18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz w TVN na temat Grodzkiego

lu...........5z • 2012-07-17, 21:26


kolejny przykład "obiektywizmu" tvnu :plzdie:

rockface123

2012-07-18, 16:31
nasz polski shemale w sejmie o ja jebie O_o

NaughtyBear

2012-07-18, 16:42
Atakuja Korwina bo mowi prawde, caly ten ryży wiżyn netłork jest taki bezpartyjny...
Palikot tez tak zaczynal od "afer" a o tym nie przypomna.

Czesiek181

2012-07-18, 16:45
pie**olicie(nie wszyscy),że Korwin się ośmiesza,że jego poziom dyskusji jest słaby i takie różne rzeczy. Moje pytanie dlaczego polacy co tak korwina wyzywaja itp. Nie chcą zmiany?Dlaczego jak jest głosowanie to
pomiedzy PiS vs PO??
pie**olicie jaki to tusk jest ch*j,zlodziej,rusek,syn putina itp.A jak są wybory to właśnie połowa z was głosuje na tego tuska czy jego partie.Pamiętam jak dziadek Św.P mówił głosujcie na leppera ja z tego śię smiałem ale teraz rozumiem ,że Lepper byl jednym z tych polityków co chciał dobro dla Polskich ludzi

Se...........ki

2012-07-18, 16:54
Czytam posty niektórych osób i widzę, że sikają z radości na widok osoby, która sezonowo zmienia poglądy (Pan Korwin na szczęście tak nie ma). Gdyby takie "chwalebne" zmienianie poglądów miało miejsce w 1939 roku, to marny los naszej pięknej Polski. Pedały i inne zboki typu Grockiego nie mają racji bytu w państwie, które stawia na rodzenie dzieci i przyrost naturalny. Niemożność płodzenia i rodzenia, jest chorobą, którą się leczy. Hetero leczy się między innymi farmakologicznie, a zboków powinno się leczyć balistyką!

duchh

2012-07-18, 17:57
3:49 "teraz obrazki które mogą odebrać apetyt" - pokazują grodzkiego na golasa...

SeeNyu

2012-07-18, 18:54
No ostatnio JKM pisał jak to TVN cenzuruje i "wymusza" informacje. Napie**alają się między sobą, a TVN aż przesadza

genesisnemesis

2012-07-18, 19:13
Jest mi bardzo przykro. Dałem piwo "McMenel" dlatego, że pomyliły mi się komentarze. Obiecuję więcej nie dawać piw po piwie i proszę o wybaczenie.

nobukazu

2012-07-18, 20:54
Już niedługo na hardzie coś, co przyprawi o mdłości każdego twardziela, coś co na zawsze zostawi rysę na Waszej psychice: GRODZKI w PLAYBOY'U 08/2012 !!!

LICH0

2012-07-18, 21:38
Kotli napisał/a:

Oto dlaczego murzyn Legierski nie przepada już za "Korwinem" ;)



Nie ma nic gorszego jak zapraszanie do "poważniej" rozmowy murzyna tylko dlatego, że jest murzynem i będzie głośno o tym..... "no ci co mieli ostatnio wywiad z murzynem". Litości!!! :homer:

Co do wypowiedzi Bamboleo to od kiedy Hitler gazował niepełnosprawnych? Widać jakie ma pojęci o IIWŚ. Niepełnosprawni ginęli jeszcze przed wybuchem wojny... a komory gazowe powstały długo po wybuchu.
W momencie jak zaczyna mu brakować argumentów zaczyna obrażać.... Jak mu się nie podoba u nas w Polsce to Afryka czeka.....
A co do wszystkich takich rozmów w TV to nie od dziś wiadomo, że media są pro lewicowe.... bo się opłaca....

jecha

2012-07-19, 00:02
Z tego co znam regulamin to chyba filmy z facetami bez ku*asów powinny być na hardzie :)

j4rzyn

2012-07-19, 00:17
Dawno nie widziałem tylu piw. +1 dla pana Mikke i autora. A pan grodzki nich sobie płacze.

"Teraz obrazki które mogą odebrać apetyt" - bałem się, że będą akty z grodzkim.

mrlewy

2012-07-19, 01:44
Ja to z żadną partią nie utożsamiam, niemniej jednak tutaj Mikke bardzo u mnie zapunkotwał :-D Dobrze, że ktoś w końcu szczerze się wypowiedział na temat tego ch*j wie czego.

Andrev

2012-07-19, 11:06
co jak co, ale shemale to on k***a nie jest :kawa:

Ferben

2012-07-19, 12:45
Na haki sk***ysynów a tuska (specjalnie z małej) na tortury przed kamerę niech powie jak się sprzedał i kogo kupował !