18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wysiadać ze śmigłowca

~_Yarko_ • 2020-09-07, 19:58
Można i tak.


maddog77

2020-09-07, 20:12
Od razu widać że minister.

sqnk

2020-09-07, 20:23
mogł katapulte odpalić...

Juzwa

2020-09-07, 20:41
sqnk napisał/a:

mogł katapulte odpalić...



Taaa, katapulta w śmigłowcu.

Belweder

2020-09-07, 21:54
Juzwa napisał/a:

Taaa, katapulta w śmigłowcu.



Po co pisać jak się nie ma pojęcia o czym się mówi... tak samo jak o lpg mądrości prawiłeś...

Salieri16000

2020-09-08, 00:15
Stary, a głupi i do tego farciarz. Nawet dzieci wiedzą, że przy takiej wysokości spadochron się nie otworzy... ;)

Juzwa

2020-09-08, 08:45
Hexagon napisał/a:


http://lotnictwo.net.pl/10-lotnictwo_wojskowe/114-lotnictwo_wojskowe_tematy_ogolne/59-forum_prostych_pytan_fpp_lotnictwo_wojskowe/8326-katapulta_w_smiglowcach.html



Nawet nie potrafisz wstawić linku cepie, a się wymądrzasz. Takie dyskusje to możesz sobie wstawiać na imieninach u swojego chłopczyka gdy się będziecie lizać pod stołem. W śmigłowcach NIE MA katapulty i w myśliwcach też nie. Najpierw odpalane jest główne śmigło, a dopiero potem możesz wyskoczyć bezpiecznie. Katapultą to cię do szkoły na siłę wysyłali chyba. Popatrz sobie pajacu jak wygląda katapulta i czym się poza nazwą różni to, co jest w lotnictwie.




Belweder napisał/a:

Po co pisać jak się nie ma pojęcia o czym się mówi... tak samo jak o lpg mądrości prawiłeś...



No przypomnij mi o jakich to mądrościach prawiłem.

Hexagon

2020-09-08, 16:58
Juzwa napisał/a:

Nawet nie potrafisz wstawić linku cepie, a się wymądrzasz. Takie dyskusje to możesz sobie wstawiać na imieninach u swojego chłopczyka gdy się będziecie lizać pod stołem. W śmigłowcach NIE MA katapulty i w myśliwcach też nie. Najpierw odpalane jest główne śmigło, a dopiero potem możesz wyskoczyć bezpiecznie. Katapultą to cię do szkoły na siłę wysyłali chyba. Popatrz sobie pajacu jak wygląda katapulta i czym się poza nazwą różni to, co jest w lotnictwie.
No przypomnij mi o jakich to mądrościach prawiłem.



Jaki geniusz!!!! Pisze debilizmy a potem wyczytuje w Googlach i specjalista od 7 boleści (Maciarewicz się znalazł)
Wiadomo debilu że chodzi o potoczna nazwę katapulta czyli :FOTELA WYRZUCANEGO" ty ekspercie z dupy...
Już nawet nie odnoszę się do reszty komentarza, tego o imieninach i lizaku kolegów - bo po prostu świadczy o tym że jesteś kretynem z IQ oscylującym koło 70 i masz pewnie z 17 lat.... Dorosły zdrowy i nawet nie za bardzo inteligentny chłop nie wypisuję takich kretynizmów
Ps Wiem że nie zrozumiales mojej wypowiedzi dlatego napisze prościej - Wypie**alaj na kwejka !!! :)

Juzwa

2020-09-08, 18:21
Hexagon napisał/a:

Jaki geniusz!!!! Pisze debilizmy a potem wyczytuje w Googlach i specjalista od 7 boleści (Maciarewicz się znalazł)
Wiadomo debilu że chodzi o potoczna nazwę katapulta czyli :FOTELA WYRZUCANEGO" ty ekspercie z dupy...
Już nawet nie odnoszę się do reszty komentarza, tego o imieninach i lizaku kolegów - bo po prostu świadczy o tym że jesteś kretynem z IQ oscylującym koło 70 i masz pewnie z 17 lat.... Dorosły zdrowy i nawet nie za bardzo inteligentny chłop nie wypisuję takich kretynizmów
Ps Wiem że nie zrozumiales mojej wypowiedzi dlatego napisze prościej - Wypie**alaj na kwejka !!!



Przytoczyłem to określenie katapulta z tego adresu co podałeś ćwoku. A za "w......" dostaniesz zapewne bana chłoptasiu.

TRQPL

2020-09-08, 21:40
Juzwa napisał/a:

Przytoczyłem to określenie katapulta z tego adresu co podałeś ćwoku. A za "w......" dostaniesz zapewne bana chłoptasiu.



Idź albo zdechnij trolu podły.
Synu diabła i motopompy, bądź wyklęty ty i twoi potomkowie do 5-tego pokolenia.

Juzwa

2020-09-09, 06:42
TRQPL napisał/a:

Idź albo zdechnij trolu podły.



Marnujesz się. Uruchom zwoje mózgowe, o ile jesteś w stanie i pomyśl co zrobić ze swoim marnym życiem. Na hardzie masz wiele podpowiedzi.

TRQPL

2020-09-09, 14:10
Juzwa napisał/a:

Marnujesz się. Uruchom zwoje mózgowe, o ile jesteś w stanie i pomyśl co zrobić ze swoim marnym życiem. Na hardzie masz wiele podpowiedzi.



Sugerując mi samobójstwo w czasie kiedy zmagam się z depresją nie jest rozsądne.

Ęriko De Skuczas Palabras

2020-09-09, 19:16
TRQPL napisał/a:

Sugerując mi samobójstwo w czasie kiedy zmagam się z depresją nie jest rozsądne.



Wchodzenie na Sadola i oglądanie Ruskich skaczących z balkonów to też nie najlepszy pomysł w Twoim stanie.
I "Sugerowanie", a nie "sugerując" w tym wypadku. 3m się i powodzenia z deprechą ;)

TRQPL

2020-09-09, 21:35
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Wchodzenie na Sadola i oglądanie Ruskich skaczących z balkonów to też nie najlepszy pomysł w Twoim stanie.
I "Sugerowanie", a nie "sugerując" w tym wypadku. 3m się i powodzenia z deprechą


Dzięki.
Może i tak ale po ogladaniu harda choć na chwile czuję się inaczej.
Nie lepiej ale inaczej. Nie mówie o tym pigule bo ona lubi przepisywać clonazepam a tego nie chce więcej brać.