18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Janusz w TVN na temat Grodzkiego

lu...........5z • 2012-07-17, 21:26


kolejny przykład "obiektywizmu" tvnu :plzdie:

hayate96

2012-07-19, 13:01
Bardzo spodobało mi się, kiedy pan Legierski nazwał (pewnie niechcący) p. Grodzkiego łajnem : "Mam wrażenie, że się rzuca na jakieś ochłapy, niczym hiena rozgrzebuje po prostu jakieś łajno." Cichy bohater tego dokumentu!

EdmundKemper

2012-07-19, 20:12
Do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze Szczuki, Szymona Majewskiego i członka Al-Kaidy w Sejmie wtedy Cyrk byłby już pełny.

pa...........66

2012-07-19, 20:30
luka5z napisał/a:

@up

wszystkie twoje posty to marne hejty.

proponuje przenosic swoje frustracje gdzie indziej.

ps. nie zapomnij wycisnac se pryszczy na mordzie


niesamowity z ciebie haker

Slonx napisał/a:



Z tym zapie**olem od świtu do zmierzchu to przesadziłeś, tylko dlatego, że dałeś się złapać na zwyczajną propagandę.
Gdybyś poczytał książki Henry'ego Wadswortha Longfellowa, który żył w tych czasach, wiedziałbyś, że to, co usiłujesz wmówić, to brednie.

A wzrost w Stanach nie trwał lat naście, tylko w przybliżeniu całe 100 lat. Zahamowała go dopiero ingerencja rządu w gospodarkę, ta ingerencja, która wywołała kryzys, krach na giełdzie i ta ingerencja, która spowodowała, że ten kryzys trwał tak długo.

Nie masz pojęcia o historii, to się nie udzielaj.
Ja się opieram na wiedzy, ty na hejcie i propagandzie lewackiej.



Albo nie obejrzałeś ani jednego, albo kłamiesz, albo nie znasz znaczenia słowa "idiota".


ja mam pojecie to nie ja wyszperalem autora na poparcie tezy ja nie musze bo mam wiele zrodel bojowkarzu od korwinka--wiesz tacy jak ty mi wisza kolo sraki i jakiekolwiek argumenty tez i to czym odpowiadaja bo wy zawsze bedziecie bronic go niczym mistrza i góru az ktorys z was zrobi sie w tej partyjce za mocny to go korwin wypie**oli;] macie swojego krola

i nie czyraj juz tych ksiazek bo obrosles w frazesy ktorymi popierasz tezy a jestes tylko wycieraczka dla smiesznego pana z muszka i zepnij sie bardziej a i tak nikt cie nie poslucha

i niech postronni nie dziwią sie ze o korwinku najglosniej w necie bo tam klakierzy latwo zdobywaja elektorat wśród mlodych chcacych prostych rozwiazan a to kolejny populista tyle ze nie nazywa sie lepper

Beda wam wmawiac o ekonomii ze to przez media ""reżimowe"" a kazde sa reżimowe bo korwina malo pokazuja;]


ale od takiego lizania dupy to jezyk moze rozbolec a poparcie dalej bedzie ulamkowe wiec lizcie dalej odbyt dziadka korwina ile macie sil :D juz sie i tak od lizania ladnie blyszczy;]


a lewakow nie lubie zeby jakis natchniony poeta nie wmawial ze takie monstrum jak Grodzki popieram;]

Zwyczajnie jestem hejterem wiec dyskusja ze mna nie ma sensu;]

Eliot Imperio

2012-07-20, 00:43
Wszyscy co tak na Korwina najeżdżają. Wy na prawdę nie widzicie że to jest taki przysłowiowy Kowalski? Przecież on nigdy nie mówi czegoś, czego już nie wiemy. Cały czas śmieje się z buraków w sejmie i wytyka im każde kłamstwo. I w przeciwieństwie do 3/4 tych pedrylków- koleś ma pojęcie a jeśli ktoś uważa inaczej to faktycznie jest kretynem. Jest polakiem i ma w dupie USA, Ruskich i całą tą euro-bujde. A myślicie że kto jak nie Unia wprowadza takie ceny wszystkiego? Przecież jesteśmy jednością, z tym, że my zarabiamy tyle co oni wydają na samo jedzenie w ciągu miesiąca.

yaspan

2012-07-20, 00:54
Widzę że spora część popiera Pana Janusza ( i dobrze), tylko aby cenzura nam nie zamknęła sadistica...

W3...........xe

2012-07-22, 12:12
Janusz na prezydenta

ukSz

2013-01-12, 15:44
wszyscy którzy wypowiadali się w temacie jego komentarzu byli z Ruchu Palikota :D to jest k***a właśnie definicja TVNu

Templariusz Mariusz

2013-02-01, 16:51
Ja pie**ole. I niech ktoś powie że TVN jest spoko i to cale nie jest telewizja rządowa.

Religiiiiaaa

2013-09-07, 06:14
K-Majk skończone bydle przepraszam jeżeli kogoś uraziłem" Gość powiedział wprost że jest bydle ale przeprasza , a mowi o o majku za to że majk to samo powiedział o Anni" Jezu;/ :-/