18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś debil w kościele

huncfot130 • 2021-09-16, 18:20
Może były ministrant....?

Na końcu wypowiedź jakieś pilitycznej sp***oliny


Behemot

2021-09-25, 01:14
Kot_Schrodingera napisał/a:

Wszyscy ci którzy tutaj popierają coś takiego są na tym samym poziomie intelektualnym co ten typ z filmu. Jesteście takimi samymi sp***olinami i łajzami jak ten
łysy pedał. Co ma kościół i pedofilia do niszczenia mienia i aktu przemocy. k***a do wszystkiego musicie dorabiać cały łańcuch przyczynowo-skutkowy. mieszając w to politykę i afery pedofilskie. Ja pie**olę tak jak by każdy ksiadz sie mieszał do polityki i krzywdził dzieci. Poza tym takie typy z filmu są mocni do momentu jak nie trafią na większego i silniejszego, wtedy jedyne co potrafią to podkulić ogon i skomleć jak pies. Bo zawodnika mma na tym filmie to ja nie widzę. Pierwszy lepszy fajter by go zaj***ł. Ktoś tam dobrze powiedział, że gdyby to był meczet to koleś by się obsrał gdyby ktoś go zauważał jak demoluje świątynie. Taka prawda polska patologia jest mocna tylko wobec słabszych.



Jakbyś żył za czasów wojny, w Warszawie, to dostałbyś kulę w łeb od Polski Podziemnej za kolaborację, bo tak to się nazywa. Brak reakcji na krzywdę to kolaboracja z agresorem. Oczywiście nie popieram takiego zachowania jak na filmie, ale teorię to ty dorobiłeś z dupy. Księża, którzy nie próbują oczyścić dobrego imienia Katolicyzmu a wiedzą o aferach, są współwinni. Arcybiskupowie i biskupi maskujący afery w profesji gdzie człowiek ma zaufanie do kapłana oddając mu dziecko pod opiekę w czasie nauki, który sk***iel terroryzuje dziecko doprowadzając do gwałtu, molestowania? A polski KK jeszcze ich k***a broni, maskuje a tam gdzie są świadkowie odsyła na misje za granicę? Ty się k***a dobrze czujesz? Jakby te sk***ysyny się odsłonili, to z polskiego KK zostały by wióry! Taka jest prawda, zrobili sobie mafię ze swoim prawem (kanonicznym, bo Ziobro vel ty k***o, przestań mi rodzinę prześladować palcem k***a nie kiwnie, wielki k***a pan prokurator templariusz j***ny. Jeszcze na Jakim pokładałem jakiekolwiek nadzieje ,że poruszy temat, że nie kucnie, ale gdzie tam, na pniu uj***ny kręgosłup moralny, cisza . Przytaczając wypowiedź jednej z ostanich polityków polskich do której mam resztkę szacunku Małgośki Wassermann: "Dokąd zmierzamy? Przecież my się wszyscy pozabijamy!".