym razem na sierio!)

Miki6830

2012-08-15, 20:53
k***a, chciałbym wtedy tam być.

kubakon

2012-08-15, 20:59
Pozdrowienia z Jarocina :D

brylant1412

2012-08-15, 21:18
browar za 51 TSA malo kto wie o co chodzi

tofur

2012-08-15, 21:44
@bloodwar

ja się w 85 urodziłem i na 100% jestem najwspanialszym z tego rocznika :P . zreszta, wystarczy spojrzeć :)

Doktór

2012-08-15, 21:48
Bloodwar ty swoje a rzeczywistość swoje. Tak było świetnie i kolorowo, że aż wszystko zbankrutowało. Pod koniec dopłacali nawet do produkcji alkoholu. Na Rakowieckiej nie siedzieli patrioci? A Pilecki to kto był debilu?

Ciekaw jestem kto ci nalał tego czerwonego szamba do głowy. Mam nawet pomysł co zrobić z takimi jak ty- posłać na wyspę PRL II- codziennie zapie**alanie od świtu do nocy za równowartość paczki sucharów i medal ,,przodownika pracy", codzienna dawka propagandy jak to dobrze, na dokładkę ogólny smród, bród, szarość, ubóstwo i kompleksy względem reszty świata a ty gratis otrzymasz prawie nową meblościankę, zestaw kolekcjonerskich pudełek po fajkach i wpie**ol od milicji.

Komunizm jest absolutnie jedną z najgorszych rzeczy jaką spłodził ludzki umysł, na równi z faszyzmem, nazizmem i kilkoma innymi. Rzygam jak widzę takie debilne komentarze wychwalające ten system, skoro nawet Urban i inne czerwone barony stwierdzają publicznie, że był do dupy. I jak w tym kraju ma być dobrze, ja pie**ole...

Jedras992

2012-08-15, 21:48
Znowu tekst o gimbusach... Jakie to poj***ne i już nawet nie śmieszne...