18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić popcorn?

~Velture • 2018-08-26, 09:10
W stanach właśnie tak :ciasteczkowy:


Cupracabra

2018-08-26, 09:42
Włożył popcorn w wydech, ot filozofia. Trzeba być debilem, żeby uwierzyć i większym, żeby sprawdzić.

Wiewór

2018-08-26, 10:02
Cupracabra napisał/a:

Włożył popcorn w wydech, ot filozofia. Trzeba być debilem, żeby uwierzyć i większym, żeby sprawdzić.


Salwa honorowa dla kapitana

LuzaQ

2018-08-26, 10:25
Sprawdziłem to na moim rowerze. Działa

Sowa_wln

2018-08-26, 10:27
Hmm jak chcę z maselkiem to wymieniam olej silnikowy na roztopione masło?. Bo nie wiem czy się brać

SirMajkel

2018-08-26, 12:24
smutne jest tylko to, że na tym świecie są idioci którzy w to uwierzą i zaleją potem internet hejtem "dlaczego to nie działa", albo "silnik wydaje teraz dziwne dźwięki lub nie działa". Podejrzewam, że w tej grupie znajdą się ludzie, którzy wcześniej próbowali ważyć się na ipadzie lub wsadzili telefon do mikrofali.

~Velture

2018-08-26, 13:11
SirMajkel napisał/a:

smutne jest tylko to, że na tym świecie są idioci którzy w to uwierzą i zaleją potem internet hejtem "dlaczego to nie działa", albo "silnik wydaje teraz dziwne dźwięki lub nie działa". Podejrzewam, że w tej grupie znajdą się ludzie, którzy wcześniej próbowali ważyć się na ipadzie lub wsadzili telefon do mikrofali.


Nie przesadzajmy. Nawet jak jakiś kretyn to łyknie i rozbierze dolot za przepływkę to nic się nie stanie jeśli wsadzi kolbę kukurydzy w dolot. Przecież k***a w najgorszym możliwym wypadku (przy zadziwiająco dziwnej konstrukcji dolotu tylko) to ta kolba wleci max do przepustnicy. Nawet jeśli przeleci do kolektora jakimś niewyobrażalnym zbiegiem ch*j wie jakich okoliczności to zwyczajnie tam skończy swoją podróż.

Raczej debilom nic nie grozi poza rozbieraniem dolotu.

DaroZ

2018-08-26, 15:22
Kuwa! Ale zajebioza! Ciekawe czy muj Golfina to tesz umi?

Ti...........ch

2018-08-26, 16:52
DaroZ napisał/a:

Kuwa! Ale zajebioza! Ciekawe czy muj Golfina to tesz umi?



To zalezy czy ma intercooler czy nie. Jak nie masz to dobrze, a jak masz to trzeba go sciągnąć i wtedy jeździć.

Ch...........KI

2018-08-26, 17:14
Sprawdzałem... działa tylko z silnikiem benzynowym.

Hrabia Drapula

2018-08-26, 18:04
@up, ale musi dużo brać oleju, a na LPG wychodzi ligt
myślę że amerykanie są w stanie w to uwierzyć

idejakprzecinak

2018-08-26, 23:28
Abraxus napisał/a:


Salwa honorowa dla kapitana



Pif Paf! RAtatata! :)

AlexUnder

2018-08-26, 23:54
Takie durnoty trzeba dementować od razu, masa ludu to tępe osły zdolne do przetestowania czegoś takiego. wykorzystywanie tego faktu jest jednym ze szczytów sk***ysyństwa.