18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak usunąć pszczoły w hinduskim stylu

Dzyzys • 2015-05-30, 00:37


Co tu opisywać, po prostu sami zobaczcie :!:

PA...........SM

2015-05-30, 01:37
j***ny kłusownik, pszczoły wypędza, a miód zapie**olił do domu :)

Destez

2015-05-30, 01:54
Otumanił dymem, ul do wiadra a pszczoły same tam polecą. Co w tym dziwnego?

Belmondos

2015-05-30, 03:18
raczej jak usunac indyjskie pszczoly w prymitywnym stylu. Z pszczola europejska taka zabawa w zbieranie ich w dlonie i dmuchanie nie wchodzi w ogole w gre. Inna pszczola, inne zachowanie. Zabawa w krzyzowanie genow pszczol w europie ma sie dobrze ale takie prawdziwe, rdzenne pszczoly europejskie by mu tak dały wpie**ol, ze przyjemnoscia dla niego bylby skok z tego budynku na beton. Zaraz ktos sie odezwie, ze tak mozna robic z pszczolami, bo moj dziadek, babcia, stryjek chodzil bez koszulki do pszczol - w dupie byles gowno widziales

Nutzz

2015-05-30, 05:03
Tak można robić z pszczołami bo mój dziadek, babcia, stryjek chodzili bez koszulki do pszczół!

Astoratch

2015-05-30, 08:50
właśnie się zastanawiałem jak to możliwe a to poprostu są pszczoły ciapate i dlatego takie nie poradne

RayCHG

2015-05-30, 10:51
oblać benzyną spalić i po problemie

bob1992

2015-05-30, 12:09
@Belmondos to raczej ty w dupie byłeś i gówno widziałeś, z naszymi pszczołami też da się tak pracować bez żadnych problemów. Jeżeli masz do czynienia z jakimiś agresywnymi kundlami to nie generalizuj tego na wszystkie pszczoły. Poza tym "nasza" europejska pszczoła praktycznie nie istnieje.

dumad

2015-05-30, 12:20
To już wiem kto podpalił balkon :szczerbaty:

kokos_123

2015-05-30, 13:02
Belmondos napisał/a:

raczej jak usunac indyjskie pszczoly w prymitywnym stylu. Z pszczola europejska taka zabawa w zbieranie ich w dlonie i dmuchanie nie wchodzi w ogole w gre. Inna pszczola, inne zachowanie. Zabawa w krzyzowanie genow pszczol w europie ma sie dobrze ale takie prawdziwe, rdzenne pszczoly europejskie by mu tak dały wpie**ol, ze przyjemnoscia dla niego bylby skok z tego budynku na beton. Zaraz ktos sie odezwie, ze tak mozna robic z pszczolami, bo moj dziadek, babcia, stryjek chodzil bez koszulki do pszczol - w dupie byles gowno widziales



Nie europejskie tylko afrykańskie, prawdziwe europejskie pszczoły miodne nie były agresywne, to ta j***na krzyżówka z afrykańskimi jest tak upierdliwa.

Ps. Tak latałem w podkoszulku miedzy ulami jak miałem 4-6 lat, gdy jeździłem do dziadka na wieś, miał pasiekę 30 uli, niestety już wszystkie pomarły parę lat temu.
A szkoda, bo miód był zajebisty, nie to co dziś w sklepach.

kastatd

2015-05-30, 13:09
Mój dziadek wciąż ma ok 15 uli i pomiędzy ulami można chodzić bez problemu zazwyczaj. Sprawa ma się inaczej jeśli pszczoły się wyroiły, wtedy tylko uciekać.

piwcun

2015-05-30, 13:52
oddechem je zabił?

ti...........ax

2015-05-30, 13:59
Nutzz napisał/a:

Tak można robić z pszczołami bo mój dziadek, babcia, stryjek chodzili bez koszulki do pszczół!



ło k***a, hardkorowo

mi...........80

2015-05-30, 14:08
a mój dziadek chodził w takim dupnym białym stroju i dymił tym pszczołom strasznie..., i ch*ja mu zrobiły, a wiecie jak jest pszczelarz po czesku? "chodzi ciula kole ula"...

INWIGILATOR

2015-05-30, 14:20
Nutzz napisał/a:

Tak można robić z pszczołami bo mój dziadek, babcia, stryjek chodzili bez koszulki do pszczół!



Babcia bez koszulki