18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie zyje w UK.

gc • 2020-01-11, 02:09
Konserwatysci uj***li 30000 policjantow.
Bogata szlachta ma wyj***ne na reszte.
Byle budzet podbudowac.
Dzisiejsze wiadomosci z mojego malego miasta.
To zaznaczam JEDEN DZIEN w Town.
Cos co nawet nie jest City.
Pierwszy. To mnie helikopter obudzil bo to kilometr od mojej chaty. Scigali kolesia. Na rondzie nie wyrobil i sie zabil na latarni



Drugi. Rodzice zostawili roczne dziecko w aucie.
Mysleli ze jak maja czarne Audi to sa nietykalni.
Koles odjechal z dzieckiem. Ale nie wyrobil, sie rozj***l i uciekl. Dziecko ok.





Kolejny poscig. Totalny Carmagedon









O seriach napadow z nozem w reku to juz nawet nie wspominaja, by nie siac paniki. Wszystkiego dowiadujemy sie poczta pantoflowa

garota

2020-01-11, 10:07
Uk to kibel w którym ląduje gówno z każdego zakątka świata. Kto przy zdrowych zmysłach cieszy się że zarabia dużo równocześnie będąc w UK? Kto? Tępaki, wieśniaki i patologia.

koniskooooo

2020-01-11, 10:16
To wracaj do pl jak tak na uk narzekasz. W uk jak wracasz naj***ny z baletów to psiarnia się pyta czy cię podwieźć. W pl dostalbys wpie**ol, mandat i jeszcze na dołek.

PieronJasnySzlag

2020-01-11, 10:25
koniskooooo napisał/a:

To wracaj do pl jak tak na uk narzekasz. W uk jak wracasz naj***ny z baletów to psiarnia się pyta czy cię podwieźć. W pl dostalbys wpie**ol, mandat i jeszcze na dołek.


ch*ja być dostał. To już nie szalone lata dziewięćdziesiąte.

Ke...........nt

2020-01-11, 10:32
Co to znaczy uj***li? Zabili?
Co mają wspólnego konserwatyści z gościem, co się rozwalił na rondzie?
Rozumiem, że ludzie zostawiają dzieci jedynie w czarnych Audi i oczywistym jest, że czują się nietykalni. Kogo jeszcze chcesz obwinić za swoją biedę, przede wszystkim, umysłową?
Nic dziwnego, że musiałeś wyjechać, skoro nawet języka nie znasz. Aż strach pytać o twój angielski

Black Pitt

2020-01-11, 10:42
koniskooooo napisał/a:

To wracaj do pl jak tak na uk narzekasz. W uk jak wracasz naj***ny z baletów to psiarnia się pyta czy cię podwieźć. W pl dostalbys wpie**ol, mandat i jeszcze na dołek.



Jeśli drzesz p*zdę na całą okolicę to wyświadczają ci tylko przysługę

kosmodrombajkonur

2020-01-11, 10:57
W większości przypadków do uk czy do Holandii wyjeżdża Inteligencja typu seba i karyna i ich odpowiedniki z całego świata;d .Polecam zmywak na yt fajnie ukazuje jak to tam wygląda. Trzymajcie się w tej Anglii bo widzę ze jobla można dostać :V

Kukuluku

2020-01-11, 10:57
Standard. W ciągu dwóch lat: 20 metrów od mojego domu ludek poćwiartował wspólnika w sklepie meblowym i wyrzucił do kosza na śmieci. W promieniu 500 metrów dwóch ludzi zginęło od noża i dwa samobójstwa na stacji kolejki. Skoczyli pod pociąg. Ważne aby się nie szwedac po nocy, to wszystko będzie ok.

SCIX_69

2020-01-11, 12:37
wszędzie jest tak samo. wszędzie. nic nowego, poprostu pewne informacje nie sa ujawniane gdyż przyjmuje sie je jako malo istotne.

Ti...........ch

2020-01-11, 12:40
gc napisał/a:

Konserwatysci uj***li 30000 policjantow.
Bogata szlachta ma wyj***ne na reszte.
Byle budzet podbudowac.
Dzisiejsze wiadomosci z mojego malego miasta.
To zaznaczam JEDEN DZIEN w Town.
Cos co nawet nie jest City.
Pierwszy. To mnie helikopter obudzil bo to kilometr od mojej chaty. Scigali kolesia. Na rondzie nie wyrobil i sie zabil na latarni
Drugi. Rodzice zostawili roczne dziecko w aucie.
Mysleli ze jak maja czarne Audi to sa nietykalni.
Koles odjechal z dzieckiem. Ale nie wyrobil, sie rozj***l i uciekl. Dziecko ok.
Kolejny poscig. Totalny Carmagedon
O seriach napadow z nozem w reku to juz nawet nie wspominaja, by nie siac paniki. Wszystkiego dowiadujemy sie poczta pantoflowa




Nawet nie wiesz jak bardzo ch*j mnie to obchodzi. Nie podoba się to wyjedź do Argentyny :kawa:

SirMajkel

2020-01-11, 12:54
rząd ma to co chce, zrobili sobie idealną zasłonę dymną i robią co chcą.

Roggio

2020-01-11, 13:15
Mieszkam w Anglii i... no właśnie - mogę powiedzieć , że ludzie są życzliwi i pomocni w mojej ocenie, a przynajmniej "milsi" aniżeli w Polsce ( nie mówię, że każdy!) a zrównywanie wszystkiego do "karyn i sebixów" nie oszukujmy się , ale jest wynikiem własnych odczuć i środowiska w jakim się obracamy. Idź do pracy w porządnej firmie, bądź życzliwy, obracaj się wśród normalnych ludzi ( i to serio nie musi być inżynier, a zwykły prosty Angol) nie bądź j***nym egoistycznym dupkiem z myśleniem świat jest ch*jowy, a okaże się , że może być miło niezależnie gdzie jesteś. Zabójstwa i ogólne popie**olenie jest wszędzie na zachodzie , nie tylko w UK , powoduje to "rozwój" , polityczna "poprawność"... w skrócie świat idzie "do przodu" ( pojęcie względne ) . Zawsze widzimy to co chcemy, a to zależy tylko od tego jak chcemy widzieć otoczenie i na jakie otoczenie sami sobie pozwalamy wokół Nas. Proste.

Byku35

2020-01-11, 14:21
k***a u nas nudy
czasem jakieś marsze

ProVVe

2020-01-11, 16:11
Budrys2000 napisał/a:

Trzeba się było uczyć. Nie musiałbyś wyjeżdżać do Anglii.



Eee to też nie tak do końca, Wykształceni ludzie uciekają za kasą na zachód również i to po kilku kierunkach, szkoleniach i znajomością 3 języków. Mówimy tu o bardzo wysokich zarobkach co tyczy się tez programistów. Jak moi znajomi np. Jeden kumpel pracujący w korpo w PL awansował do Wawy, a z wawy na niemcy teraz walczy o awans do Londynu... Docelowy przystanek to "Ju Es & Ej" gdzie dostaję się największą kasę. Opowiadał jak koleś na jego stanowisku z usa kupil butelek za 6tys pln i nie bylo to dla niego jakieś finansowe wyzwanie. Tak na dzień dzisiejszy przedstawia się podróż goniących za awansem. Jeśli pracujesz w EU to każda większa organizacja konczy twoją podróż (ONZty i inne pierdoły) to cele końcowe. Ciepła posada z XX tys euro miesiecznie z bonusami, podróżami (opłacanymi), spotkaniami (na których je się kawior pije szampany i podpisuję papiery o poufności), imprezami sponsorowanymi równiez przez podatników

;-)