18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wkurwic pakera?

mateusos • 2016-04-17, 13:59
Wlasnie tak :smiechzula:

matti1987

2016-04-17, 20:41
@up all - Każdy kto ćwiczył, dobrze wie że po wykonanym ćwiczeniu spada elastyczność, poniewarz mięśnie są napięte (tak gimby, było uważać na biologii, to byścue wiedziały). W wyniku tego, ciężko jest tak wywinąć rękę aby zdjąć napekę z tego miejsca w którym została przylepiona. Poza tym, gość ma budowę silną, ale nie przesadzoną oraz z tego co zauważyłem podszedł do sprawy z dystansem i humorem.

viktorx

2016-04-17, 21:28
akurat ten gość to nie kulturysta, tylko wrestler, Brian Cage

Haylash

2016-04-17, 21:56
Co za sk***iony stereotyp, że "mięśniacy" kalecy, że po plecach się nie mogą podrapać itd.
Nie wiem czy wiecie, ale 90% tych mięśniaków regularnie się rozciąga i nie jeden jest o wiele lepiej rozciągnięty od was.
Spójrzcie np. na takiego Richa Piane, rozmiary do potęgi, a wyginać się potrafi jak mój miękki ku*as.

Nikczemny_Płód

2016-04-17, 22:07
nervel123 napisał/a:

@up on akurat wyglada w miare proporcjonalnie wiec jak może byś odszedł czasami od komputera i nie walił tyle konia to nie było by to dla ciebie "kalectwo"



Po ch*ju. Wygląda jak zwykła szafa ze zj***ną wątrobą.

Ćwicze, rower, bieganie, góry. Nie zamulam przed kompem i dla mnie ten typ wygląda jak szafa.

Z resztą jak ktoś wciska mi ciemnote, że to sie podoba laskom to...

Kobietom podoba się wysportowana sylwetka, wskazująca na dobra kondycje, chocby pod kątem łóżkowym.

Pokażcie przypadkowej lasce faceta bb i np. Franka Medrano - wybór będzie prosty.

Igorek95

2016-04-18, 00:36
@DowCipne_zapalenie_pochwy Serio?
Po 1 primo: Słyszałeś o czymś takim jak gust? Jedna będzie lubiła takiego gościa jak na filmie, druga takiego jak Ty (mam raczej podobną budowę do Ciebie, 83 kg przy 1,88m), a jeszcze inna będzie się jarać grubasem.
Po 2 primo: Jeśli koleś ma odpowiednie zaplecze medyczne, to w żaden większy sposób mu sterydy nie zaszkodzą, skoro lubi to w czym problem?
No i na koniec doj***łeś z tym Frankiem Medrano :lol: Oczywiście mam do niego wielki szacunek, bo jest zajebisty w tym co robi (będąc weganinem!), ale prędzej znalazłbym laskę co wybrałaby tego grubasa, niż Franka ;)

waloos

2016-04-18, 22:15
Po pierwsze, to większość lasek brzydzi się wyżyłowanymi facetami. Taka prawda. Facet wygląda dobrze jak ma zaznaczone mięśnie brzucha, jak komuś widać włókna mięśniowe albo żyły to jara to tylko i wyłącznie facetów.
Poza tym, znam kilka naprawdę ładnych dziewczyn których faceci mają lekkie brzuszki, nie typ nerda z przed kompa, bardziej typ silnego faceta z tłuszczykiem. Jakoś im to nie przeszkadza, ba nawet lubią takich misiów.
Natomiast mam jednego kumpla, który jest wyżyłowany jak sk***ysyn, już nie raz mi opowiadał, że jak poznał jakąś laskę, to mówiła mu - wiesz fajnie się na ciebie patrzy, ale już gorzej z dotykaniem.