18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zmanipulować kilkaset milionów ludzi? - SCIENCE™!

Indywidualista • 2022-09-23, 03:38
Absurdy życia codziennego - czyli jak absurdalnie zmanipulowano i oszukano setki milionów ludzi, oraz inne filmiki. Polecam perełkę pod numerem 9. :-)

1. Prof. dr hab. n. med. Andrzej Horban mówi że osoby zaszczepione nie będą zarażały bo nie będą zakażone.
ps. film wciąż wisi na YT na koncie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - PIB

2. Dr. Deborah Birx (fizyk - były "Koordynator odpowiedzi na koronawirusa w Białym Domu") zeznaje przed kongresem USA mówiąc że skuteczność szczepionek była oparta nie na nauce ale na .... "wierze".

3. Joe Biden, Rochelle Walensky (Dyrektor CDC, naukowiec - fizyk), Bill Gates, Dr. Anthony Fauci mówią o wysokiej skuteczności szczepionek, Biden twierdzi że jak się zaszczepisz to się nie zarazisz i nie umrzesz.

4. Reporter pyta Fauciego czy żałuje tych wszystkich lockdownów, na co ten mu odpowiada że nie czuje się winny bo on nic nie zamykał.

5. Bill Gates pie**oli że normalnie prace nad szczepionką trwają 5-6 lat, ale w wypadku covida może to być 18 miesięcy lub nawet mniej jeśli rząd pozwoli aby przyspieszyć prace oraz usunie odpowiedzialność za skutki uboczne z producenta.

6. Fauci mówi że musi mieć badania na temat szczepionek... a potem mówi że Booster nie będzie testowany na ludziach bo nie ma czasu.

7. Rumuński członek parlamentu europejskiego (MEP) Cristian Terhes pyta się pokazując umowy z producentami szczepionek dlaczego całe strony są ocenzurowane i komu to ma służyć.

8. "Świry covidowe"

9. Perełka - Boris Johnson pie**oli o chipach wielkości czerwonych krwinek...

żartowałem... to nie szur...
Mówi tylko o NANOROBOTACH mniejszych jak czerwone krwinki które mogą być wprowadzane do organizmów ludzi. :amused:

zotrix

2022-09-23, 03:46
no to teraz czekamy na pomyje od myślących inaczej ;)

silwerbalk

2022-09-23, 04:13
k***a wejś..... Zrób coś z sobą :roll:

skywalker75

2022-09-23, 05:11
zotrix napisał/a:

no to teraz czekamy na pomyje od myślących inaczejHeh... raczej na pomyje od po prostu myślących

:roll:

Indywidualista

2022-09-23, 05:16
skywalker75 napisał/a:

Heh... raczej na pomyje od po prostu myślącychczyli co np. ? Jesteś tym myślącym? Jak tak to czekam. :)

P12

2022-09-23, 06:19
Kazdy kto się dał zrobić w ch*ja nie przyzna się przecież do winy, tak samo jak ta szczepionka ma zwalczyć wirusa jak i dofinansowania Ukrainy maja zakończyć wojnę…. Wszystko tylko chodzi o kasę ale aż dziwne ze tak szybko po wirusie rozpoczęli wojnę przecież tak czy inaczej trochę na tych szczepionkach zarobili…. A co do wojny to ch*je powinny wybrać sobie jakiś niezamieszkany kawałek ziemi i się tam napie**alac.

Heliar

2022-09-23, 07:00
A ludzie dalej dają się nakręcać tym kretynom z anty i pro szczepionkowych organizacji.

