18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

goldberg2006

2016-09-14, 15:27
Własne gówno też wpie**alają skośnookie pojeby

BDrummer

2016-09-14, 18:36
Ja tam nie jestem żaden obrońca zwierząt, ale k***a tłumaczenie "ktoś nasika na jabłka" jest słabym tłumaczeniem. Zwierze żyje, wiec ma prawo być zabitym w sposób humanitarny, ale czego oczekiwać od azjatów? -_-''

avalanch

2016-09-15, 00:02
Jedz co chcesz, ale zabij to najpierw

Andre1945

2016-09-15, 01:51
Japonia to w ogóle dziwny kraj, jeśli chodzi o zwyczaje (abstrah*jąc już od dziwności internetu). Zwierzęta zabija się tam tak, jak na filmie, muzułmanie mają zakaz wjazdu do Japonii, bo tak, w japońskim kodeksie karnym istnieje i nadal jest wykonywana kara śmierci. I jakoś nikt na świecie nie przypie**ala się, że faszyzm, że ciemnogród, że zamordyzm.

pyjter

2016-09-15, 12:57
Nie mogli uciąć jej tego łba i obedrzeć już martwą? Popie*doleńcy.

CiociaSmiglo

2016-09-15, 13:15
Andre1945 napisał/a:

Japonia to w ogóle dziwny kraj, jeśli chodzi o zwyczaje (abstrah*jąc już od dziwności internetu). Zwierzęta zabija się tam tak, jak na filmie, muzułmanie mają zakaz wjazdu do Japonii, bo tak, w japońskim kodeksie karnym istnieje i nadal jest wykonywana kara śmierci. I jakoś nikt na świecie nie przypie**ala się, że faszyzm, że ciemnogród, że zamordyzm.



Boże a wsród Polaków nadal zaściankowe poglądy na temat Japonii. Nie zabija się zwierząt tak, jak na tym filmie. Restauracji z tym daniem jest w Japonii serio bardzo mało, jak i większość Japończyków również uważa to danie za dość dziwne i nie wpie**alają tego takk jak może Ci się wydawać, codziennie. To samo tyczy się muzułmanów którzy funkcjonują w Japonii normalnie i mają swoje meczety :) Polecam obejrzeć serię vlogów o Japonii Krzysztofa Gonciarza. Dowiesz się więcej wartościowych rzeczy na temat tego niezwykłego i jakże różniącego się od innych kraju.

AdiOsAmigos

2016-09-15, 17:15
Wczoraj tak pochlałem że sobie po tym materiale idę kulturalnie pawia puścić... nienawidzę żab...