18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak wyeliminować rywali z wyścigu

fabiothethird • 2015-08-04, 21:19
Stuknięcia i puknięcia w DTM to normalka. Te auta nie są tak delikatne jak bolidy F1 i kierowcy często pomagają sobie w wyprzedzaniu w ten sposób. Timo Scheider za jednym zamachem poradził sobie z blokującymi go Mercedesami :sparta:



RAUS!!!! :hitler:

Guzik

2015-08-04, 22:14
I to jest k***a sport motorowy a nie F1. Od F1 ciekawsza jest nawet piłka nożna...

Takafura

2015-08-04, 22:40
Poezja, normalnie szczena mi opadła !

uho82

2015-08-04, 23:03
A to przebiegły sk***ysynek

KirTh

2015-08-05, 02:13
Czemu na mają logo poczty na rejestracji?

premos13

2015-08-05, 04:10
@up, bo w niemcowni poczta zapie**ala

Shakugan

2015-08-05, 06:22
W F1 dostałby za to kary i ch*j wie co jeszcze.

Polnischefuhrer

2015-08-05, 06:24
Lepsze F1 od Nasscar gdzie większość torów ma kształt owali ale i tak nic nie pobije nudy z oglądania baseballu.

danilo

2015-08-05, 08:39
Guizik

Jeśli ja nie znam i nie rozumiem np. fizyki kwantowej, to nie opowiadam w około, że jest głupia i bee. W tym sezonie F1 może nie jest bardzo porywająca, ale to wspaniały sport. Jednemu sie podoba blondynka, drugiemu szatynka. ;) Aha.. jeśli uważacie, że takie zagranie wypchnięciem jest zajebiste i fajne, to jestem ciekaw Waszej reakcji, gdyby to Was wypchnięto poza tor...

noir

2015-08-05, 10:13
F1 to karykatura wyscigow. Sport w ktorym rzadza przepisy i ograniczenia a nie normalna rywalizwcja. Nawet kierowcy o tym gadają. Dtm, wtcc, wyścigi długodystansowe i wiele innych sie oglada z oczami jak 5 zl bo sa emocje ktorych brak w f1. Wezystkie serie wyscigowe oczywiscie mają jakies wady. Tylko f1 ma je wszystkie

Guzik

2015-08-05, 11:39
@danilo Co to za "z dupy" porównanie. Nie muszę być ekspertem od F1, żeby włączyć TV/stream i stwierdzić, że tam się k***a totalnie nic nie dzieje. F1 było jeszcze w miarę ekscytujące na początku XXI w. ale obecnie? p*zdylion regulacji, emocje jak na szachach (najwięcej wyprzedzań to chyba na pitstopach) a za pare lat każą opracować dwucylindrowe silniki 0.6l bo te potwory 1.6 są za mało ekologiczne.

PS. Jeśli chodzi o wypchnięcie za tor to takie jest życie. Oni byli ch*jami, że go blokowali i on się wycwanił i ich zepchnął (w dodatku lekkim puknięciem dwóch na raz) W F1 od razu była by kara za blokowanie wyprzedzania i koniec emocji a sami kierowcy pewnie byliby obrażeni na siebie do końca sezonu. Oni zaczynają przypominać piłkarzy.

adams_123

2015-08-05, 14:39
dostał takie polecenie od dr Ulricha (szef audi sport), zdyskwalifikowany po wyścigu. Później się tłumaczył, że nie wiedział, że radio włączone itd. ale ch*j to dało.

gomez1308

2015-08-05, 20:46
Byłem na wyścigach DTM jakieś 2 miechy temu jak odbywały się w Hockenheimring (jakies 12km od mieszkania) Zajebista sprawa! W pierwszym rzędzie nie idzie wysiedzieć bez nauszników, tego wycia nie odzwierciedlą żadne głośniki czy słuchawki.

Takafura

2015-08-07, 14:03
danilo napisał/a:

Guizik
Aha.. jeśli uważacie, że takie zagranie wypchnięciem jest zajebiste i fajne, to jestem ciekaw Waszej reakcji, gdyby to Was wypchnięto poza tor...


Odrobinę go wk***iali blokowaniem, nie uważasz że to było dość asertywne zachowanie ?
Złamał przepisy, ale zachował sie asertywnie i pokazał nie nie jest osobą której można śmiać się w twarz.