18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jakie plany na weekend?

~Velture • 2022-08-16, 17:58
Już był w kurniku, już witał się z gąską... :amused:


Riikko

2022-08-16, 18:23
ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zj***nego becksa, nie zasluguje na nic innego

zubek25

2022-08-16, 18:51
Oj że marne... mieć a nie mieć ..... I jeszcze tyle dobrego że po następne wrócić szybko mogą :mrgreen:

zdrowoyebne

2022-08-16, 19:01
j***ne ustawiane tiktokerskie gówno

Male_jajko

2022-08-16, 19:38
brawo, cieszyc sie z alkoholizmu.

ruddie

2022-08-16, 20:02
tak prawdziwe, jak wiek użytkowników porhuba

marcino_zly

2022-08-16, 20:49
Szczochy a nie piwo wylały się i tak powinno zostać.
Te które się nie zbiły powinien potłuc.

marcin1333

2022-08-16, 21:03



re...........66

2022-08-16, 21:24
sk***ysynki zaj***ne. kiedys sie kupowalo tyle alko i ch*j, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o k***a jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. k***a... sk***ysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak k***ie j***nej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj sk***ialy

Karkus

2022-08-16, 22:34
Riikko napisał/a:

ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zj***nego becksa, nie zasluguje na nic innego



Są tacy co sie podniecają "Harnasiem" czy "Lechem" - zabierzesz im do tego prawo?

rulas

2022-08-16, 22:45
reznik666 napisał/a:

sk***ysynki zaj***ne. kiedys sie kupowalo tyle alko i ch*j, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o k***a jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. k***a... sk***ysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak k***ie j***nej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj sk***ialy



Generalnie zgadzam się ale mimo wszystko muszę polecieć klasykiem "gumka od majtek cię ciśnie?"

marcino_zly

2022-08-16, 23:02
reznik666 napisał/a:

sk***ysynki zaj***ne. kiedys sie kupowalo tyle alko i ch*j, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o k***a jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. k***a... sk***ysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak k***ie j***nej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj sk***ialy



Idź do swej rzeźni i powieś się na haku.
Jak Janosika powiesili.
Tylko że Janosik był kims.
A Ty jesteś pierdząca popierdółka.
W sumie też ktoś.

szlugi

2022-08-16, 23:21
pare piwek tylko

Carti

2022-08-17, 00:14
bardzo dobrze, alkohol zdrowiu szkodzi

jan0sik1

2022-08-17, 12:52
Riikko napisał/a:

ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zj***nego becksa, nie zasluguje na nic innego



Zamknij ryj cioto i dalej pij craftowe z fiuta kolegi.