18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak sobie zrobić Majkela Dżeksona...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-06, 04:57
Bierzemy jednego czarnego i go obłazimy ze skóry.


CoJaTamKurwaWiem

2018-09-07, 02:27
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Jakbyś nie wiedział analfabeto to żaden czarny tylko biedny człek z Bangladeszu bądź Pakistanu...
Z takim akcentem mógłby i być nawet z południowego Nepalu bądź z Myanmar (stara Birma)...

Podstawowa wiedza i rozpoznawanie języków.... Wiem, u Ciebie nawet pewnie z ojczystym językiem kiepsko.




Ja...........ro

2018-09-07, 04:43
Typ chyba chciał przeprowadzić miedziany interes :niggasmile:

Heydash

2018-09-07, 06:22
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Jakbyś nie wiedział analfabeto to żaden czarny tylko biedny człek z Bangladeszu bądź Pakistanu...
Z takim akcentem mógłby i być nawet z południowego Nepalu bądź z Myanmar (stara Birma)...

Podstawowa wiedza i rozpoznawanie języków.... Wiem, u Ciebie nawet pewnie z ojczystym językiem kiepsko.



I czym ty się k***a szczycisz jak żeś zaj***ł obszarem o powierzchni 1,7mln km2 i my se mamy niby wybrać skąd on jest i po jakiemu mówi z twoich burackich domysłów... Ekspert jesteś przech*j! Innym dosrać żeby samemu poczuć się lepiej, wyżej. :idzwch*j:

PS. A od siebie dodam że kolo mówi w języku urdu a skąd jest to trzeba by się go zapytać.

D3Ton

2018-09-07, 12:31
Czyli w średniowieczu mieli rację...
Ogień oczyszcza...

black_room_boy

2018-09-07, 16:29
Yannkes napisał/a:

Gerwaza Up, powiedz mi prose jaka jest bezpieczna predkosc i zaglebienie freza palcowego 25mm w czarnym granicie na obrabiarce cnc Intermac do kamienia. Podstawowa wiedza na temat centruw obróbczyh na ktorych opiera sie wspolczesny przemysl.

k***a pie**olony lingwista się znalazł.




+/- F200 S5000, zagłębienie w zależności od grubości materiału, raczej stawiał bym max na 50% zaangażowania średnicy freza na jedno przejście w materiale