18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki jest twój ulubiony bohater marvela?

~Velture • 2019-07-19, 12:30
A kto jest waszym ulubionym avengersem i jakie jest jego motto? :krejzi:



Tymczasem w reżyserce:
-Stawiam dychę, że ta p*zda nie da rady powiedzieć 3 sprzecznych rzeczy naraz.
*gość od promptera*
-Trzym mnie piwo!

Halman

2019-07-19, 12:39
Velture napisał/a:



*gość od promptera*



gdyby ktoś nie wiedział czym jest prompter; to w zasadzie zwykły ekran wyświetlający poziomo przewijany tekst i odbijający się w lustrze weneckim ustawionym bezpośrednio przed kamerą pod kątem 45 stopni - umożliwia to kierowanie wzroku prezentera bezpośrednio do kamery z równoczesnym czytaniem tekstu.

Wiewór

2019-07-19, 12:41
Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.

Albertd

2019-07-19, 12:47
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



Ojej to musi być smutne bycie takim bardzo dorosłym i dojrzałym. Bardzo smutne

~Velture

2019-07-19, 12:48
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



Nie trzeba się czymś jarać aby zrozumieć o co chodzi...

Ty za dzieciaka pewnie nie czytałeś kaczora Donalda, nie zbierałeś naklejek z gum turbo, nie sp***alaliście wszyscy z podwórka o 16tej na dragonballa w rtl7 z szatanem serduszko i obce ci są postacie superbohaterów z DC/Marvela... :roll:

Sets

2019-07-19, 12:50
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



Znajomość kultury, a w tym także popkultury, nie musi wiązać się z czytaniem komiksów. Nawet moja babcia wie kto to superman, a komiksów nie czytała. Jak chcesz się pochwalić ignorancją lub zj***niem umysłowym, to udało Ci się.

Wiewór

2019-07-19, 12:56
@up nie interesuje mnie znajomość "kultury" rynsztokowej.

~sensualna

2019-07-19, 13:21
no cóż ona tylko czyta wypociny jakiegoś idioty

Sets

2019-07-19, 13:24
Wiewór napisał/a:

@up nie interesuje mnie znajomość "kultury" rynsztokowej.



Wątpię, aby jakakolwiek forma kultury była dla Ciebie znana, a co dopiero interesująca.

krasnal_hałabała

2019-07-19, 13:25
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



A może niech każdy spędza czas tak jak mu się podoba (o ile nie robi nikomu krzywdy tudzież innej szkody) dlaczego dziwakami? dziwakami to są dla mnie ludzie którzy oglądają "Trudne Sraki" albo "Dlaczego Ja?" "Bercik Ni!" "Ale Jo godom czego ja" "Bercik, już ci mówiłach, ni!" "Andzia, Jo godom czego Ja?" "Bercik, a do Alojza to już nie chcesz chodzić a?"

DzidaZawodnik

2019-07-19, 14:15
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



Jakbyś był dojrzałym człowiekiem, to nie wrzucałbyś tylu tych zj***nych fejków.

r061071

2019-07-19, 15:03
kazdy ma superbohaterow odpowiednich do czasow swojej mlodosci dla mnie był janosik ale k***a w wieku 6 lat wyrosłem z tego kreskowki lubie ogładac do tej pory oczywiscie takie ktore mnie bawią

saves

2019-07-19, 16:46
To jest bohater naszych czasów


























mieszał

2019-07-19, 18:26
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



To dorśli ludzi nie mogą oglądać bajek, czytać komiksòw , ogkądać filmów fanazy ? Generalnie to Ty dobrze p*zdnięty jesteś w łeb . k***a dorosły się znalazł XD . XD

Milik

2019-07-19, 18:47
Dorosłość praca piwo kościół