18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Błachowicz pierwszym Polskim mistrzem UFC

Whitey • 2020-09-27, 06:29
Tak Jan Błachowicz zdobył tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej w UFC.


spoiler

Juzwa

2020-09-27, 12:10
Whitey napisał/a:

Ty ze swoim chłopakiem?





14.Gumiś napisał/a:

Gdyby twoim największym talentem była walka i byś dostawał za to grubsze siano to byś tam na na kolanach prosił żeby się bić więc nie bądź hipokrytą.




Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napie**alać". Rozrywka dla przygłupów.

dunio90

2020-09-27, 12:29
Juzwa napisał/a:

Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napie**alać". Rozrywka dla przygłupów.



Człowiek miał marzenia, zrobił wszystko żeby je zrealizować, poświęcił wiele i w wieku 37 lat zdobył pas co jest osiągnięciem samym w sobie. Co jest Twoim osiągnięciem człowieku sukcesu? Wyprowadzenie się od matki? Przygłupa właśnie z siebie robisz. Poza tym nigdy nie zrozumiesz ile trzeba poświęcić żeby w tym sporcie coś osiągnąć skoro uważasz, że to sport dla przygłupów.

Hollow_Man

2020-09-27, 12:37
widzę że ci co krytykują sporty walki, to najbardziej zagorzali fanatycy programów gdzie dorośli faceci pokazują penisy 12 letnim dziewczynkom. no ja w sumie się nie dziwie teraz dlaczego tak na hardzie popularne są filmiki z laskami z penisami, widzę że mamy tu spory odsetek sp***olonego lewactwa i innych maści zboczeńców.

Novik

2020-09-27, 13:12
burn1878 napisał/a:

Dałna masz?



A co sprzedajesz ? Czy chcesz kupic?

Juzwa

2020-09-27, 14:25
dunio90 napisał/a:

Człowiek miał marzenia, zrobił wszystko żeby je zrealizować, poświęcił wiele i w wieku 37 lat zdobył pas co jest osiągnięciem samym w sobie. Co jest Twoim osiągnięciem człowieku sukcesu? Wyprowadzenie się od matki? Przygłupa właśnie z siebie robisz. Poza tym nigdy nie zrozumiesz ile trzeba poświęcić żeby w tym sporcie coś osiągnąć skoro uważasz, że to sport dla przygłupów.



Nie znasz mnie pajacyku, a oceniasz. Wali mnie to, ile on poświęcił i ile razy dostał w mordę. Mam w dupie wszystkich co się kopią w klatce i tych co się tym podniecają. Ciebie też.

tarek_kubusio

2020-09-27, 15:41
nie rozumiem czemu jest to legalny sport. - bo jest sędzia ?
patologia.

dunio90

2020-09-27, 16:20
Juzwa napisał/a:

Nie znasz mnie pajacyku, a oceniasz. Wali mnie to, ile on poświęcił i ile razy dostał w mordę. Mam w dupie wszystkich co się kopią w klatce i tych co się tym podniecają. Ciebie też.



Lubisz mieć kogoś w dupie to Twoja sprawa. A mnie w dupie nie będziesz mieć. Jestem normalny, nie skorzystam.

Juzwa

2020-09-27, 17:14
dunio90 napisał/a:

Jestem normalny...



Teraz to pocisnąłeś chłopie.

qwerq221

2020-09-27, 20:09
Nie wiem kto to ale spoko ze zostal mistrzem :D

suchysongoful

2020-09-27, 20:13
Dopóki nie wygra z Jonesem ten tytuł nie jest kompletny

dunio90

2020-09-27, 20:27
suchysongoful napisał/a:

Dopóki nie wygra z Jonesem ten tytuł nie jest kompletny



Jones już zarobił. Zwakował pas i kwestią czasu będzie emeryturka.

PieronJasnySzlag

2020-09-27, 20:40
Juzwa napisał/a:

Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napie**alać". Rozrywka dla przygłupów.


Łooo hooo. No prosze, kwiat inteligencji się pojawił.
Panie doktorze habilitowany w dupe prosze powiedzieć jakie to rozrywki mają takie osobistości i tuzy intelektu jak ty?

Brawo dla Janka!! Mamy pas UFC!!

heartagram

2020-09-28, 09:48
Nie wiem czy bardziej nie wierze, że Janek wygrał niż że Costa tak przepie**olił :X

Olisadebe

2020-09-29, 19:36
Jones bierze sterydy,a Jan jest czysty jak łza,postanowiłem nie psuć wam zabawy.Kilku zawodników,którzy dostawali wpie**ol od każdego,nagle przed 40-ką rozpie**ala kozaków w 10s.W tych sportach powinno pozwolić się oficjalnie pompować zawodnikom,bo może to nieetyczne,ale przynajmniej.Kiedyś jak Zieliński wygrał,to gdzieś na forum napisałem koks pierwsza klasa i suchej nitki na mnie nie zostawili.Pięknie byłoby gdyby ktoś czysty wygrywał z koksami,ale czy to jest możliwe.