18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz w TVN na temat Grodzkiego

lu...........5z • 2012-07-17, 21:26


kolejny przykład "obiektywizmu" tvnu :plzdie:

!Timon

2012-07-18, 11:33
@pavel666,
Jeżeli dla ciebie bardziej wiarygodni są politycy zmieniający poglądy sezonowo to gratuluję poziomu intelektualnego.
Każdy normalny człowiek widzi w tym zaletę, że facet nie zmienia zdania jak chorągiewka.
Co do ekonomii - tzw. Polska 'B' jest słabo zasiedlona - zapie**alaj tam i siej i już nie musisz komuś siać na głowie.

superfosfat

2012-07-18, 11:54
pavel666 napisał/a:



no jasne przypomina jakim jest obciachowym kretynem pie**olacym od 20 lat te same pie**oly na ktore lapia sie tylko male glupie pseudorozumne mlodziezowki


Właśnie za to się go ceni, że nie zmienia poglądów, żeby się przypodobać ludowi. Nie jest dz**ką, która robi wszystko żeby się przypodobać.
Przykro mi, że tego nie rozumiesz, że komuś się to może podobać. Nie każdy hasa do burdelów.

Sanitarjusz

2012-07-18, 12:35
"Grodzkie" to jest piwo z biedronki. Tutaj jest Grodzki bez

bojler

2012-07-18, 12:58
Jaki byłby korwin poj***ny czy nie, czy jesteście za czy przeciw niemu nie zmieni to faktu, że ma rację mówiąc, że ludzie to idioci a najsprytniejsi po prostu kradną nasze pieniądze. Płacimy ogromne podatki, ze średniej pensji 7000 rocznie na nfz a ile z tego nam ten nfz zwraca?? i tak leczymy się prywatnie, bo musielibyśmy czekać rok w kolejkach. ZUS płaci takie emerytury, że chce się śmiać a urzędnicy kradną na prwo i lewo ile tylko się da.
W tym kraju nie da się uczciwie zarobić i tak niestety będzie. Bo naród jest tępy.

Seta666

2012-07-18, 13:02
Dziwię się jak mogą bronić starego pedała w ciuchach baby

Nakwasowany

2012-07-18, 13:21
nie ma co ukrywać, że korwin reprezentuje naprawdę niski poziom dyskusji, łatwo się denerwuje tracąc przy tym kontrolę nad słowami, wulgaryzuje. Oglądałem wiele wywiadów z nim i za każdym razem robi z siebie idiotę.
Mówicie, że nie zmienia poglądów od lat i za to go cenicie... wychodzi na to, że tylko krowa i korwin nie zmieniają poglądów. Mądry człowiek zmienia się, zmienia swoje poglądy gdy wymaga tego okoliczność i nie wstydzi się tego.
Mam wrażenie, że korwin przeniósł się w czasie z XIV wieku ze swoimi poglądami.

Aha ktoś pisał, że "korwin mówi to co myśli" ale za to nie myśli co mówi :)

Dziękuję. Dobranoc.

Ch0ryy

2012-07-18, 13:34
Hah piwo dla Korwina i na prezydenta :D Przynajmniej się nie opie**ala !

Ens

2012-07-18, 13:49
Korwin ma trochę racji w niektórych przypadkach ale też często pie**oli od rzeczy... żyjemy w wolnym kraju i dlatego ch*j innych powinno obchodzić kto co robi. Korwin chyba r*chać jej nie będzie więc nie wiem po ch*j się przypie**ala mógł zachować swoje zdanie dla siebie i nie byłoby całej tej sprawy.

Pater patriae

2012-07-18, 13:50
Nakwasowany napisał/a:

nie ma co ukrywać, że korwin reprezentuje naprawdę niski poziom dyskusji, łatwo się denerwuje tracąc przy tym kontrolę nad słowami, wulgaryzuje. Oglądałem wiele wywiadów z nim i za każdym razem robi z siebie idiotę.
Mówicie, że nie zmienia poglądów od lat i za to go cenicie... wychodzi na to, że tylko krowa i korwin nie zmieniają poglądów. Mądry człowiek zmienia się, zmienia swoje poglądy gdy wymaga tego okoliczność i nie wstydzi się tego.
Mam wrażenie, że korwin przeniósł się w czasie z XIV wieku ze swoimi poglądami.

Aha ktoś pisał, że "korwin mówi to co myśli" ale za to nie myśli co mówi :)

Dziękuję. Dobranoc.


Ludzie ktorzy zmieniaja swoje poglady gdy wymagaja tego okolicznosci to oportunisci, nie sa madrzy tylko cwani. Jezeli "wiele" to dla Cb kilka zmontowanych wypowiedzi pokazanych w tvn, czy tvp to zal mi Cb.
Obejrzyj chocby dyskusje palikota, ktory jest wlasnie j***nym oporutnista, ze az sie rzygac chce z Korwinem, dosyc krotka (jakies pol godziny) w polsacie z bardzo ogarnietym prowadzacym.

hardbot

2012-07-18, 14:27
Taka Ona? Chyba ono... Szkoda mi słów dla ludzi, których miejscem i domem powinien być Cyrk i murzyn z 20centymetrowym... wiecie.

