18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakieś akrobacje

phrontch • 2020-03-31, 10:48
Przerwane przez czworonoga




hipisx

2020-03-31, 10:50
U Admina role się odwróciły ? Zacne zakończenie!

poligon6

2020-03-31, 10:52
I tak wygladaja ci wszyscy własciciele durnych pchlarzy.

Trzyma bezrozumne bydle w domu, które nawet w razie czego nie upilnuje mu dobytku. Pozwala by wszedzie roznosiło swój smród i kłaki a nawet spółkowało. Trzeba byc ciężkim idiota by robić z domu chlew w którym urzeduje bezmyślny ochłap miesa.

edmund

2020-03-31, 10:57
up
dobytku nie upilnuje, ale o dupę pana zadba

Wyrokulicy

2020-03-31, 10:58
Wiecie co on odpie**ala? On pompki na ch*ju robi

darayavahus

2020-03-31, 11:16
Wyrokulicy napisał/a:

Wiecie co on odpie**ala? On pompki na ch*ju robi



ch*ja nie pompki.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-31, 11:44
Wiecie już, dlaczego Poligon nienawidzi psów???

Wyrokulicy

2020-03-31, 11:49
poligon6 napisał/a:

I tak wygladaja ci wszyscy własciciele durnych pchlarzy.
Trzyma bezrozumne bydle w domu, które nawet w razie czego nie upilnuje mu dobytku. Pozwala by wszedzie roznosiło swój smród i kłaki a nawet spółkowało. Trzeba byc ciężkim idiota by robić z domu chlew w którym urzeduje bezmyślny ochłap miesa.



Psy mają więcej rozumu niż ty, niewolniku swojego losu.

janlew

2020-03-31, 12:37
poligon6 napisał/a:

I tak wygladaja ci wszyscy własciciele durnych pchlarzy.
Trzyma bezrozumne bydle w domu, które nawet w razie czego nie upilnuje mu dobytku. Pozwala by wszedzie roznosiło swój smród i kłaki a nawet spółkowało. Trzeba byc ciężkim idiota by robić z domu chlew w którym urzeduje bezmyślny ochłap miesa.


Na tym portalu mózgi zaczynają działać powoli.
6-7 lat temu nawet gadanie na uchodźców i islam było zaściankowe i wyśmiewane. Na feministki/sodomitów też chyba.
3-4 lata temu gadanie na uchodźców już ok, oburzali się na antysemityzm. Mówiłem że z żydostwem też się obudzicie.
Teraz jest to samo. Dziś mówić że kochanie psa czy innej nierogacizny jak ludzi, jest kompletnie poj***ne, powoduje oburzenie. Ale za 1-2 lata każdy kto choć odrobinę myśli, będzie uznawał to za oczywistą oczywistość.

ritu4l

2020-03-31, 13:03
janlew napisał/a:

Na tym portalu mózgi zaczynają działać powoli.
6-7 lat temu nawet gadanie na uchodźców i islam było zaściankowe i wyśmiewane. Na feministki/sodomitów też chyba.
3-4 lata temu gadanie na uchodźców już ok, oburzali się na antysemityzm. Mówiłem że z żydostwem też się obudzicie.
Teraz jest to samo. Dziś mówić że kochanie psa czy innej nierogacizny jak ludzi, jest kompletnie poj***ne, powoduje oburzenie. Ale za 1-2 lata każdy kto choć odrobinę myśli, będzie uznawał to za oczywistą oczywistość.



Popłynąłeś, nie widziałem żeby ktoś kiedykolwiek oburzał się na tym portalu na antysemityzm. To by było poj***ne.

Pawehan

2020-03-31, 13:05
A pies go trącał.

garota

2020-03-31, 13:23
poligon6 napisał/a:

Trzeba byc ciężkim idiota by robić z domu chlew w którym urzeduje bezmyślny ochłap miesa.



A jednak rodzice cię trzymali pod swoim dachem tak długo jak tylko mogli.