18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić inteligentną lampkę?

mathew_petrov • 2016-03-26, 02:41
Z cyklu: Sadistic bawi i uczy - użytkownik radzi. Exclusive.



PS Pozdrawiam środowiska lewicowe i życzę dorównania kiedyś inteligencją chociaż tej lampce. ;)

PPS Ten filmik to nie tutorial, instrukcja, samouczek. To inspiracja.

GO...........ED

2016-03-26, 10:42
czy ta lampka umie zmywać naczynia ?

JohnyGringo

2016-03-26, 10:47
ciekawy motyw, choć spodziewałem się czegoś lepszego.
a teraz grill.


Archeolog napisał/a:


<<link>>

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska prawicowe. 8-)



wszystko zależy od definicji. artykuł traktuje o konserwatystach i liberałach, a podobne określenia w Polsce mają inne znaczenie i dotyczą innych grup ludzi. badanie, które cytuje "Time" dotyczy tych amerykańskich "prawicowców" i "lewicowców", czyli sporą część rednecków, pijaczków, a także... imigrantów. oni też są w zdecydowanej większości konserwatystami. zatem, szanowny kolego Archeologu, sp***alaj z portalem i gazetą, którego markę i renomę zj***ł doszczętnie inteligentny lewicowiec, jeden z lepszych manipulatorów, Tomasz Lis.
zresztą, inteligencja to nie wszystko. ogromna część ludzi myli mądrość z intelektem. w skrócie, kolego Archeologu: możesz mieć IQ 200, a zarazić się syfem, bo byłeś głupi i uwierzyłeś k***ie, że jest zdrowa.

PS: Na wszelki wypadek - mówiąc o manipulatorze, mam na myśli manipulację jaka występuje w relacjach międzyludzkich, nie taki, jaki można znaleźć w maszynach produkcyjnych i laboratoryjnych. A jeśli nie pomyślałeś o tej drugiej opcji, to jak to świadczy o Twoim intelekcie?

~DMT

2016-03-26, 10:59
Archeolog napisał/a:



http://polska.newsweek.pl/naukowcy-dowodza---ludzie-prawicy-nie-sa-zbyt-inteligentni,91884,1,1.html

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska prawicowe. 8-)



Wrzucasz link do szmatławca lisa, w dodatku ślepo w niego wierząc?

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska idiotów.

lapps

2016-03-26, 11:46
SQT napisał/a:

Ja pie**ole jakby każdy miał się chwalić takimi "pierdołami" to by internetu brakło.



na chwalenie sie kotami, pieskami i posilkiem starczylo, wiec...

Co...........nt

2016-03-26, 11:49
Srodowisko prawicowe z gory musi byc uposledzone... Sa niedoorozwinieci emocjonalnie poniewaz najczesciej to prawica wywodzi sie z patologi i maja problemy z samym soba a swoj intelekt wykorzystuja w doszukiwaniu sie gowna i teori spiskowych zamiast skupic sie na rozwoju. Sa zajebisscie krotkowzroczni i plytcy. Kazdy naukowieec jest lewicowy bo inaczej bylby ogrranniczony :)

mathew_petrov

2016-03-26, 11:52
Consument, zainteresowanych gównoburzą "bo ja jestem fajniejszy" zachęcam do założenia odrębnego tematu.

lapps

2016-03-26, 12:05
mnie urzekl ten kawalek

Cytat:

...maja problemy z samym soba a swoj intelekt wykorzystuja w doszukiwaniu sie gowna (...) zamiast skupic sie na rozwoju...



no i doszukal sie gowna zamiast samemu zrobic lampke :szczerbaty:

Rogovic

2016-03-26, 12:30
Wszytko ładnie poskładane. Widzę układ esp8266. Akurat dwa do mnie idą z Chin. Będę wrzucał temperatury z solarów i zbiornika CWU do sieci aby statystykę prowadzić.

KrisCFC

2016-03-26, 12:32
Dannybow napisał/a:

Ale nie, lepiej żreć chipsy i popijać browarem i pisać na sadolu, że ch*jowe.



No k***a, proste że lepiej. :amused:

ironik

2016-03-26, 12:35
Mnie takie patenty jarają, bo za młodu nie kumałem za bardzo podstaw fizyki, silników i innej elektroniki i teraz zajebiście nad tym ubolewam, bo bym sobie takie właśnie gadżety porobił, zwłaszcza że samo programowanie ogarniam :)

_Azazel

2016-03-26, 12:44
Myślałem że lampka będzie się włączać/wyłączać na słowo k***a :(

mathew_petrov

2016-03-26, 13:06
_Azazel napisał/a:

Myślałem że lampka będzie się włączać/wyłączać na słowo k***a :(



Jakby lampka miała się włączać na słowo "k***a" to bym miał w pokoju dyskotekę.

Parzo

2016-03-26, 13:07
Dobra dobra, powiedz mi lepiej jak rozwiązałeś paradoks kiedy wyłączysz lampkę przez internet, to masz styk normalnie otwarty. Zgadza się? Wtedy jeśli masz widoczną przerwę w obwodzie to jak włączysz lampke manualnie, jeśli masz przez http ustawione na OFF? Następnie, sprawa ma się tak samo w drugą strone. Wyłączysz mechanicznie czerwonym pstryczkiem elektryczkiem, również masz widoczną przerwe w obwodzie. Plan fajny, ale niedopracowany lekuszko. Lepiej byś poszedł w strone sterowania grupowego bądz fazowego. Od siebie polecam fazowe, jeśli ja dałem rade na inzynierce takie gówno stworzyć to Ty tez dasz rade. (ja nie umiem programować). Jeśli powyzsze problemy są rozwiązane to byłbym ciekaw w jaki sposób. Jakiś schemacik byś mógł zarzucić na PW ;) Elektrycznie to moge sobie popatrzeć, kodzić ni ciula.

mathew_petrov

2016-03-26, 13:10
Parzo napisał/a:

Dobra dobra, powiedz mi lepiej jak rozwiązałeś paradoks kiedy wyłączysz lampkę przez internet, to masz styk normalnie otwarty. Zgadza się? Wtedy jeśli masz widoczną przerwę w obwodzie to jak włączysz lampke manualnie, jeśli masz przez http ustawione na OFF?



Ten film to inspiracja do myślenia. Rozwiązałem ten problem, więc i Ty sobie dasz radę! :)