18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak spieprzyć sobie życie

UtnijReke • 2019-09-23, 21:08
Może i nie jest to nic brutalnego, jednak mnie to bawi to i może was coś ruszy :-)

Mianowicie 22 latek z Nowej Soli wdając się w bójkę z 31 latkiem pechowo trafił go w głowę. Pechowo dlatego.. iż 31 latek doznał krwiaka mózgu. Młodociany Sebek po "znokautowaniu" jak myślał.. odszedł nie udzielając mu pomocy, zajęli się tym świadkowie, po czym przybyli ratownicy.
Mężczyzna doznał krwiaka mózgu, pomimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Mieszkaniec Nowej Soli szybko został zatrzymany, usłyszał zarzut związany z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka.

Teraz ta śmieszna część.. Sebkowi grozi dożywocie.

Zaraz się pewnie ktoś przyczepi, że pewnie się bronił.. Fakt mógł się bronić, teraz pytanie..

Bardziej by was rozbawił fakt, że 22 latek był Sebkiem który dla rozrywki szukał zaczepki po czym może trafić za kraty na dożywocie.. Czy fakt że 22 latek pod przymusem obrony spowodował śmierć drugiego człowieka pechowym ciosem, czego kompletnie nie zamierzał, a Polskie prawo może mu zagwarantować wieczną odsiadkę?


L_Etranger

2019-09-24, 14:48
Gershwin napisał/a:

Nie jestem pewien, czy ludzie udają takich debili, czy na prawdę mają gówno w głowie zamiast mózgu. Generalnie każda bójka sprowadza się do tego, żeby przeciwnika znokautować. Już nawet abstrah*jąc od tego krwiaka.... nie trzeba być Einsteinem, żeby przewidzieć, że po wyprowadzeniu ciosu, przeciwnik może stracić przytomność i bezwładnie polecieć... i jebnąć głową o krawężnik, o kamień, o studzienkę... Paranoją byłoby karanie ludzi za sam udział w bójce, ale jeżeli już do niej dochodzi i efektem jest taki wypadek, to nie powinno być litości, może następny się zastanowi dwa razy.



Sory ale pie**olisz głupoty... Rozumiem, że jak mnie z dziewczyną zatakuje jakiś Sebiks, który ma w dupie to co mi będzie, czy przeżyje. To ja mam się wtedy zastanawiać żeby nic mu nie zrobić, bo sobie "główke" rozwali i dostane za to wyrok? Sytuacja tutaj opisana była poprostu mega pechem dla obu. Nie wiadomo jak było naprawdę, kto w kogo się zaczął i nie wiadomo kto był naćpany itd.

Ja...........ro

2019-09-24, 15:07
ZibirZibi napisał/a:

Dlatego zawsze należy unikać bójki



Dlatego zawsze nalezy unikac niepotrzebnych walek...

gumstg

2019-09-24, 16:00
Jaczuro napisał/a:

Dlatego zawsze nalezy unikac niepotrzebnych walek...



Jak jUz to walk nie walek

Nie wiem jak teraz ale jeszcze kilka lat temu mialem znajomego uczyl sie od malego karate. Ktoregos dnia wracal z pracy czy imprezy juz nie pamietam i pech chcial ze trafil na 3 cfaniaczkow jeden z paalka teleskopowa i 2 z golymi. Zaczal sie bronic jednemu zlamal reke dwum pozostalym niestety szczeki. I najlepsze jest to ze sprawcy zlozyli zawiadomienie o pobiciu. Dostal wezwanie i wyrok w zawieszeniu tylko dla tego ze mial papiery za ukonczenie kursow samoobrony. Wiec w naszym kraju okazuje sie nie warto robic kursow (badz robic ale bez papieerow) samoobrony bo jeszcze mozesz pojsc siedziec. Takie nasze prawo uczysz sie samoobrony ale nie mozesz z niej kozystac

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-09-24, 16:10
Nie dostanie dożywocia,bo prokurator nie ma jak udowodnić,że zaplanował z zimną krwią zabicie człowieka.Sądzę że sprawa medialna to mu przypną 8 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci i nieudzielenie pierwszej pomocy i dostanie od 7-8 lat bo to jak jeszcze jest niekarany,to młody wiek,więc bardziej się stawia na resocjalizacje...Ale i tak ma sp***olone życie,ale też pecha bo po tych dyskotekach bójek wiele gorszych są tysiące.Wielu typów kopie w pięciu jednego i sprawa nie ląduję nawet na policji.Ale trudno umarł człowiek rodzina chce sprawiedliwości i ma do tego prawo.

