18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to się trzymało?

~Sunday • 2020-05-05, 19:41

Kojak zapomniał jaki to kaliber :-D

DużyKutas

2020-05-05, 19:51
Karabiny i strzelby tak sie trzyma.





luja27

2020-05-05, 19:55
Rambo pierwsza krew :mrgreen:

bloodwar

2020-05-05, 20:00
@up - nie dzban tylko widać wyraźnie że broń mu się zacieła, nacisnął spust i nie było wystrzału a wystrzeliła w najmniej spodziewanym momencie. Z dwojga złego lepiej tak niż w momencie zaglądania do lufy :)

silwerbalk

2020-05-05, 20:08
Dużyku*as napisał/a:

Karabiny i strzelby tak sie trzyma.



Co ty pie**olisz jak spas 12 ma skaładaną kolbe i możesz walić bez rozkładania jej jest to nawet przydatne w zamkniętych ciasnych pomieszczeniach tylko musisz mieć siłę w łapie by utrzymać ją...

8-)

Thevenin

2020-05-05, 20:37
silwerbalk napisał/a:

Co ty pie**olisz jak spas 12 ma skaładaną kolbe i możesz walić bez rozkładania jej jest to nawet przydatne w zamkniętych ciasnych pomieszczeniach tylko musisz mieć siłę w łapie by utrzymać ją...



Z drugiej strony dziwi mnie aspekt siły odrzutu w filmach. Delikwent, który otrzymuje pocisk na klatę leci 5 metrów. Taki sam odrzut kula generowała wydostając się z pistoletu strzelającego, ale nie miał on problemu z przezwyciężeniem takiego samego odrzutu...

coincrush

2020-05-05, 20:39
Karabiny i strzelby trzymasz w dołku strzeleckim - zagłębienie pod obojczykiem. Jak tego nie zrobisz efekt tj na filmie, przy broni auto może ją odbić i będzie wasted

Może nie jestem ekspertem, ale doświadczenie mam

centek

2020-05-05, 20:44
Czy wam też się każdy film ładuje godzinę do h*ja ?!?!?

coincrush

2020-05-05, 21:19
centek napisał/a:

Czy wam też się każdy film ładuje godzinę do h*ja ?!?!?



Spróbuj czyszczenie cache przeglądarki - CTRL + F5

El Caudillo

2020-05-05, 21:54
Ech smutno człowiek ogląda film a tu koronoświrstwo panuje i ni ch*ja nie ma jak postrzelać (klub ma zamknięty obiekt z dachem :/ ) pozostaje czekać na papiery i kupić swoje
PS ziomek ćwiczył technikę z Bollywood typa przed sobą jeb ze śrutu, frajera z tyłu znienacka kolbą w jajka,


Ti...........ch

2020-05-05, 23:12
silwerbalk napisał/a:

Co ty pie**olisz jak spas 12 ma skaładaną kolbe i możesz walić bez rozkładania jej jest to nawet przydatne w zamkniętych ciasnych pomieszczeniach tylko musisz mieć siłę w łapie by utrzymać ją...



Pompki bez kolb, jak na filmie, z samym chwytem pistoletowym to największa pomyłka w dziejach. Efektownie wyglądają na filmach i zasadniczo na tym kończy się sens ich istnienia.

silwerbalk

2020-05-06, 01:36
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Pompki bez kolb, jak na filmie, z samym chwytem pistoletowym to największa pomyłka w dziejach. Efektownie wyglądają na filmach i zasadniczo na tym kończy się sens ich istnienia.



Dla mnie bez sensu jest mocowanie bagnetów na karabinach.... Kto w dzisejszych czasach biega i dźga wroga bagnetem przymocowanym pod lufą karabinu?

:-/

A standardowo jest chyba w każdym karabinie szturmowym mocowanie na bagnet

:roll:

Scartabelli

2020-05-06, 13:02
silwerbalk napisał/a:

Dla mnie bez sensu jest mocowanie bagnetów na karabinach.... Kto w dzisejszych czasach biega i dźga wroga bagnetem przymocowanym pod lufą karabinu?

A standardowo jest chyba w każdym karabinie szturmowym mocowanie na bagnet



Ostatnie przypadki walk na bagnety zdarzyły się w czasie wojny w Afganistanie.

Ta...........ku

2020-05-07, 02:14
centek napisał/a:

Czy wam też się każdy film ładuje godzinę do h*ja ?!?!?



Musisz wcisnąć jednocześnie Alt i F4 żeby odmulić przeglądarkę