18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Janusz w TVN na temat Grodzkiego

lu...........5z • 2012-07-17, 21:26


kolejny przykład "obiektywizmu" tvnu :plzdie:

Torghal

2012-07-17, 23:05
Do ch*ja pana co oni k***a robią z naszą kochaną Polską!? Mam nadzieję, że niedługo ktoś rozpie**oli ten grajdołek, bo zamiast wziąć się do roboty w tej polityce (najlepiej to wszystkich won) to robią jakieś skandale na poziomie telenoweli brazylijskich a nawet niższym.

loio

2012-07-17, 23:09
2:40 - hah murzyn po polsku gada :)

kw...........ek

2012-07-17, 23:09
+ dla Korwina za to że potrafi powiedzieć co myśli. W sumie dobrze gada - pierwsze z brzegu z tą specjalizacją w rządzie (nie powinno być tak że biorą byle p*zde na jakieś stanowisko za to że jaja sobie ucięła. Bycie posłem powinno być przywilejem i ludzie powinni naprawde dużo sobą reprezentować)
,ale jest część takich tematów jak np. te szkoły ma jakieś w ch*j chore zdanie (bo jak ma ktoś ojca i matke najebańców to oni wybiorą % a nie zajmują się wychowaniem dziecka i rośnie kolejny matoł, a tak jako tako to z tej szkoły dziecko skorzysta i może się udać).

Ktoś tam naskoczył że "doj***łeś z tym Religą' - można sie dowiedzieć ocb? Bo z tego co mi wiadomo to gość był znakomitym specjalistą i chciał jak najlepiej, a że nie zawsze wychodzi - to nie były tylko jego decyzje (nie uniewinniam go, tylko ciekaw jestem czy chodziło tutaj o jakieś konkretne zarzuty czy tak z dupy).

I takie jeszcze jedno pytanie - czy ten portal niezależna.pl to taki obiektywny czy też w ch*ja cięcie?

jangawel

2012-07-17, 23:09
Ten Grodzki zachowuje się jakby nie miał jaj...

Pater patriae

2012-07-17, 23:14
Kastrator, no jak ogladasz tylko tvn to sie nie dziw, przeciez trzeba odwrocic uwage od (nie)rzadu, euro sie skonczylo. Jaki ja bd' szczesliwy 'gdy caly system w koncu zbankrutuje, a ludzie nagle sobie uswiadomia ze jednak tvn, gw i tego typu media ich caly czas robily w ch*ja na wspole ze zlodziejami tzn. chcialem powiedziec politykami

lapps

2012-07-17, 23:16
Kastrator napisał/a:

Widzę wielki poklask dla Korwina, który przy wyborach ma poparcie w skali błędu statystycznego. Chyba cały elektorat się zebrał na sadisticu i popiera prostactwo i obrażanie wszystkich i wszystkiego. Łatwo też zauważyć IQ wyborców tutaj zebranych, równe najwyżej temperaturze ciała. Każdy kto powie złe słowo na ich Korwina jest w ten sam sposób obrażany. Widzę swój na swego głosuje



wszyscy idioci smieja sie z wynikow korwina na wyborach, a potem ci wszyscy idioci mowia, ze wiekszosc ludzi to idioci... i sa na tyle idiotami, ze nie zdaja sobie sprawy ze swojej durnoty. zycie...

bartexpl1

2012-07-17, 23:25
Wiele postulatów Korwina jest nielogicznych... Np. skrajny liberalizm gospodarczy. On mówi, że to wolność. Chce jeszcze znieść obowiązek szkolny. No dobra daje to wolność, ale na 1 pokolenie. Potem potomkowie tych, którzy dziś są waszymi "idiotami" pracujący u kogoś nie mają kasy na edukację dzieci, więc nie posyłają ich do szkół, przez co dzieciaki w przyszłości nie mają szans na lepsze życie... Tak wygląda ta wasza wolność? Życie wszystkich pokoleń jednej rodziny w rynsztoku, nie bo tak chcą, tylko bo muszą, ponieważ ich pradziad zdecydował nie uczyć się w szkole? To jest niesprawiedliwość. Nie dla obowiązku szkolnego. Tak dla Prawa do nauki. Nie dla skrajnego Liberalizmu. Tak dla pomocy przy tworzeniu miejsc pracy. Nie dla prywatnych szkół. Równe szanse. Potem jak się komu uda. Tak powinno być!

dzejosB

2012-07-17, 23:29
Chłopaki nie płaczą, Ania.

Ja1948

2012-07-17, 23:30
Brawo dla Pana Korwina ! Jak najbardziej go popieram! Nie boi sie powiedzieć tego co myśli i za to go lubie.

TelewiZorro

2012-07-17, 23:53
ciekawe czy jak mu pindola ucinali to też beczał. Co za żenada.

Macias17

2012-07-17, 23:59
Mogę się założyć że jeśli ruch Palikota miałby koalicje z pisem to ten reportaż nawet by nie powstał bo j***nemu tvnowi było by to na rękę...

Spartan78 Kce napisał/a:

Kolejne samobujstwo juz blisko :)



tzn że zrobisz honorowe harakiri?

Kastrator

2012-07-18, 00:00
@lapps widzę, że wypowiedzi Korwina znasz tyle co z sadola. Smutne

hycel

2012-07-18, 00:02
Najlepiej pokazać wycięte z dupy kawałki, a nie sensowe gadki o gospodarce. I tak właśnie od lat robi się z niego jakiegoś chama.
Świecie, k***a, dokąd zmierzasz?