Gerwazy Waligóra

2019-09-24, 17:42
W Cebulandii tłuką się najbardziej zakompleksieni tumani, taki pseudo samiec alfa kompleks. Większość biedaki bez przyszłości i pieniędzy i sposobem odreagowania tych limitów jest dominacja fizyczna, zazwyczaj na słabszych osobnikach.

Bardzo dobrze się dzieje, że kary są srogie. Niech teraz trenują sobie ze swoim rodzajem patologii w więzieniu.

PieronJasnySzlag

2019-09-24, 19:20
Ale znowu cebula wywaliła w komentarzach.
Bójka a pobicie to zupełnie inne rzeczy. Ja wiem że niektórzy z was płakali na niedawnej reklamie gillete o toksycznej męskości ale prawda jest taka że w męskim świecie czasem trzeba dać sobie po mordzie. Nie mówie o pobiciu a o bójce. Mamy ten plus że jesteśmyczęścią cywilizacji zachodniej więc przy bójce geny nie determinują nam przymusu skakania po głowie, kopania głowy nieprzytomnego, darcia mordy "deeeeeemmmmmmm niiiiigaaaa"... Aczkolwiek zawsze jest ryzyko że solówka czy bójka zakończy się tragedią.

Nie wyrokuje w tym przypadku ale jeśli ofiara jak i sprawca śmierci dobrowolnie się bili to zasądził bym jedynie wysoką kare grzywną dla oskarżonego.

gdpm2

2019-09-25, 01:03
tylko dozywocie? szkoda ze nie mamy kary smierci

unicornoflove

2019-09-25, 09:56
ZibirZibi napisał/a:

Dlatego zawsze należy unikać bójki



Po alko i to pod klubem jak jakiś sebik pyta o szluga a Ty nie masz dla żuli bo sam nie palisz, tja

Wiewór

2019-09-25, 11:00
PieronJasnySzlag napisał/a:

prawda jest taka że w męskim świecie czasem trzeba dać sobie po mordzie.



Chyba w świecie troglodytów z Podkarpacia. Wracaj do swojej jaskini i nie pisz gówna w internecie :mrgreen:

Gregory2054

2019-09-26, 11:18
gumstg napisał/a:

Jak jUz to walk nie walek



Walek. Tak kazał mistrz.

krzychu88

2019-09-28, 16:05
Wiewór napisał/a:

Tylko w takim katolickim k***i dołku pseudo państwie prawnicy wymyślił coś takiego jak śmiertelne pobicie czy ciężki uszczerbek na zdrowiu którego skutkiem była śmierć.
W każdym normalnym cywilizowanym kraju bialych ludzi to jest po prostu zwykłe zabójstwo i nikt się nie bawi jakieś przyj***ne analizy i filozofie


Ty k***iu Katolicyzm to nie "k***i dołek" za to kij Ci w cyc. Bo mi uczuć religijny żeś obraził, ale za spostrzeżenie, że nie ma czegoś takiego jak śmiertelne pobicie czy ciężki uszczerbek na zdrowiu i innych pie**alamentow to masz piwo

kcm

2019-10-19, 23:04
Jak ktoś dostanie w ząbki to go nie boli chyba że jest z nowej soli

sa...........os

2019-10-20, 16:21
Cytat:

ty k***iu Katolicyzm to nie "k***i dołek" za to kij Ci w cyc. Bo mi uczuć religijny żeś obraził



Kurcze, bardzo dużo złych emocji wywołuje w Tobie ta religia. I jeszcze tak łatwo ją obrazić...