18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jan Błachowicz vs Corey Anderson

Whitey • 2020-02-16, 12:24
Jan Błachowicz znokautował Corey'a Andersona w walce wieczoru UFC w Rio Rancho. Polak za świetny występ zgarnął dodatkowe 50 tysięcy dolarów. Od razu po nokaucie Polak podbiegł do siatki i wyzwał do walki Jona Jonesa! Nokaut w wykonaniu Jana Błachowicza był najbardziej widowiskowym zakończeniem spośród wszystkich pojedynków karty walk gali w Rio Rancho. Polak zwyciężył w UFC piąty raz przed czasem. Idealnie wyprowadzony w tempo prawy sierpowy zwalił z nóg faworyzowanego Corey'a Andersona. Dzięki wygranej z Amerykaninem Błachowicz prawdopodobnie wywalczył możliwość walki o pas w kategorii półciężkiej przeciwko Jonowi Jonesowi. Polak jest aktualnie sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu, ale sytuacja ta zapewne zmieni się w najnowszym notowaniu UFC.



Opis zaj***ny z https://sportowefakty.wp.pl/mma/869751/mma-ufc-jan-blachowicz-corey-anderson-zobacz-nokaut-wideo

Boston86

2020-02-16, 22:45
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Który to Polak



Napisał bym coś o twoim starym, ale mu pewnie jest wstyd że z spłodził taką sp***oline jak
ty.

Haren

2020-02-16, 23:30
Przyj***ł w twarz leżącemu, świeżo znokautowanemu przeciwnikowi. Zachował się jak typowy murzyn z getta, nie ma piwa za takie niesportowe zachowanie.

inzi

2020-02-17, 09:08
Haren napisał/a:

Przyj***ł w twarz leżącemu, świeżo znokautowanemu przeciwnikowi. Zachował się jak typowy murzyn z getta, nie ma piwa za takie niesportowe zachowanie.



powinien reagować siedzią jak był nokaut a tak to piękne przygwożdżanie negroina piwko leci

aaaaaaaaaaaaaa

2020-02-17, 10:27
Boston86 napisał/a:

Napisał bym coś o twoim starym, ale mu pewnie jest wstyd że z spłodził taką sp***oline jak
ty.



Zamiast się udzielać wróć do szkoły.

swieca

2020-02-17, 11:15
Ten młotek kończący był piękny :D Leż murzynie!

heartagram

2020-02-18, 22:23
Trzeba dodać, że Janek prawie został z UFC wypie**olony po paru przegranych z rzędu, a teraz proszę bardzo.

dragon20010

2020-02-23, 09:05
Piękny nokaut na Andersonie w wykonaniu Janka.


Halman

2020-02-23, 09:18
k***a, dragon20010 wiem że sie masujesz do widoku spoconych bokserów.. . tak jak oni chciał byś być bity a potem dodatkowo r*chany...

Barnellini

2020-02-23, 10:09
HAL9000/2 napisał/a:

k***a, dragon20010 wiem że sie masujesz do widoku spoconych bokserów.. . tak jak oni chciał byś być bity a potem dodatkowo r*chany...




O czym ty k***a pie**olisz? Nikt oprócz Ciebie o tym nie pomyślał więc może to Ty "chciałbyś być bity i r*chany". Ja pie**olę :facepalm:

"Piękny nokaut na Andersonie w wykonaniu Janka."

Dobrze, że Polak wygrał z małpą- zawsze miło popatrzeć ale to była chyba najmniej widowiskowa walka jaką widziałem, więc powiedz mi gdzie ten "piękny nokaut".

M00nSpeLL

2020-02-23, 12:16
Barnellini napisał/a:

O czym ty k***a pie**olisz? Nikt oprócz Ciebie o tym nie pomyślał więc może to Ty "chciałbyś być bity i r*chany". Ja pie**olę
"Piękny nokaut na Andersonie w wykonaniu Janka."
Dobrze, że Polak wygrał z małpą- zawsze miło popatrzeć ale to była chyba najmniej widowiskowa walka jaką widziałem, więc powiedz mi gdzie ten "piękny nokaut".



Już się zaczyna prymitywny rasizm i walenia konia do bycia białym. Jak smutne trzeba mieć życie?

ritu4l

2020-02-23, 13:22
M00nSpeLL napisał/a:

Już się zaczyna prymitywny rasizm i walenia konia do bycia białym. Jak smutne trzeba mieć życie?



O k***a, lewak alert.

koras24

2020-02-23, 14:20
Ładnie go poskładał. Ciekawe czy dostanie walke o pas teraz.

boryskutia

2020-02-23, 14:49
HAL9000/2 napisał/a:

k***a, dragon20010 wiem że sie masujesz do widoku spoconych bokserów.. . tak jak oni chciał byś być bity a potem dodatkowo r*chany...



Co za faken idiota z ciebie.

M00nSpeLL

2020-02-23, 17:08
Karmazon napisał/a:

O k***a, lewak alert.



Nie lewak, a zwyczajnie nie debil, który próbuje sobie podbudować niską samoocenę i małego ch*jka.