18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jaka duża piaskownica...

Halman • 2021-01-07, 04:08

ciekawe do kogo matka ma pretensje... ?

DzidaZawodnik

2021-01-07, 12:39
Pieszy na budowie powinien mieć bezwzględne pierwszenstwo, bo jak to tłumaczą lewackie śmiecie - "pieszy nie ma szans przeżyć, więc to kierowca musi uważać"

T3RMINATOR napisał/a:

Czyją wina, no oczywiście że matki, dziecko zostawić samo tam gdzie pracuje sprzęt ciężki.



Matki szkoda

masaq

2021-01-07, 13:14
dziecko .ZIP

Budrys2000

2021-01-07, 13:38
Współczesna młoda mama nie wyczytała na fejsbukowej grupie dla współczesnych młodych mam, że zabawa na placu zabaw nie jest dobrym pomysłem.

MarekJarek1

2021-01-07, 14:31
Uwielbiam, jak biorą te połamane dzieci na ręce i potrząsają na wszystkie strony :)
Za każdym j***nym razem.

jasypan

2021-01-07, 14:32
Budrys2000 napisał/a:

Współczesna młoda mama nie wyczytała na fejsbukowej grupie dla współczesnych młodych mam, że zabawa na placu zabaw nie jest dobrym pomysłem.



Na placu zabaw jest dobrym pomysłem, pewnie chodziło Ci o plac budowy.

Suspens

2021-01-07, 15:31
Nie dość, że głupia p*zda pozwoliła dzieciakowi bawić się na górze pachu na budowie to jeszcze j***na szmata poszła ch*j wie gdzie nie pilnując dziecka. k***a....

ProVVe

2021-01-07, 15:51
Jakim ograniczonym umysłem trzeba dysponować, żeby dzieciaka na plac budowy posłać

Sraj1

2021-01-07, 16:42
Do wszystkich zdziwionych że się dziecko bawiło na budowie.
Pojedźcie sobie do skośniaków i zobaczcie, tam jest zupełnie inne podejście do rodzicielstwa i pracy. Normalną sprawą tam jest, że baba w ciąży tacha jakieś ciężary, a do pracy, zwłaszcza w prostych usługach typu gastronomia czy handel, normalne jest że się z dziećmi chodzi. W barach, warsztatach, zakładach czy przy straganach siedzą zazwyczaj trzy pokolenia i "pracują". Kobiety rodzą po kilka dzieci i tak to się kręci. Nikt nie byłby w stanie siedzieć na macierzyńskim i się dziećmi zajmować przy takiej ekonomii jak tam panuje.

To trochę inaczej niż u nas, gdzie jak kobieta zajdzie i powije, to już taką wielką przysługę wyrządziła cywilizacji, że wszyscy muszą koło niej skakać, przemykać bokiem żeby gówniaczków nie spłoszyć, chodzić na paluszkach na klatce żeby nie obudzić, pieniążki płacić (największą wadą socjalizmu jest to że trzeba płacić na kobiety które kto inny r*cha).

bombardiero

2021-01-07, 18:06
Kibol83 napisał/a:

..... (największą wadą socjalizmu jest to że trzeba płacić na kobiety które kto inny r*cha).



Ty po prostu zazdrościsz, że ktoś r*cha .


Zbysław

2021-01-07, 20:42
Frajerzy oj frajerzy

ustawione

Wiewór

2021-01-07, 22:41
dixiluk napisał/a:

Gdyby to było w Polsce, to wina byłaby niestety prawdopodobnie po stronie inwestora/kierownika budowy - pewnie teren nie jest wystarczająco dobrze oznaczony i zabezpieczony.



ch*ja by zrobili komukolwiek. W Polsce jest zerowa odpowiedzialność za wypadki na budowie.

wioletkak

2021-01-08, 00:42
mygyry napisał/a:

Szkoda dzieciaka, że miał głupią matkę



Moze to glupi ojciec go miał pilnować

LeSay

2021-01-08, 01:06
bercisko napisał/a:

Dzieciaki są elastyczne a piasek miękki, ale przy masie tej maszyny na bank trup.



Nie no, pewnie przeżył. Wrzucą go do wanny z ryżem na jedną noc rano będzie jak nowy.