18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak zrobić makeup

maciuch2 • 2017-06-28, 16:00
Trudna twarz do malowania

RedIsGood

2017-06-29, 10:20
lordindycznik napisał/a:

To jest chyba jakiś nowotwór.... tak czy siak nic przyjemnego ani fajnego. Wielu z was śmieje się z tej kobiety a pomyślie sobie, że wyrywacie laskę swojego życia, zakładacie rodzinę macie dzieci, po czym wasza piękna żona której zazdrościli wam wszyscy znajomi i nie tylko dostaje takiego choróbska i co robicie dalej... :) ?



Pewnie zamkną ją w piwnicy i będą napie**alać kablem tak długo aż umrze. To sadole. Nie oczekuj tutaj choćby szczątkowej empatii.

Sushy

2017-06-29, 10:24
Ciekawe jakby obciągała takimi warami? :amused:

zairland

2017-06-29, 11:02
Prawdziwy sadol związałby się z nią tylko po to żeby sprawdzić jak robi gałę, po czym rozstałby się zostawiąjąc ją z takim kacem moralnym że popełniłaby samobójstwo. Ale on zmanipulował by ją do tego stopnia że całe zajście zostałoby utrwalnone na wideo. A to wszystko tylko po to, żeby pochwalić się na hardzie jaki z niego ch*j, nie bojący się żadnej odpowiedzialności.

blacks77

2017-06-29, 12:07
@biała suka
najlepiej mixokretem

lordindycznik

2017-06-29, 12:19
@ up RedIsDoog

No to mi poprawiłeś humor :) 99% tych sadoli to są ludzie którym zaczęły się wakacje...

Piesu

2017-06-29, 12:45
podobno kiedyś upośledznych ludzi brało się do cyrków i robiło z nich atrakcje dla tłumu

mówi się o tym w kontekście że to było złe i nietolerancyjne


dzisiaj z tego powodu nikt nie odważy się zatrudnić dziwadła w cyrku a dziwadła jak widać mają parcie na szkło bo pełno ostatnio takich artystów na YT i oglądalność mają sporą i mogą swoim kalectwem na siebie zarobić, co chetnie wykorzystują

Yamakashi07

2017-06-29, 23:12
Ja wiem, ja wiem... każda kobieta chce wyglądać pięknie, wiele również sądzi że kilo tapety załątwi sprawę....
Tutaj pomogłaby tylko amputacja, głowy.