18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda zabawa yo-yo w przestrzeni

Nap_Limak • 2012-08-14, 18:29
Zabawa yo-yo w stanie nieważkości. :D


BrunerOvned

2012-08-14, 19:56
W ch*j kasy pewnie na ten eksperyment poszło, jak to a Hameryce...

NASA wydała całkiem grubą sumę na opracowanie i produkcję długopisu piszącego w stanie nieważkości. Wiadomo, grawitacja i przyziemne sprawy ułatwiają nawet pisanie... Kminili nad pisakiem i wydali na opracowanie, testy i produkcję kosmicznego długopisu prawie 1 milion $ (!!!).

Ruskie swoim kosmonautom dali ołówki i problem mieli z głowy...

maxols

2012-08-14, 21:39
Ciekawe kiedy zbadają fap-fap w nieważkości :cumshot:

czarny83

2012-08-14, 23:54
cholera takim głąbom takie wycieczki fundują.

cornishon69

2012-08-15, 13:34
Wiedziałem że ktoś przytoczy ten denny przykład o długopisie w kosmosie.

Suka_Blyat

2012-08-15, 13:35
A ja muszę sprawdzić, jak wygląda zabawa jojo w stanie nietrzeźwości :>

BrunerOvned

2012-08-15, 13:36
cornishon69 napisał/a:

Wiedziałem że ktoś przytoczy ten denny przykład o długopisie w kosmosie.


Czyli podpie**oliłem temat na posta? Strasznie mi przykro... :mrgreen:

SzybkiSasza

2012-08-15, 13:41
@czarny83 - nie uważam, żeby koleś był głąbem... Wręcz przeciwnie. Gdybyś znał trochę ludzi bardzo (podkreślam - bardzo!) inteligentnych, czy wręcz geniuszy, zauważyłbyś w jego zachowaniu podobne cechy - lekka "geekowatość" zachowania, spokojne, ważone słowa, ze specyficznym sposobem mówienia, specyficzne ruchy, okulary zapewne od komputera/książek/nauki no i heloł - zabawa jojo :D

cornishon69

2012-08-15, 14:02
@Bruner nie porostu twierdzę że ten przykład jest denny, więc sam bym go nie dodał ^^

JakobekS

2012-08-15, 14:20
@BrunerOvned
A czy wiesz jakie właściwości ma grafit, z którego są rysiki? A czy wiesz, że taki grafit z papieru po części odpada i w stanie zerowej grawitacji unosi się w powietrzu i jak osiada to powoduje zwarcia?

Wydawanie grubych milionów na badania nie jest niczym złym. Na pewno lepsze niż na wojnę.

al...........10

2012-08-15, 14:32
JakobekS napisał/a:

Wydawanie grubych milionów na badania nie jest niczym złym. Na pewno lepsze niż na wojnę.



A czy wiesz, że największe skoki technologiczne miały miejsce właśnie podczas wojen i dzięki nim?

ala963

2012-08-15, 14:32
Amerykanie wywalili w ch*j kasy na skonstruowanie sracza, który działałby w stanie nieważkości, największym problemem było to, że astronauci odlatywali od klopa przy użytkowaniu.. A ruscy po prostu zamontowali tam coś jak odkurzacz i uchwyty których trzymać się trzeba żeby nie odlecieć :D

mp_toujane

2012-08-15, 14:42
@ala963
wracaj do kuchni i opowiedz to patelni, może ją to rozbawi

JakobekS

2012-08-15, 14:49
alan10 napisał/a:



A czy wiesz, że największe skoki technologiczne miały miejsce właśnie podczas wojen i dzięki nim?



Rozwiązania nawigacyjne, które zostały wymyślone przy okazji kolonizacji nie były napędzane jakoś wojną...

No i teraz są przemysły, które walczą ze sobą w inny sposób niż bronią i terrorem i myślę, że gdyby ludzie przestali się wzajemnie zabijać to ten rozój by się jakoś nie zatrzymał.