18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to mówią we Francji: Allah akbar

Barnellini • 2020-06-15, 18:31
Przy takiej liczebności i braku hamulców tej dziczy tylko napalm by pomógł na tą szarańczę.



Można się śmiać z kiboli jak mówią, że tylko oni będą się za nas napie**alać z przyjezdnymi w razie czego ale coś w tym jest. Jakby u nas potworzyły się takie gangi to na pewno internauci się nie skrzykną żeby się postawić.

żmij

2020-06-15, 18:45
Barnellini napisał/a:

Można się śmiać z kiboli jak mówią, że tylko oni będą się za nas napie**alać z przyjezdnymi w razie czego ale coś w tym jest. Jakby u nas potworzyły się takie gangi to na pewno internauci się nie skrzykną żeby się postawić.



Co ty pie**olisz? Te matoły na pewno nie będą się z nimi napie**alać. Raczej pohandlują narkotykami i kradzionym sprzętem. Pustych łbów nie nadstawią, pedały jedne.

banerr

2020-06-15, 19:03
Najwyżej dupy nadstawią.

Barnellini

2020-06-15, 19:10
żmij napisał/a:

Co ty pie**olisz? Te matoły na pewno nie będą się z nimi napie**alać. Raczej pohandlują narkotykami i kradzionym sprzętem. Pustych łbów nie nadstawią, pedały jedne.



A kto w takim razie? Wędkarze k***a?

żmij

2020-06-15, 19:14
Barnellini napisał/a:

A kto w takim razie? Wędkarze k***a?



k***a nikt. Ja już jestem za stary, a młodzież nie skoczy w pojedynkę na kilku. Dlatego właśnie nie możemy ich tutaj wpuszczać.

paero123

2020-06-15, 19:34
Tak, będą się napie**alać, już to widzę. Chyba, że jakieś imigranckie przedszkole najadą i wpiedolą kilku czarnym dzieciakom.
Jakoś ci francuscy faszyści od Le Pena czy inne brytyjskie od Mosleya, o niemieckich neonadludziach nie wspominając, skutecznie unikają miejsc no-go w swoich haimatach/homelandach tylko gdzieś hailują po lasach i piwnicach.
I żeby była jasność - nie mówię o spokojnych, pracujących, asymilujących się uchodźcach/imigrantach tylko o tych wszystkich inzynierach z dyplomem daj-daj.

garota

2020-06-15, 19:57
Poczekajcie aż zajebią u nas ukraińca. Ci zajebańcy panoszą się tak samo, są wszędzie i większość lata z kosami a wielu ma broń palną. murzynów nie na wpuszczaliśmy ale za to innego robactwa mamy pod dostatkiem. Więc lećcie na olx kupować broń czarno prochową, bez pozwolenia a robi dziury jak nowoczesna. Ostatecznie lepszy rydz niż nic. Ostatecznie kusze ze słowacji też pięknie podziurawią sk***ysynka jakiejkolwiek maści.

Btw. co do kibiców raz poszedłem na zadymę, totalnie przypadkiem, i stałem w grupie 100+- łbów. Groźne chłopaki rzucali kamieniami i butelkami ale jak ruszyło na nich 10 policjantów wszyscy sp***olili. Dobrze że mały gnojek byłem to po prostu policaje myśleli że się chyba zgubiłem, i lekkim kopem w dupę wskazali mi drogę do domu. Jakoś żaden kibol madafaka mnie nie bronił. ch*j w dupę tym debilom.

Barnellini

2020-06-15, 19:59
paero123 napisał/a:

Tak, będą się napie**alać, już to widzę. Chyba, że jakieś imigranckie przedszkole najadą i wpiedolą kilku czarnym dzieciakom.
Jakoś ci francuscy faszyści od Le Pena czy inne brytyjskie od Mosleya... tylko gdzieś hailują po lasach i piwnicach.
.




żmij napisał/a:

k***a nikt. Ja już jestem za stary, a młodzież nie skoczy w pojedynkę na kilku. Dlatego właśnie nie możemy ich tutaj wpuszczać.



W sumie może i macie rację. Ale jak już rząd się zmieni i wpuszczą tu to dziadostwo to jakoś będzie trzeba się bronić. Ciężko mi się pogodzić z tym, że prędzej czy później u nas też będzie taki burdel jak na zachodzie.

kuba6969masochista

2020-06-15, 20:03
garota napisał/a:

Poczekajcie aż zajebią u nas ukraińca. Ci zajebańcy panoszą się tak samo, są wszędzie i większość lata z kosami a wielu ma broń palną. murzynów nie na wpuszczaliśmy ale za to innego robactwa mamy pod dostatkiem. Więc lećcie na olx kupować broń czarno prochową, bez pozwolenia a robi dziury jak nowoczesna. Ostatecznie lepszy rydz niż nic. Ostatecznie kusze ze słowacji też pięknie podziurawią sk***ysynka jakiejkolwiek maści.
Btw. co do kibiców raz poszedłem na zadymę, totalnie przypadkiem, i stałem w grupie 100+- łbów. Groźne chłopaki rzucali kamieniami i butelkami ale jak ruszyło na nich 10 policjantów wszyscy sp***olili. Dobrze że mały gnojek byłem to po prostu policaje myśleli że się chyba zgubiłem, i lekkim kopem w dupę wskazali mi drogę do domu. Jakoś żaden kibol madafaka mnie nie bronił. ch*j w dupę tym debilom.



Dziękuje bardzo za info. z tą kuszą. Prochowce teraz są po wykupowane, ale ta kusza to może być coś.

żmij

2020-06-15, 20:32
kuba6969masochista napisał/a:

Dziękuje bardzo za info. z tą kuszą. Prochowce teraz są po wykupowane, ale ta kusza to może być coś.



Miej tylko na uwadze to, że kusze są w Polsce totalnie nielegalne.
Prościej i bezpieczniej kupić na Słowacji lub w Czechach czarnoprochowiec.

Albo w Polsce dobry łuk bloczkowy + trochę treningu.

Barnellini

2020-06-15, 20:57
Poniżej pełny film. W 1:08 algierczyk brocząc krwią zwisa z samochodu. Cały rozpie**ol jest pomiędzy algierczykami i czeczenami (celowo z małych liter) bo Ci pierwsi zrobili coś 16-letniemu czeczenowi.


regrantho

2020-06-15, 22:42
Witam, odkupię tą czarną BMW e60. Proszę o info na priv. Pozdrawiam.

Adrian649

2020-06-15, 23:00
Opowiem wam żart:

Francja.

maddog77

2020-06-15, 23:33
Algierczycy nie wiedzą w jakie gówno wdepnęli nie bez przyczyny Czeczeni byli elitarnymi siłami ISIS...dodajcie do tego rodową zemstę i będzie niezła rzeźnia...nic tylko popcorn szykować.

Salomonkrol

2020-06-16, 00:13
Skończcie już pie**olic. Jakoś w Anglii kibice potrafili się skrzyknac I chronić pomników a tam kibice to browar fansi, którzy idą się najebac I zrobić dym bo bez alkoholu im brak odwagi. U nas jest zupełnie inna liga I zdecydowanie lepsza organizacja. Na sadisticu każdy jest ekspertem I każdy wie jak najlepiej co by się stało siedząc przed monitorem. Już nawet widziałem wysyp samców alfa co twierdzili, że zawodnicy bijacy się na ringu to pedalstwo. :lol: