18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz w TVN na temat Grodzkiego

lu...........5z • 2012-07-17, 21:26


kolejny przykład "obiektywizmu" tvnu :plzdie:

torro

2012-07-18, 01:47
Ja też nic nie poradzę,Mikke mnie brzydzi. Jego miejsce jest w cyrku,albo w zoo. W jednej klatce z Cejrowskim bym go zamknął i fosą ogrodził...

!Timon

2012-07-18, 01:50
Podejrzewam, że tą wypowiedzią zapewnił sobie +0,25% a następnych wyborach o ile znowu KNP na listy nie wyr*chają ;)
Jeszcze kilka celnych strzałów i będzie 5% a wtedy to już z górki. Szkoda tylko, że jedyne czym można błysnąć w mediach to tania sensacja, ale niestety tutaj gra się kartami które rozdaje tvn.

teken

2012-07-18, 01:51
Co się dzieje - murzyn wypowiada się o korwinie, obojniak czuje się urażony. Śmiech na sali, a do tego ten durczok, który dla siana poszedł do gównianego programu :P

kpiciel

2012-07-18, 03:01
Coś mi się przypomniało. Pamiętacie "Dziennik telewizyjny Jacka Federowicza" ?
Tam były często takie naiwne montażowe manipulacje dla brechtu.

Wtedy to był śmiech...
.. a teraz TVN robi to na poważnie hahahahahahahah co za poziom !!!

Wydaje mi się, że poziom intelektualny przeciętnego dziennikarza spadł do tego poziomu, że nie potrafi już nawet manipulować subtelnie....

...bo przekazywaniem rzetelnych informacji, to oni się nie zajmowali od 20lecia międzywojennego.

Proszę szukajcie informacji sami. Nie zdawajcie się na bierne oglądanie CZEGOKOLWIEK !

A co do Korwina, to nie jedna partia przyjęła by go na swoja listę, bo ma posłuch. Tylko, że jemu nie chodzi o jakiś mandacik posła-osła. On stara się o realną władzę, aby coś zmienić w tym kraju !

Podobno prawda z czasem wychodzi na jaw. Mamy czas.. Polacy. Jak nie za 5 lat, to za 50 lub 500. Ja mam czas...

Pa...........an

2012-07-18, 08:04
kpiciel,

Piwo za przypomnienie mi tego świetnego programu. Dzisiaj taka zgrywa by w publicznej nie przeszła :)

hi...........be

2012-07-18, 09:08
co do legierskiego czy jak mu tam,to 1 raz widzę murzyna,która potrafi mówić płynnie po polsku.dziwne

Krzysztof_Jarzyna

2012-07-18, 09:14
@McMenel
Czyli wnosisz, że dojrzali emocjonalnie głosują na tych co ich okradają?

lu...........5z

2012-07-18, 10:12

pablo3z

2012-07-18, 10:15
Ja bym wolał Mikkego w sejmie niż to ch*jWieCo. Przykro mi, ale na obecną chwilę nie ma w polskim sejmie praktycznie żadnych wartościowych osób, a już najmniej jest na wyższych stanowiskach. Banda oszołomówi i tyle. Ale to tam taka dygresja. Natomiast p.Korwin ma racje co do tego czegoś: dla mnie to coś robi z siebie SHOW. Więc jak robi, to musi przywyknąć to ciężkich opinii. A nie mazgaić sie do kamery bo ktośtam coś o niejnim powiedział nie to co chciało toto usłyszeć.

Shatter

2012-07-18, 10:17
Widzę że wypowiedziało się tu 90% ludzi popierających korwina :D
Gdybym był niekulturalny to powiedziałbym wam coś w tym stylu...

pa...........66

2012-07-18, 10:30
piter210 napisał/a:

Piwo dla Korwina, przynajmniej nie pie**oli jak inne dziady z białej chaty.



no jasne przypomina jakim jest obciachowym kretynem pie**olacym od 20 lat te same pie**oly na ktore lapia sie tylko male glupie pseudorozumne mlodziezowki

h*j z tvnem ale mikke to taki pie**olony polityczny troll ktory nigdy sie nigdzie nie przebije bo zwyczajnie gardzi ludzmi

tak korwinkowcy bardzo krzycza bo zazwyczaj sa to pseudointeligenci ktorzy sa za mlodzi ablo za glupi by wiedziec ze ten idiota powtarza swoje brednie tyle czasu odkad upadl komunizm albo i dluzej.

Umyslowe gimbusy polityczne olewani przez kazdego mocni tylko w internecie

Slonx napisał/a:



Skrajny liberalizm gospodarczy miał miejsce w Stanach Zjednoczonych XIX i XX wieku, kraj wtedy rozwijał się w nieprawdopodobnym tempie, poziom życia rósł, coraz więcej ludzi zdobywało wykształcenie, coraz więcej było tam osiągnięć technicznych, więc o czym ty w ogóle mówisz?

Obowiązek szkolny to kretynizm. Po co przygłup, który ma siebie wartych rodziców, ma demoralizować zdrowe dzieci? Poza tym, za zniesieniem obowiązku szkolnego i prywatyzacją szkół szła by również radykalna obniżka podatków. Obecnie ja, który nie mam dzieci, płacę podatki między innymi na szkolnictwo. Piękne dzięki, za studia to ja sobie płacę sam, dlaczego mam komuś jeszcze fundować edukację? A tak to płaciłoby się tylko wtedy, kiedy ta edukacja jest wymagana. Pieniądze zaoszczędzone na niepłaceniu podatków na ten cel nie dość, że by starczyły na czesne, to jeszcze na inne fajne rzeczy. A problem biednych rodzin zawsze rozwiązuje system stypendialny, świetnie rozwinięty zwłaszcza w katolickich szkołach, które cech*je dosyć wysoki poziom.

Tworzenie miejsc pracy nie może się odbywać na zlecenie państwa. Państwo nie ma w tym pomagać, ma przy tym nie przeszkadzać.

Na koniec - "Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego. Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość, będzie się szczyciło i jednym, i drugim." - To słowa jednego z najwybitniejszych umysłów XX wieku, Miltona Friedmana i myślę, że historia dobitnie pokazuje, że to on ma rację, nie ty.


jestes idiota albo powinienes cieszyc sie ze nie zyles w tych mega rozwijajacych sie stanach bo stalbys w kolejce po zapomoge robiac od rana do nocy debilu. A jak k***a sie mial rozwijac kraj w ktorym wczesniej nie bylo nic baranie wolno/

Jak jest puste pole i zasieje sie zboze to k***a zawsze bedzie mega wzrost ale nie wpie**olisz na juz zasiane zboze jeszcze raz tyle bo zwyczajnie nie ma juz miejsca

wam idiotom ekonomistom od korwinka trzeba wymyslac przypowiesci bo sie gowno znacie

lu...........5z

2012-07-18, 10:36
@up

wszystkie twoje posty to marne hejty.

proponuje przenosic swoje frustracje gdzie indziej.

ps. nie zapomnij wycisnac se pryszczy na mordzie

antykreator

2012-07-18, 10:40
rzygam polityką, Janusza nie poprę nigdy, tak samo jak babochłopów od palikota, k***a ogólnie to j***ć politykę bez wyjątków!

lu...........5z

2012-07-18, 10:41
@up

w afryce nie ma polityków, moze warto rozwazyc przeprowadzke

Tester

2012-07-18, 11:32
Powiem tak, PiS Ruch Palikota TVN. Dziękuje.

Niech żyje Mikke !!!