18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak zakończyć rozmowę?

~Beny • 2020-03-31, 16:51
Skutecznie! :amused:


Halman

2020-03-31, 16:53
hehehehehehe.... k***a, coś w tym jest; telemarketerzy miejcie sie na baczności! :)

Cynski

2020-03-31, 16:57
O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.

MotoPirat

2020-03-31, 19:34
Kiedy dzwonią do Ciebie z tik-toka, ale podałeś zły numer


St...........on

2020-03-31, 19:35
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



Oho pierwsza słuchawa się ujawniła :amused: BTW. Możesz się bronić, "zmień pracę i weź kredyt" :amused:

luja27

2020-03-31, 19:39
Dobry stary trol

htp

2020-03-31, 20:09
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



Może się rozłączyć, to też forma obrony.

bodzio667

2020-03-31, 23:14
Pewnie pokrywką i tak zakończyła połączenie. ;)

fieryangel

2020-03-31, 23:36
k***a jak ja nie cierpię j***nych akwizytorów, j***nych ankiet i każdego ch*ja który dzwoni na mój numer mimo iż mu go świadomie i dobrowolnie nie podawałem...

Mors_Nigra

2020-04-01, 01:56
fieryangel napisał/a:

k***a jak ja nie cierpię j***nych akwizytorów, j***nych ankiet i każdego ch*ja który dzwoni na mój numer mimo iż mu go świadomie i dobrowolnie nie podawałem...



Podawałeś, podawałeś, nikt do ciebie nielegalnie już nie dzwoni. A to, że jesteś debil, to inna sprawa. Dobra rada, pazerność nie popłaca.

Smokw

2020-04-01, 07:02
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



No przecież babcia się broni. ???

Mors_Nigra napisał/a:

Podawałeś, podawałeś, nikt do ciebie nielegalnie już nie dzwoni. A to, że jesteś debil, to inna sprawa. Dobra rada, pazerność nie popłaca.



ullalla. Dobry jesteś mistrzu. Masz jakieś niebywałe szczęście bo ja w tym roku miałem, ze 4 takie telefony na zasadzie, że wygrałem i na pytanie skąd mają mój numer to usłyszałem, że został wygenerowany losowo przez komputer. I nikomu nic nie podawałem.

IOI

2020-04-01, 09:38
Smokw napisał/a:

na pytanie skąd mają mój numer to usłyszałem, że został wygenerowany losowo przez komputer. I nikomu nic nie podawałem.



to zglaszaj to od razu do jakiegos uokik czy gdzies, firma nie moze zadzwonic pod 'wygenerowany losowo numer' na to sa paragrafy

RoBoTRoN

2020-04-01, 09:49
IOI napisał/a:

to zglaszaj to od razu do jakiegos uokik czy gdzies, firma nie moze zadzwonic pod 'wygenerowany losowo numer' na to sa paragrafy



Oczywiście, że może, nie gadaj głupot jak nie wiesz. I nie, nie jestem telemarketerem, tylko po prostu wiem. Sam numer telefonu nie jest daną osobową, musi być powiązany z imieniem, nazwiskiem, adresem itp. żeby był, tak więc jeśli miła Pani/Pan w telefonie powie np.: "Panie Jarosławie ;) , Pana numer został wygenerowany losowo", to znaczy że gunwo prawda, muszą mieć czyjeś dane (kupione, ukradzione itp.) i wtedy można kręcić aferę, ale dopiero jak ustalimy administratora danych w takiej firmie i zgłosimy to pisemnie (pocztą) do GIODO. Jakby było jak mówisz to dawno jakieś papugi by ich zagryzły, a jednak nie...

razak

2020-04-01, 12:27
k***a zrobie tak hahaha jakie złoto :D