18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaiel

2015-11-27, 11:33
co to ,akcja "tvn spełniamy marzenia"?

asco

2015-11-27, 11:35
Niedługo za danie piwa za taki materiał będą pozwy latały :D

KillerLaugh

2015-11-27, 11:41
Postawiłem piwo sądząc, że to materiał ośmieszający Kuźniara i takie k***a rozczarowanie...
Cytat:


Spot powstał w ramach kampanii HejtStop, realizowanej przez Stowarzyszenie Projekt: Polska.

Projekt realizowany w ramach programu "Obywatele dla demokracji", finansowanego z funduszy EOG.

Kampania HejtStop ma na celu walkę z antysemityzmem, homofobią, ksenofobią, rasizmem oraz z każdą formą nienawiści pojawiającą się w przestrzeni publicznej. W ramach kampanii zachęcamy do zgłaszania nienawistnych treści oraz samodzielnego ich usuwania .



Ja się pytam, czy na sadolu jest miejsce na takie "akcje"? Oddajcie mi moje piwo!

Aqualinespirit

2015-11-27, 11:53
Zawsze jak ktoś chce coś takiego zastopować to sprawę napędza.

Ni...........ny

2015-11-27, 11:57
Spokojnie, niedługo internet będzie Prawy i Sprawiedliwy ;-)

Cytat:

PiS powoła zespół ds. internetu. Będą "filtrować" treści w sieci

Prawdopodobnie w przyszły wtorek PiS złoży wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania internetu, m.in. portali politycznych. Posłowie tej partii zapowiedzieli, że o niebezpiecznych i agresywnych treściach będą zawiadamiać organy ścigania.

Szefem zespołu ma zostać poseł PiS Andrzej Jaworski. Poseł powiedział, że do zespołu wejdą - oprócz niego - trzej inni posłowie PiS: Maks Kraczkowski, Tomasz Latos oraz Zbigniew Kozak. Na konferencji poinformowano, że do zespołu mogą dołączyć parlamentarzyści innych partii.


HO...........OR

2015-11-27, 12:47
Kuźniar pokazał prawdziwą twarz zresztą i tak jest na wylocie z TVN-u po tym jak go kupili amerykanie.

ro...........24

2015-11-27, 13:12
Zapomniał dodać że jest p*zdą

Szalony_Mleczarz

2015-11-27, 13:25
To takie rozpaczliwe wołanie "nie zapominajcie o mnie!". Wyj***li go z telewizji śniadaniowej, koleś nic sobą nie reprezentuje. Widzimy tu tylko skutki jego rozpaczy. Dobrze mu tak.

edit: jakoś nie wspomina wyzwisk typu zdebilały narodowiec, psychoprawica, pisior itp. Hipokryta j***ny, zawsze będzie presstytutką, lewacką rurą, antypolskim gnojem i to nie tylko w moich oczach. Że też nie wstyd mu w lustro popatrzeć.

jehehej

2015-11-27, 14:05
Ojejku Kuźniar się żali na hejt? To straszne... chyba zmienię swoje postępowanie i nie będę już obrażał antypolskich, żydowskich miłośników ku*asa w dupie.

_Azazel

2015-11-27, 14:06
asco napisał/a:

Niedługo za danie piwa za taki materiał będą pozwy latały :D



Tylko to materiał anty hejterski wiec za piwa to czerwone k***y będą nagradzać ch*jem do mordy.

Toolpa

2015-11-27, 14:10
Tatusia mu wyj***li ze stanowiska doradcy prezydenta, to teraz bóldupizm na wysokim poziomie. Mam nadzieje, że klany typu Kuźniary zostaną szybko rozliczeni, nawet jeśli miałby to być sąd obywatelski.

Policeman

2015-11-27, 14:12
I na ch*j nabijacie mu wyświetlenia...Boże jaki z was zjeby! "NARÓBMY MU POPULARNOŚCI! AAALE SIĘ TYP Wk***I"

Ar...........ch

2015-11-27, 14:26
Ale mają na myśli, żeby go nie hejtować słownie, a fizycznie? Bić, kopać? Toż to nawoływanie do przemocy :D