+ Cześć Anka
- No hej.
+ Ciebie to naprawdę nie bolało
- Co?
+ No ten tego [...] ucinanie.
- Jakie ucinanie? Ja jestem 100% kobietą
+ .... (Taaaa 100%)


Sl...........nx

2012-07-18, 14:33
pavel666 napisał/a:


jestes idiota albo powinienes cieszyc sie ze nie zyles w tych mega rozwijajacych sie stanach bo stalbys w kolejce po zapomoge robiac od rana do nocy debilu. A jak k***a sie mial rozwijac kraj w ktorym wczesniej nie bylo nic baranie wolno/

Jak jest puste pole i zasieje sie zboze to k***a zawsze bedzie mega wzrost ale nie wpie**olisz na juz zasiane zboze jeszcze raz tyle bo zwyczajnie nie ma juz miejsca

wam idiotom ekonomistom od korwinka trzeba wymyslac przypowiesci bo sie gowno znacie



Z tym zapie**olem od świtu do zmierzchu to przesadziłeś, tylko dlatego, że dałeś się złapać na zwyczajną propagandę.
Gdybyś poczytał książki Henry'ego Wadswortha Longfellowa, który żył w tych czasach, wiedziałbyś, że to, co usiłujesz wmówić, to brednie.

A wzrost w Stanach nie trwał lat naście, tylko w przybliżeniu całe 100 lat. Zahamowała go dopiero ingerencja rządu w gospodarkę, ta ingerencja, która wywołała kryzys, krach na giełdzie i ta ingerencja, która spowodowała, że ten kryzys trwał tak długo.

Nie masz pojęcia o historii, to się nie udzielaj.
Ja się opieram na wiedzy, ty na hejcie i propagandzie lewackiej.

Nakwasowany napisał/a:

Oglądałem wiele wywiadów z nim i za każdym razem robi z siebie idiotę.



Albo nie obejrzałeś ani jednego, albo kłamiesz, albo nie znasz znaczenia słowa "idiota".

Suka_Blyat

2012-07-18, 15:00
Nakwasowany napisał/a:

nie ma co ukrywać, że korwin reprezentuje naprawdę niski poziom dyskusji, łatwo się denerwuje tracąc przy tym kontrolę nad słowami, wulgaryzuje. Oglądałem wiele wywiadów z nim i za każdym razem robi z siebie idiotę.
Mówicie, że nie zmienia poglądów od lat i za to go cenicie... wychodzi na to, że tylko krowa i korwin nie zmieniają poglądów. Mądry człowiek zmienia się, zmienia swoje poglądy gdy wymaga tego okoliczność i nie wstydzi się tego.
Mam wrażenie, że korwin przeniósł się w czasie z XIV wieku ze swoimi poglądami.

Aha ktoś pisał, że "korwin mówi to co myśli" ale za to nie myśli co mówi :)

Dziękuję. Dobranoc.


Buahahahahahahahaha
k***a, doj***łeś konkretnie :D
Powiedziałeś to, co ci wmawiają ludzie, którzy chcą go ośmieszyć czy może masz IQ biurowego spinacza? Skoro dla ciebie jego wypowiedzi prezentują niski poziom, chciałbym zobaczyć wysoki poziom wg ciebie.

Nakwasowany

2012-07-18, 15:27
@Sklej
Właśnie chodzi o to, że on sam się ośmiesza, wystarczy zrobić z nim wywiad, nie potrzeba żadnych manipulacji :) Chciałbyś zobaczyć wyższy poziom dyskusji? Włącz Animal Planet.

@Pater patriae

Nie oglądam tvn bo gardzę tą stacją. Ale według wyznawców korwina każdy przeciwnik to zwolennik tvn. To dopiero manipulacja. Oglądałem wiele dyskusji w necie i zdania nie zmienię. czy według Ciebie człowiek, który nie potrafi się zachować kulturalnie w rozmowie z druga osobą powinien objąć władzę? On reprezentuje niski poziom w przeciwieństwie do Grodzkiej, która może budzić obrzydzenie ze względu na zmianę płci ale ja generalnie mam to w dupie co kto ma w spodniach, dla mnie liczy się sposób wypowiadania i treść. A korwinowi ciągle żal dupę ściska, że nie dorwał się do koryta przez te 20 lat.

songowaty

2012-07-18, 15:30
nie macie pojecia o polityce. czuje w was obrzydzenie, niczym korwin do grockiej. zdaje sobie sprawe ze nikogo nie przekonam, ale zapoznajcie sie z prawdziwymi pogladami mikkego. nie wierzcie telewizji.

shin69

2012-07-18, 16:09
Grodzkie myśli, że jak sobie ch*ja ucięło i operacje na tą obleśną mordę zrobiło to już może być pod ochroną lepszą niż prezydent. A JKM niech dalej rozpie**ala tą obłudę lewackich ścierw, które tańczą jak im alfons zagra. :evil: