18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zarabiac na ofiarach kleszej pedofilli.

poligon6 • 2019-05-30, 08:59
Marek Lisiński nie jest już prezesem fundacji Nie Lękajcie Się. Złożył dymisję, gdy wyszło na jaw, że wyłudził pieniądze od ofiary księdza pedofila. Ponadto chciał pieniędzy od braci Sekielskich – podaje "Gazeta Wyborcza".

Ustalono, że Lisiński pożyczył 30 tys. zł od 26-letniej Katarzyny – ofiary ks. Romana B. Z Towarzystwa Chrystusowego. To głośna sprawa, bo kobieta wywalczyła milion zł zadośćuczynienia.

Po wygranej sprawie Lisiński przysłał kobiecie list, w którym przyznał, że leczy raka trzustki i pojawiła się szansa na leczenie nowatorską, ale drogą metodą. – Marek nie chciał na konto – powiedziała "GW" Katarzyna. – Przyjechał do mnie i ja mu te pieniądze dałam do ręki. 20 tysięcy na umowę pożyczki, dziesięć w prezencie. Nie mogłam spać, jak mi o tym napisał. Człowiek, który tyle dla nas, ofiar, zrobił, któremu tak ufałam, śmiertelnie chory? – dodała.

https://natemat.pl/274391,marek-lisinski-podal-sie-do-dymisji-afera-w-nie-lekajcie-sie

A jak komus mało to moze kupić od Sekielskiego koszulkę "Tylko nie mów nikomu" , za jedyne 35 zł. Nie ma jak podwójnie wyr*chac ofiare.

Ca...........on

2019-05-30, 09:20
Tak działa wciskana nam przez sowietów od lat 60. via STASI postbizantyjska mentalność, w której kłamstwo jest cnotą.

emperorzbigniew

2019-05-30, 10:22
Przecież on już kiedyś chciał się sprzedać - gdzieś pisali o tym, że na początku działania fundacji miał rzekomo zawiesić jej aktywność za kasę od kościoła (albo coś podobnie).

r061071

2019-05-30, 10:35
to wyszystko jasne, biedni ksieza gdzie prawo i sprawidliwaosc?

~_Yarko_

2019-05-30, 11:06
Przynajmniej złożył dymisję, nie udając (jak niektórzy), że nic się nie stało.
I tylko tyle w tym pozytywnego.

poligon6

2019-05-30, 11:07
r061071 napisał/a:

to wyszystko jasne, biedni ksieza gdzie prawo i sprawidliwaosc?



Kolejny nie zajarzył, ze kazdy ma w dupie ofiary, słuza jedynie za marionetki w walce politycznej i jako zródło zarobku.

PieronJasnySzlag

2019-05-30, 13:06
Niech sp***oli do Norwegii i niech stara się o azyl polityczny za prześladowanie jak ten grubas Gaweł z ośrodka monitorowania rasizmu i ksenofobii.

mesjans

2019-05-30, 18:07
Jak słyszę słowo fundacja to mówię dzięki nara cześć.

mygyry

2019-05-30, 18:07
_Yarko_ napisał/a:

Przynajmniej złożył dymisję, nie udając (jak niektórzy), że nic się nie stało.
I tylko tyle w tym pozytywnego.



Przecież wszystkiemu zaprzecza :facepalm:

poligon6

2019-05-30, 18:29
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkiemu zaprzecza



Znowu Wyborcza klamie?! A ja naiwny dałem się nabrac :-)

edek.bajzel

2019-05-30, 20:19
narracja jest jedna, j***ć klechów
a
michnik mówi prawdę w Gazecie

pankruk

2019-05-30, 22:51
Lepiej się zastanówcie skąd ksiądz miał luźną bańkę do wypłacenia jakiejś babce.

janlew

2019-05-31, 11:31
Księża w tym zj***nym filmie, wszyscy co do jednego byli konfidentami SB
Na 1000 skazanych za pedofilów ksiądz jest 1szt, każdego innego zawodu jest więcej.
Parchy i bolszewia jak zwykle walczy z kościołem, i tyle w temacie.
...trzeba być tępym ch*jem żeby się do tych kurew przyłączać

gohan27-01

2019-05-31, 12:45
up nie zgodzę się w kosciele kryje sie pedofilie dlatego nie ma dokładnych badań. Tajnymi współpracownikami byli dlatego żę byli pedofilami i SB jak sie dowiadywało że lubia alkohol, dzieci, czy chodzą do burdeli to ich nagrywała a pozniej zmuszała do współpracy wieć to że byli to tylko potwierdza większą patologię jaką jest kosciół katolicki który od zawsze działał na niekorzyść polski. A tylko osoby inteligentne żeby w kościele nie dochodziło do takich czynów trzeba zerwać z finansowaniem koscioła katolickiego, jego roczny koszt to 14 miliardów złotych, tylko w taki sposób skończy sie grubiańskie podejście koscioła do ludzi itp. Dla Watykanu poświęcenie kliku biskupów to nic żeby tylko utrzymać wpływy, wtedy prawica powie że kościół się oczyścił a lewica że zwyciężyli. Od początku kosciół jest powiązany z partiami politycznymi, jedni dają wpływy i pieniądze a kk daje wyborców. Tak przy okazji proponuje co się stało z osobami które chciały ujawnić przekręty w banku watykańskim. Wystarczy rzucić kajdany, a naród będzie wolny. LJ

sa...........os

2019-05-31, 16:24
Cytat:

Na 1000 skazanych za pedofilów ksiądz jest 1szt, każdego innego zawodu jest więcej.



skazanych... Skazanych... SKAZANYCH. Ile razy trzeba ci baranie tłumaczyć w czym problem leży... :roll: Widzę że nawet za głupi jesteś by zrozumieć film o którym się wypowiadasz.
A co do pedryli w tym filmie, to nie oni mnie najbardziej obrzydzali. Najbardziej obrzydzali mnie biskupi, arcybiskupi, ten zj***ny kapelan co by najchętniej jeszcze pedokatolcowi dowoził gówniarzy na taczkach (no bo wszak kolega, a że siedział za majty - to już tam ch*j). Już któryś raz pie**olicie że te katabasy pedofile to były esbeki etc, a prawda jest taka że każdy od biskupa w górę był, jest i będzie częścią tego zwyrodniałego procederu. Czytaliście sobie te kościelne pisemka co były pokazane w tym filmie? Jak każdy ma wyj***ne, jak każdy z tych katolickich sk***ysynów jawnie śmieje się w twarz ofiarom i ich rodzinom?
Ale choćby na waszych oczach wsadzali dildosy w dupska waszych dzieci i tak będziecie ich bronić, bo w końcu kto wam potem czary mary nad mogiłą odpie**oli. Banda durnych owiec.

A co do sk***ysyna-hipokryty z tej fundacji - uciąć jaja, zalać gnoja betonem i nasrać na grób. Takie pozbawione honoru szmaty to najgorszy sort ludzi. Z Kijowskim by się świetnie dogadali pewnie.

Cytat:

Parchy i bolszewia jak zwykle walczy z kościołem, i tyle w temacie.
...trzeba być tępym ch*jem żeby się do tych kurew przyłączać



Zapomniałeś jeszcze o czołowym argumencie...