18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak umarł Jezus?

Adijoss • 2015-06-16, 12:04
Na lekcji religii ksiądz pyta Jasia jak umarł Jezus. Jasiu jednak nie znał odpowiedzi na to pytanie. Zaskoczony i zdenerwowany ksiądz postanowił wezwać do szkoły ojca Jasia.
Po przyjściu ojca do szkoły ksiądz pyta się:
-Jak to możliwe, że Jasiu nie wie jak umarł Jezus?
Na to ojciec:
-Proszę księdza, my mieszkamy przy lesie, nie mamy internetu, nawet nie wiedzieliśmy że choruje...

GoldRoger777

2015-06-16, 12:20
Ksiądz mógł wytłumaczyć Jasiowi, że Jezus umarł będąc wcześniej torturowany, biczowany i opluwany. Przybili go do krzyża i dla pewności doj***li włócznią w bok z którego trysnęła woda. Złożyli go do grobu, ale po trzech dniach sobie poszedł, jego laski na miejscu zastały anioła, który im o tym powiedział a to wszystko po to, by zbawić cały świat i wszystkich ludzi na ziemi. Czuję, że albo Jaś, albo jego ojciec w pierwszej kolejności wykonaliby telefon do psychiatry martwiąc się o stan księdza. Niestety mieszkają przy lesie i możliwe, że nie mają telefonu.

bosslolkowy

2015-06-16, 12:26
@up - piwo, rozj***łeś mnie tym komentarzem :D

nowynick

2015-06-16, 15:23
jako, że Gold rozj***ł system komentarzem zwracam się z uprzejmą prośbą do Adminów o wyłączenie dalszego komentowania pod tym tematem z uwagi na potencjalną gównoburzę

I tak nikt nic mądrzejszego nie napisze...

Novik

2015-06-16, 15:45
Jezus a kto to taki?

ho...........zo

2015-06-16, 16:03
Nie rozumiem

Zuku1916

2015-06-16, 16:07
Ja pie**olę, ile jeszcze razy będziemy przechodzić przez gówno-burzę religijną na sadisticu? Czy wy psychole macie jakąś podnietę seksualną obrażając nawzajem swoje przekonania? Ja sam jestem agnostykiem, ale jak widzę takie przypie**alanie się dla samego robienia afery to mnie krew zalewa. Nie wierzysz w Jezusa? To po ch*j o nim gadasz! Jeżeli myślicie, że samo bycie niewierzącymi czyni was z automatu "mądrzejszymi" to chyba was popie**oliło zdrowo. Ale i tak najczęściej takie kozaki internetowe to małe p*zdy, które na łożu śmierci pierwsze wyłyby o księdza. Cieście się k***y, że żyjemy w kręgu cywilizacyjnym gdzie w ogóle można wyznawać inną religię niż Allahu Akbar pod rygorem ucięcia głowy przy samej dupie. Wk***iłem się.

pemb

2015-06-16, 16:20
@up
Lewatywe z melisą zalecam...

Zuku1916

2015-06-16, 16:56
pemb napisał/a:

@up
Lewatywe z melisą zalecam...



Z całym szacunkiem - nie interesuje mnie co wsadzasz sobie w dupę więc podziękuję za poradę z życiowego doświadczenia.

blackpope

2015-06-16, 16:58
3X UP "Cieście się"... ja pierydolę.. Proszę Pana.. RUNĄŁEM

Plecionkarz

2015-06-16, 17:16
Jezus był liczem. Liczami zostają potężni nekromanci którzy dobrowolnie doprowadzają do swojej śmierci po której odzyskują władzę nad nieżywym ciałem, stają się nieśmiertelni a ich moc wielokrotnie wzrasta. Ten krzyż i wspinaczka na górę to widocznie część rytuału przejścia była.

Xx...........oJ

2015-06-16, 17:46
@Zuku1916 Żadnej gównoburzy nie było, aż ty przyszedłeś...

gonzu96

2015-06-16, 18:20
Zuku1916 napisał/a:

Ja pie**olę, ile jeszcze razy będziemy przechodzić przez gówno-burzę religijną na sadisticu? Czy wy psychole macie jakąś podnietę seksualną obrażając nawzajem swoje przekonania? Ja sam jestem agnostykiem, ale jak widzę takie przypie**alanie się dla samego robienia afery to mnie krew zalewa. Nie wierzysz w Jezusa? To po ch*j o nim gadasz! Jeżeli myślicie, że samo bycie niewierzącymi czyni was z automatu "mądrzejszymi" to chyba was popie**oliło zdrowo. Ale i tak najczęściej takie kozaki internetowe to małe p*zdy, które na łożu śmierci pierwsze wyłyby o księdza. Cieście się k***y, że żyjemy w kręgu cywilizacyjnym gdzie w ogóle można wyznawać inną religię niż Allahu Akbar pod rygorem ucięcia głowy przy samej dupie. Wk***iłem się.


Przed twoim komentarzem nie było jakiejkolwiek gównoburzy, błaźnie. Idź pajacować gdzie indziej.

ginx2666

2015-06-16, 18:47
Oho, no i nowynick wykrakał... Już jeden buc Zuku1916 z pie**olcem z powikłaniami i wścieklizną się przypałętał.

Varulv

2015-06-16, 18:48
Zuku, ale spójrz na to, że nikt nie robi gównoburzy oprócz Ciebie? ;) Wcześniej padły tylko żarty, a pierwszy z nich nawet nie dotyczył w zasadzie religii, równie dobrze martwy mógł tam być Hitler, Stalin, Jan Paweł II albo Charlie Chaplin. A pierwszy komentarz może mógł być odebrany nieco ofensywnie, ale zastanów się- gdybym ja poszedł do Ciebie i z pewnością opowiedział to samo o moim kuzynie- jaka byłaby Twoja reakcja? Też jestem agnostykiem, tym bardziej nie rozumiem o co siejesz wiatr. Podpinam się do prośby o zamknięcie tego cyrku.