satariel

2022-09-23, 07:16
Hipotetycznie rzecz biorąc, jakby wydarzył się taki scenariusz:
Wychodzą eksperci, którzy wcześniej mówili co innego i powiedzieliby: Słuchajcie szczepionki nie działają tak skutecznie jak myśleliśmy i w sumie było to niepotrzebne, bo więcej z tego szkody niż pożytku i covid nie jest tak straszny jak myśleliśmy, a cały lockdown tylko rozj***ł gospodarkę.
I teraz sytuacja druga: nie puszczają tego w radio i tv, ale krąży to gdzieś tam po necie, bo prawda dla korporacji jest niewygodna, a hajs musi się zgadzać.
Co robisz? Pokazujesz filmy z ich udziałem covidiotom. Wiesz na co wyjdziesz?
Dalej na szura. Dla nich nie ma znaczenia nauka i to, że może się mylić, szczególnie, gdy chodzi o duży hajs, co zdarzało się wiele razy w przeszłości. Dla nich znaczenie ma to co powie telewizor i to jak "lepiej" będą się czuć, że przyjęli czwartą dawkę i jak bardzo "dbają" o społeczeństwo i w ogóle jacy są zajebiści i mądrzy. To są niedowartościowane mohery XXI wieku, które tak jak nasi dziadkowie, krzywo patrzeli na to, że ktoś nie poszedł do spowiedzi, czy kościoła, a brak chrztu oznaczał smażenie się w piekle i nawet fakty tutaj nic nie zmienią. Będą dalej klepać swoją mantrę "załóż maskę, zostań w domu, szczep się 10 dawką", gdy tylko ktoś z samej góry tupnie nogą, bo mu będzie tak wygodnie. Czas pokazał, że jednak większość ludzi pokapowała się w końcu, że coś nie gra i nie jest tak ładnie i pięknie jak mówią w telewizji, ale tych, którzy po takim czasie dalej pie**olą te swoje głupoty w tym samym tonie, mimo, że zdanie ekspertów już się zmienia w sposób w jaki mówili "szury", na zasadzie, że np szczepionka miała właśnie ratować całkiem przez zachorowaniem i nie powodować tego, że będziesz zarażał, co szybko okazało się gówno prawdą, nie uratujesz. Oni żyją w swoim świecie i nic tego nie zmieni, jest to jak ideologia bądź religia. Jedynie co mogą robić, to rozlać potok epitetów, nazwać szurem i foliarzem i schować się w swoim ciasnym, szarym świecie i wyobrażać sobie, jak palą na stosie tych złych nikczemnych ludzi, którzy nie zakładają maski, gdy nie mają objawów, albo nie szczepią się i żyją, czując się świetnie. Podczas gdy oni zrobili tyle "dobrego" dla społeczeństwa. Mechanizmy takie same jak chociażby za komuny. Gdyby mogli podpie**olić na milicję niezaszczepionych i wsadzać ich do obozów, to robiliby to, bo to po prostu są pożyteczni idioci.

Riben

2022-09-23, 08:05
satariel napisał/a:

Hipotetycznie rzecz biorąc, jakby wydarzył się taki scenariusz:
Wychodzą eksperci, którzy wcześniej mówili co innego i powiedzieliby: Słuchajcie szczepionki nie działają tak skutecznie jak myśleliśmy i w sumie było to niepotrzebne, bo więcej z tego szkody niż pożytku i covid nie jest tak straszny jak myśleliśmy, a cały lockdown tylko rozj***ł gospodarkę.
I teraz sytuacja druga: nie puszczają tego w radio i tv, ale krąży to gdzieś tam po necie, bo prawda dla korporacji jest niewygodna, a hajs musi się zgadzać.
Co robisz? Pokazujesz filmy z ich udziałem covidiotom. Wiesz na co wyjdziesz?
Dalej na szura. Dla nich nie ma znaczenia nauka i to, że może się mylić, szczególnie, gdy chodzi o duży hajs, co zdarzało się wiele razy w przeszłości. Dla nich znaczenie ma to co powie telewizor i to jak "lepiej" będą się czuć, że przyjęli czwartą dawkę i jak bardzo "dbają" o społeczeństwo i w ogóle jacy są zajebiści i mądrzy. To są niedowartościowane mohery XXI wieku, które tak jak nasi dziadkowie, krzywo patrzeli na to, że ktoś nie poszedł do spowiedzi, czy kościoła, a brak chrztu oznaczał smażenie się w piekle i nawet fakty tutaj nic nie zmienią. Będą dalej klepać swoją mantrę "załóż maskę, zostań w domu, szczep się 10 dawką", gdy tylko ktoś z samej góry tupnie nogą, bo mu będzie tak wygodnie. Czas pokazał, że jednak większość ludzi pokapowała się w końcu, że coś nie gra i nie jest tak ładnie i pięknie jak mówią w telewizji, ale tych, którzy po takim czasie dalej pie**olą te swoje głupoty w tym samym tonie, mimo, że zdanie ekspertów już się zmienia w sposób w jaki mówili "szury", na zasadzie, że np szczepionka miała właśnie ratować całkiem przez zachorowaniem i nie powodować tego, że będziesz zarażał, co szybko okazało się gówno prawdą, nie uratujesz. Oni żyją w swoim świecie i nic tego nie zmieni, jest to jak ideologia bądź religia. Jedynie co mogą robić, to rozlać potok epitetów, nazwać szurem i foliarzem i schować się w swoim ciasnym, szarym świecie i wyobrażać sobie, jak palą na stosie tych złych nikczemnych ludzi, którzy nie zakładają maski, gdy nie mają objawów, albo nie szczepią się i żyją, czując się świetnie. Podczas gdy oni zrobili tyle "dobrego" dla społeczeństwa. Mechanizmy takie same jak chociażby za komuny. Gdyby mogli podpie**olić na milicję niezaszczepionych i wsadzać ich do obozów, to robiliby to, bo to po prostu są pożyteczni idioci.Ja pie**ole co szur doj***ł komentarz.

satariel

2022-09-23, 09:51
Riben napisał/a:

Ja pie**ole co szur doj***ł komentarz.Właśnie potwierdziłeś to co powiedziałem, czyli teoretycznie mam rację. Jedyne co mogłeś zrobić i to wasz jedyny argument: wyzwać. Normalnie jasnowidz ze mnie. A wiesz, dlaczego jesteście tak przewidywalni? Bo jesteście prości jak typowy prostak.

:roll: