18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakość fizyki w grach komputerowych oszałamia.

chybeck • 2015-08-09, 13:46
Niektóre nowe gry mają kolizja obiektów na dość niskim poziomie, inne mają je na wysokim poziomie. Są też takie, które oszałamiają.. a może przesadzają.


RockyWood

2015-08-09, 14:09
co to za gra? żadnego opisu ani komentarza nawet na yt ??? dziwne.

laqum

2015-08-09, 14:13
Któryś Dark Sould

chybeck

2015-08-09, 14:17
W tagach jest, ale przepiszę to specjalnie dla RockyWood, Bloodborne.

Vinewood

2015-08-09, 14:33
Ta, ale już włócznia (czy co to jest) przechodzi przez drabinę.

Volfodzio

2015-08-09, 14:35
W momencie kiedy gra jest ch*jowa nawet najlepsza fizyka i grafika jej nie pomogą ;/ Szkoda, że coraz więcej produkcji kładzie nacisk właśnie na bajery zamiast na satysfakcję graczy.

Inze

2015-08-09, 14:39
o k***a haha tego się nie spodziewałem :D Browar!

thoruus

2015-08-09, 15:48
To nie fizyka, to ficzer! ;)

eyb0ss

2015-08-09, 15:55
Po 1. To jest Bloodborne, exclusive na PS4.
Po 2. To jest fake, takie coś nie występuje w grze. Ktoś sobie po prostu napie**alał czymś metalowym, nagrał to i wpie**olił do filmu.
Po 3. Polać Panu wyżej :wodka:

Sov3reign

2015-08-09, 16:02
NoFuk napisał/a:

Kolejny śmieć, który zapie**olił czyjś filmik z youtube, wrzucił na swoje konto z podpiętym adsensem i filuje, aby dostać się na główną. A moderatorzy na sadisticku to albo mają gęby pełne ku*asów, że są tak bardzo zajęci, albo szkoda im wejść na film, który akceptują na główną... Jak sp***olonym umysłowo trzeba być, żeby nie zbanować śmiecia, który chce zarabiać kradnąc czyjąś pracę.... a bana dostanie ktoś kto napisze do takiej osoby "wypie**alaj"... Gdzie tu sens...



Jak cudownie jest mieć zainstalowanego od lat Adblocka Edge, który nie dopuszcza żadnej ale to żadnej reklamy. Problem pojawia się tylko wtedy, gdy muszę skorzystać z czyjegoś komputera...ludzie, jak Wy żyjecie, gdy 40% zawartości strony to reklamy, a co kilka-naście sekund wyskakują wam na cały ekran pop-up z ukrytym przyciskiem x? :shock:

wieczór

2015-08-09, 16:15
@up: po prostu nie mamy nerwicy natręctw. Albo nie chodzimy po śmieciarskich serwisach :)

I3ioman

2015-08-09, 16:16
@Volfodzio
Akurat Bloodborne (jak i ogólnie seria Dark Souls) jest przezajebiste, nie zdziwię się jak zgarnie kilka nagród za grę roku.

chybeck

2015-08-09, 16:18
NoFuk napisał/a:

Kolejny śmieć, który zapie**olił czyjś filmik z youtube, wrzucił na swoje konto z podpiętym adsensem i filuje, aby dostać się na główną. A moderatorzy na sadisticku to albo mają gęby pełne ku*asów, że są tak bardzo zajęci, albo szkoda im wejść na film, który akceptują na główną... Jak sp***olonym umysłowo trzeba być, żeby nie zbanować śmiecia, który chce zarabiać kradnąc czyjąś pracę.... a bana dostanie ktoś kto napisze do takiej osoby "wypie**alaj"... Gdzie tu sens...



Tu żeś mnie panie wk***ił. Skąd wiesz, że wrzuciłem filmik na swoje konto na YT? Oczerniać to każdy głupi potrafi. Tak żeby zniszczyć Twoje domysły.

Oto miejsce gdzie znalazłem ten filmik reddit

Od razu podam swoje konto
na reddicie, bo pomyślisz, że i tam wrzuciłem ten filmik


I żeby dokończyć, oto moje konto na YT

Liczę na cofnięcie wysunięte przez Ciebie w moją stronę oszczerstwo.

Kacu63

2015-08-09, 16:24
NoFuk napisał/a:

Kolejny śmieć, który zapie**olił czyjś filmik z youtube, wrzucił na swoje konto z podpiętym adsensem i filuje, aby dostać się na główną. A moderatorzy na sadisticku to albo mają gęby pełne ku*asów, że są tak bardzo zajęci, albo szkoda im wejść na film, który akceptują na główną... Jak sp***olonym umysłowo trzeba być, żeby nie zbanować śmiecia, który chce zarabiać kradnąc czyjąś pracę.... a bana dostanie ktoś kto napisze do takiej osoby "wypie**alaj"... Gdzie tu sens...



Maść na ból dupy się skończył?
Nic nie płacisz za pobyt na tej stronie, gówno możesz wymagać. Radzę też od czasu do czasu wyłączyć komputer i gdzieś wyjść. Zaraz przyjdą do głowy inne powody do narzekań.
pie**olenie na "złodziei" jutubowych oraz na kompetencje modów sadistica świadczy tylko o tym, że jesteś j***ną sp***oliną życiową z nieseksownym sadełkiem opalonym w intensywnych promieniach światła monitorowego.

Co...........an

2015-08-09, 17:00
NoFuk napisał/a:

Kolejny śmieć, który zapie**olił czyjś filmik z youtube, wrzucił na swoje konto z podpiętym adsensem i filuje, aby dostać się na główną. A moderatorzy na sadisticku to albo mają gęby pełne ku*asów, że są tak bardzo zajęci, albo szkoda im wejść na film, który akceptują na główną... Jak sp***olonym umysłowo trzeba być, żeby nie zbanować śmiecia, który chce zarabiać kradnąc czyjąś pracę.... a bana dostanie ktoś kto napisze do takiej osoby "wypie**alaj"... Gdzie tu sens...



To takie straszne.