18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak znaleźć przyjaciół podczas weekendu

petru23 • 2020-06-07, 22:24
Składanka od CS o dźwięcznie brzmiącej nazwie Ways to make a new friend this Weekend

Sobie tak luźno przetłumaczyłem.


Dot

2020-06-08, 00:45
i ta instagramowo/tiktokowa popisówka, stacyjka na trytytki bez kierownicy bo chłopak ma zabawkę, a trzeba poudawać że jest się fajnym

vck00

2020-06-08, 03:05
ale 2 filmik wymowny. typ dostaje na p*zde 1 na 1 od garnucha a i tak inne nóżyny mu pomagaja. nie fajnie :!: :!:

bisfhcrew

2020-06-08, 07:11
Dot napisał/a:

i ta instagramowo/tiktokowa popisówka, stacyjka na trytytki bez kierownicy bo chłopak ma zabawkę, a trzeba poudawać że jest się fajnym



Akurat Emelia ma własne zabawki i robiła je jeszcze przed erą tiktioka.

fieryangel

2020-06-08, 09:23
Dlaczego policja na to pozwala?
Dlaczego biali na to pozwalają?
Ktoś przychodzi im do domu i niszczy ich dom, a oni nic?!
Chyba już pora pozbyć się murzynów, bo jak widać, co sami pokazują, oni nie mogą być częścią naszej Białej cywilizacji. Białej, bo to my ją stworzyliśmy - Biali ludzie. Czarni przyjechali tu jako niewolnicy i niestety później pozwolono im żyć jak ludzie, ale widać wyraźnie, że nie potrafią, więc po co dalej ciągnąć ten cyrk?
Deportacja do Afryki i zakaz opuszczania czarnego lądu.
Lewactwo też tam deportować. Lubią czarnego ch*ja w buzi, są nieudacznikami, nie pracują, nic nie potrafią, to się tam świetnie odnajdą wśród opalonych przyjaciół.

harcerz590

2020-06-08, 09:55
Kocham scene z 0:35... Protestuj przeciwko policji - a gdy tylko czujesz sie zagrożony/a, krzycz "Niech ktoś zadzwoni po policje!!!" :roll:

Jestem_na_nie

2020-06-08, 10:23
Tak chodzić sobie teraz po stanach z kastetem i walić na p*zdę każde bydle które się odłączyło od stada, piękna wizja.

DiamondBack

2020-06-08, 10:34
Dlaczego tam jeszcze nie wkroczyło wojsko i nie zaczęło sprzątać?

longlong7

2020-06-09, 12:23
KKK gdzie jesteś jak cie potrzebujemy