18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się naciąga na zmianę dostawcy prądu

fantastico • 2017-06-08, 10:58
Wielu starszych ludzi przegląda sadola w celu wyłapania jakichś wartościowych treści. Prezentuję ku przestrodze jak się nie naciąć na wała.


AN...........or

2017-06-08, 18:43
Velture napisał/a:


k***a słuchaj ze zrozumieniem.



Słuchanie ze zrozumieniem kobiety na tym video, jest wyjątkowym wyczynem intelektualnym.

Zdzichuj666

2017-06-08, 19:05
Chyba ładna, no i cyc też jest. r*chałbym

elfis

2017-06-08, 19:16
gdyby nie gadka, to wystarczyło ją wyj***ć,
a tak kulturalnie wyprosił ją za drzwi

socjalmmv

2017-06-08, 19:18
ale ona ma k***a irytująco/arogancki głos

SirMajkel

2017-06-08, 19:52
taaa mój młodszy brat podpisał coś takiego bo Pani powiedziała, że będzie taniej i mimo to, że ani mieszkanie ani prąd nie było na niego to firma chętnie wystawiała faktury ojcu i nawet zrobili cesję na brata bez zgody ojca. Sprawa już jest zamknięta ale oszuści straszyli komornikiem i sprawa trafiła w końcu do sądu.

waloos

2017-06-08, 19:55
Z jeden strony babka arogancka i pewnie chce naciągnąć na podpisanie umowy z dystrybutorem, ale z drugiej strony gdybyście byli na jej miejscu i chodzili po mieszkaniach i trafiali na ludzi na jakich ona trafia to myślę, że też bylibyście aroganccy.

Sam fakt tego starszego faceta z tyłu. Facet pewnie po 50 i pełno tatuaży. Przypuszczam, że nie robił ich niedawno a raczej kiedy był młody. A kiedy on był młody to tatuaże robili sobie raczej Ci źli, to nie była moda tylko chęć naznaczenia się.
Oczywiście teraz generalizuję i może tak nie być, ale myślę że wiele się nie pomyliłem w tej mojej generalizacji.
Więc chodzicie po tych mieszkaniach i trafiacie na takie umysłowe ameby - no mnie by ch*j strzelił od razu.

Sory, ale ja to w ogóle czasem nie potrafię niewk***iony przejść się po mieście, tak ludzie potrafią być debilni.
Chodziłem do dobrej szkoły, studiowałem na polibudzie z ogarniętymi ludźmi, w pracy też mam kontakt z ludźmi po studiach, którym się udało życiowo - człowiek się zwyczajnie przyzwyczaja do innego poziomu rozmowy, zachowań, zainteresowań czy choćby postrzegania świata.
I potem wychodzisz na miasto i słyszysz rozmowy jakiś dwóch idiotek które przeczytały na FB jakiś fejkowy news z dupy wyciągnięty a one debatują nad tym jak poj***ne.

Paweł Zarzeczny napisał kiedyś fajny felieton, że bycie inteligentnym jest ciężkie - niestety ale to jest prawda.

Loaloa

2017-06-08, 21:48
Jesteście j***ni przez Kościół, rząd, to dlaczego do kompletu nie mieliby was jeszcze por*chać jacyś spryciarze od "taniego" gazu?

realign

2017-06-08, 23:14
Ilu frajerów tyle sposobów na ich dymanie. Trzeba być poprostu ostrożnym bo nikt nie przyjdzie sam z siebie abyś miał taniej, lepiej, wygodniej. Wszyscy chcą Cię wyj***ć.

A gruba szmata niech sp***ala być gruba gdzie indziej.

chumak

2017-06-08, 23:46
Kiedyś po technikum przez 1 dzień byłem "przedstawicielem handlowym" tego typu, pewnie przez te kilka lat sporo się zmieniło ale wygląda to dość znajomo. Babka miała gotową regułkę, która zakończyłaby się podpisaniem umowy zmieniającej obecnego dystrybutora na tego reprezentowanego przez tą panią - ale wystąpiła sytuacja kiedy klient jest złowrogo nastawiony i nie da się go nakłonić do wysłuchania więc należy przynajmniej wyjść z twarzą nie wyglądającą na uciekającego oszusta. Ja po pierwszym dniu uznałem że to głupie i znalazłem normalną pracę :)

gnie

2017-06-09, 00:41
i tak bym ją r*chał i tyle w temacie

~Velture

2017-06-09, 06:57
realign napisał/a:



A gruba szmata niech sp***ala być gruba gdzie indziej.





Krak

2017-06-09, 10:08
RedCarpetMiki napisał/a:

Co to w ogóle za kobieta, natychmiastowo powinna zostać zwolniona i obsadzona w pracy,



Melina za meliną i tam frajerów szukają pokątni dostawcy no to pewnie, że księżniczki mają chodzić. Najlepiej po studiach.
Radzę odpuścić, bo na stare lata nie będziesz miał z kim gadać jak wszystkich pozwalniasz :)

cezik

2017-06-09, 10:16
Jej pracodawca (Marcin Orłowski) zapewne, jak i jego przydupas (Joanna Gut) szkolą takie osoby, do własnie takiego postępowania i sprzedawania "tańszego" prądu. Na rynku polskim, jeśli chodzi o sprzedawców energii elektrycznej, jest ich około 100. Jest to zwyczajne przedstawicielstwo handlowe. Chodzenie od domu do domu i wciskanie ludziom prądu (podpisywanie umów) - laska z filmiku jest ewidentnie osobą, która dopiero co zaczęła prace, pracuje tam może miesiąc i niedługo się zwolni z racji presji, jaką na nią nakładają pie**oleni oszuści wcześniej wspomniani, co nie zmienia faktu, że zarabiają na tym gruby hajs rękoma właśnie pionków w postaci Przedstawicieli Handlowych, dzienny limit dla takiego "handlowca" to 7 umów, bez nich nie pokazuj się w biurze. Prowizja jest i zacna, bo można niezłe pieniądze na tym zarobić, ale nerwy zszargane przez takie wizyty domowe odbijają się na kondycji psychicznej, a sytuacje bywały zdecydowanie gorsze - szacun za cierpliwość dla gościa nagrywającego. Arogancja i wpie**alanie się buciorami komuś do domu to podstawa, albo trafisz na kogoś uległego i podpisze z Tobą umowę dla świętego spokoju, albo trafisz na kogoś, kto chętnie Ci zajebie w ryj, bo ogarnia w czym rzecz. Płacąc za prąd, płaci się tak naprawdę dwóm spółkom - dystrybutorowi (którego nie da się zmienić, bo to on dostarcza do Ciebie energię elektryczną po jego infrastrukturze) i sprzedawcy prądu (w tym wypadku jest to firma Polski Prąd).

FrancHohelgruszka

2017-06-09, 11:39
zamiast łyżki do butów na ścianie,wisi różowe dildo.Kto jak woli