18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki jest twój ulubiony bohater marvela?

~Velture • 2019-07-19, 12:30
A kto jest waszym ulubionym avengersem i jakie jest jego motto? :krejzi:



Tymczasem w reżyserce:
-Stawiam dychę, że ta p*zda nie da rady powiedzieć 3 sprzecznych rzeczy naraz.
*gość od promptera*
-Trzym mnie piwo!

djted

2019-07-19, 21:18
Ja pamiętam jak w jakimś "Kaczorze Donaldzie" był obrazek białego misia polarnego. Miałeś na niego popatrzeć i był podpis "spróbuj teraz nie myśleć o misiu polarnym" k***a mam 31 lat i nadal pamietam .....

ZaSwojePiję

2019-07-19, 22:13
djted napisał/a:

Ja pamiętam jak w jakimś "Kaczorze Donaldzie" był obrazek białego misia polarnego. Miałeś na niego popatrzeć i był podpis "spróbuj teraz nie myśleć o misiu polarnym" k***a mam 31 lat i nadal pamietam .....



Do dzis mam ten numer, jak i w ch*j pozostalych. Leza w suchym i w cieple. Jak wyrastalem z nich to sluzyly za poczytanki w kiblu, znalem k***a ze 200 komiksow na pamiec, a i tak sie w kiblu czytalo.
Mam nadzieje, ze kiedys za dziesiat lat je odpale i przeczytam znow wszystkie. Po to przeciez leza i czekaja. :)

szopan79

2019-07-19, 22:17
Wytwory amerykańskiej propagandy.

St...........on

2019-07-20, 00:10
~Velture napisał/a:

Nie trzeba się czymś jarać aby zrozumieć o co chodzi...
Ty za dzieciaka pewnie nie czytałeś kaczora Donalda, nie zbierałeś naklejek z gum turbo, nie sp***alaliście wszyscy z podwórka o 16tej na dragonballa w rtl7 z szatanem serduszko i obce ci są postacie superbohaterów z DC/Marvela...



Nie on za dzieciaka orał pole, a w zasadzie ojciec nim. :amused:

orzech1991

2019-07-20, 00:11
krasnal_hałabała napisał/a:

A może niech każdy spędza czas tak jak mu się podoba (o ile nie robi nikomu krzywdy tudzież innej szkody) dlaczego dziwakami? dziwakami to są dla mnie ludzie którzy oglądają "Trudne Sraki" albo "Dlaczego Ja?" "Bercik Ni!" "Ale Jo godom czego ja" "Bercik, już ci mówiłach, ni!" "Andzia, Jo godom czego Ja?" "Bercik, a do Alojza to już nie chcesz chodzić a?"


O k***a tu ci się udało, to chyba jeszcze gorsze niż trudne sraki

piotrekb

2019-07-20, 03:43
~Velture napisał/a:

Nie trzeba się czymś jarać aby zrozumieć o co chodzi...
Ty za dzieciaka pewnie nie czytałeś kaczora Donalda, nie zbierałeś naklejek z gum turbo, nie sp***alaliście wszyscy z podwórka o 16tej na dragonballa w rtl7 z szatanem serduszko i obce ci są postacie superbohaterów z DC/Marvela...



daj spokój, będąc na tym portalu powinieneś już wiedzieć, że na takich jak on działa tylko baba z ch*jem bądź chłop z cipą ;) nie zaczynaj dialogu z nazbyt dorosłym, bo jeszcze sprowadzi Cie na swoją ścieżkę i sam zapomnisz jak to kiedyś było ;)

Ti...........ch

2019-07-20, 09:58
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



E tam. Potrafią być dobre komiksy np. Angel Wings od Tajna i Hugaulta.

k***a... Miało być Yanna i Hugaulta, ale pie**olony telefon jest jak kobieta - zawsze wie lepiej co chciałem napisać, a ta zj***na strona w wersji mobilnej nie ma możliwości edytowania postu

KrólikBugs

2019-07-20, 16:09
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



To na czym się dorosły człowiek zna? Twoja wiedza ogranicza się do tego co zobaczysz na sadolu i usłyszysz od kumpli na zakładzie?

Gamera

2019-07-20, 21:17
Wiewór napisał/a:

Generalnie to jestem dorosłym człowiekiem i nie oglądam/czytam komiksów.
Ludzie, którzy się tym jarają są takimi samymi j***nymi dziwakami jak mangozjeby.



W ScienceNews czytałem artykuł co wpływa na inteligencje. Nie wchodzę w szczególy, ale spośród wszystkich różnych grup ludzi, osoby czytające komiksy pokroju DC czy Marvel, wyróżniają się największą inteligencją logiczno – matematyczną oraz przestrzenną. Jeżeli również takie osoby czytają ksiązki, to mają bardzo wysoką inteligencję lingwistyczno werbalną.
Jeżeli napisałeś, że ktoś kto lubi komiksy to dziwak, to jasno o Tobie świadczy, że jesteś typowym Januszem tłukiem.... za kilka lat jeszcze zapuścisz wąsa i będziesz stał nad morzem pół dnia z wielkim brzuchem i w slipach. Brawo

Ca...........on

2019-07-21, 17:10
@ Velture Za dzieciaka to ja się zaczytywałem w książkach, pisałem swoje pierwsze programy w basicu, trenowałem judo, chodziłem do szkoły muzycznej i na zajęcia z modelarstwa. Tępe osiedlowe p*zdy żonglujące na zmianę Donaldami, gumami Turbo i wyszarpanymi ze śmietnika Detektywami miały mnie za wroga publicznego numer jeden. Dzisiaj bardzo chciałyby się nachapać, więc próbują zostać influencerami, youtuberami czy różnymi innymi "osobistościami". A ja tymczasem nadal siedzę w swoich ulubionych książkach, bo już znowu mam na to czas :-)