18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarmuż

andrewko • 2019-03-24, 20:24
Jak nazywa się czarna odmiana jarmużu?


Jarmużyn.

krasnal_hałabała

2019-03-24, 20:26
Dałem ci piwo a czy ja dostałem piwo za podobne żarty? mało razy, dlaczego nie dostaję piw? dałem już ludziom tyle piw że gdyby to były prawdziwe piwa a nie wirtualne piwa to nie miałbym co pić a oni piliby na zdrowie moim kosztem. Smutne :(

Rxet

2019-03-24, 20:42
krasnal_hałabała napisał/a:

Dałem ci piwo a czy ja dostałem piwo za podobne żarty? mało razy, dlaczego nie dostaję piw? dałem już ludziom tyle piw że gdyby to były prawdziwe piwa a nie wirtualne piwa to nie miałbym co pić a oni piliby na zdrowie moim kosztem. Smutne



A następnie ludzie się dziwią że sadol zmienia się w kwejka

Ow...........an

2019-03-24, 23:32
krasnal_hałabała napisał/a:

Dałem ci piwo a czy ja dostałem piwo za podobne żarty? mało razy, dlaczego nie dostaję piw? dałem już ludziom tyle piw że gdyby to były prawdziwe piwa a nie wirtualne piwa to nie miałbym co pić a oni piliby na zdrowie moim kosztem. Smutne






Wiewór

2019-03-24, 23:36
krasnal_hałabała napisał/a:

Dałem ci piwo a czy ja dostałem piwo za podobne żarty? mało razy, dlaczego nie dostaję piw? dałem już ludziom tyle piw że gdyby to były prawdziwe piwa a nie wirtualne piwa to nie miałbym co pić a oni piliby na zdrowie moim kosztem. Smutne



Nie pie**ol. Ode mnie dostajesz.

Rozjebie

2019-03-25, 00:01
krasnal_hałabała napisał/a:

Dałem ci piwo a czy ja dostałem piwo za podobne żarty? mało razy, dlaczego nie dostaję piw? dałem już ludziom tyle piw że gdyby to były prawdziwe piwa a nie wirtualne piwa to nie miałbym co pić a oni piliby na zdrowie moim kosztem. Smutne



Ode mnie tez masz i już nie becz :D

nowynick

2019-03-25, 08:01
a ja ci nie dam, płacz suko! :D

Mrpm

2019-03-26, 07:10
trochę suchar :D