18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się zarabia myjąc szyby na światłach? Krótko i Na Temat.

DzikiKrajwFullHD • 2015-12-08, 19:33

Jak się zarabia na myciu szyb na światłach ? dobrze, że chociaż mają dobre wytłumaczenie :) wiem,że większość denerwują nachalni myjący ale ci to mają szczytny cel :)

ro...........24

2015-12-08, 19:37
Kiedyś w latach 90 w Rumunii , małe cygany umyli mi tak szybe .
Oczywiście kazałem wypie**alać i pojechałem .
Ale nie miałem pojęcia że ten proceder dalej istnieje i to w w najlepszym kraju tego zj***nego świata.

redevil28

2015-12-08, 19:51
Cytat:

Kiedyś w latach 90 w Rumunii , małe cygany umyli mi tak szybe .


Coś tu cyganisz.. bo najwcześniej w 2004r prawko mogłeś zrobić ;-)

No chyba, że byłeś na misjii specjalnej, razem z braćmi...

~Velture

2015-12-08, 19:55
Ja tam takim zawsze każę wypie**alać i nie brudzić mi szyb. Od tego mam k***a myjnię i spryskiwacze abym miał czystą szybę.

Ostatnio pod bankiem jak parkowałem to mi wyskoczył taki (o dziwo polak a nie jakiś brudas) ,że mi szybki umuje. Powiedziałem aby zobaczył ,że mam czyste auto dopiero co umyte to zapytał czy nie może zrobić czegoś abym mu dał zarobić.

Zasadniczo jakby to jakieś brudne dziecko z mafii rumuńskiej było to bym kazał wypie**alać ale w sumie tupek wydał się normalny więc postanowiłem mu zrobić test i dałem mu 2x 1zł ,że jakby zobaczył straż miejską sprawdzającą bilety to niech wrzuci złotówkę to parkometru i mi pod wycieraczkę włoży kwitek a ja jak wrócę dam mu piątkę.
Siedziałem tam dobrą godzinę.
Wróciłem a typek mi oddaje te dwie złotówki i mówi ,że nie było parkingowych. Dałem mu 5 i kazałem te 2 zatrzymać.

Caloroso

2015-12-08, 21:12
Wrocław, skrzyżowanie Powstańców Śląskich z Hallera.... tam k***a nigdy nie można spokojnie przejechać.

Kremil

2015-12-08, 21:12
up 7 na rękę za godzinę nie tak źle ;D widzisz, popłacało zaufać, PS godzina parkingu 3 zł :D ?

ee

2015-12-08, 21:32
Ktoś może dać napisy ? Bo nadal nie wiem na co zbierają ...

wolfik990

2015-12-08, 22:11
ee napisał/a:

Ktoś może dać napisy ? Bo nadal nie wiem na co zbierają ...


Na koczkę
Czyli potocznie kokainę

xpl1337

2015-12-08, 22:15
up raczej na trawe (baczke)

own33333d7

2015-12-09, 11:58
wolfik990 napisał/a:


Na koczkę
Czyli potocznie kokainę


Ja pie**ole, koczkę :shock: :-o :lol:

3 razy padło o co chodzi: jaranie, trawę, baczkę

8michal7

2015-12-09, 12:07
@Velture Koleś git jesteś.

WalkingStephen

2015-12-09, 12:12
To jest ch*j, miałem okazję w tym roku odwiedzić Neapol, to co się tam odpie**ala to przy tym filmiku pikuś. Na prawie każdym skrzyżowaniu po 10-15 murzynów lub innych brudasów, z myjkami i "wagonami" chusteczek. Ogólnie drzwi w aucie zamknięte, szyby na kilka centymetrów uchylone (co by łapy nie zmieścili). j***ni mieli taką taktykę opracowaną że jeden chłop potrafił obskoczyć 3 auta, na pierwsze rzucał wagon chusteczek na szybę ( a bo może kierowca kupi ), a drugie i trzecie oblewał wodą z płynem szybę po czym wracał do pierwszego, gdzie ściągał chusteczki oblewał szybę i ścierał, po czym szedł do pozostałych dwóch i też wycierał. Wszystko to robił na jednym czerwonym świetle.

Quovadis

2015-12-09, 12:57
Osoba, która myła szybę zarobiła w około 30 sec 5 zł netto. Pracując na strefie ekonomicznej za godzinę pracy na stanowisku operatora produkcji zarabia się na początku około 11-14 zł netto.
Resztę każdy sobie może sam dopowiedzieć i ułożyć scenariusz dalszej dyskusji.