18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak rozpoznać żyda

Booooyakasha • 2012-05-15, 13:24
Krótki poradnik, myśle, że kazdemu sie przyda troche tej wiedzy. :mrgreen:

Nazwiska żydowskie

1. Typowo żydowskie nazwiska typu Rozencwajg, Kugelszwanc, Aprikozenkranc, Pipman czy Feldman – komentarza nie wymagają. Wszystko jest jasne.

2. Polsko brzmiące, ale…

Brzmi ono aż nazbyt polsko: Złotopolski, Polański, Księżopolski, Kochański.
Brzmi “niby po polsku”: Michnik, Kuroń, Kryształ, Indyk, Labuda, Pieronek, Cytron, Muzykant, Bankowicz – ale jakoś zabawnie (któż to jest “Bankowicz”? Syn banku?).
Pochodzi od nazwy miasta, regionu lub kraju, w czym przypomina nazwy kiełbas albo papierosów: Poznański, Krakowski, Mazowiecki, Warszawski, Nowojorski, Rzymowski, Amsterdamski, Szwedowicz.

3. Brzmiące jak parodia polskich nazwisk: śmiesznie lub wręcz nawet odrażająco: Kloakowski, Wychodek.

4. Ponadto nierzadkie wśród Żydów są nazwiska szlacheckie (bądź przez przyjmowanie wychrzczonych Żydów jako członków starych rodów – bądź przez złośliwość arystokracji, np. Sanguszkowie nazwali swego Żyda Radziwiłłem na złość Radziwiłłom). Mamy zatem Żydów: Małachowski, Potocki, Radziwiłł, Jeziorański, Muszyński, Naimski i in.

III. Cechy antropologiczne

Z powodu mieszania się Żydów z nie-Żydami, cechy antropologicznie często ulegają zatarciu, nie można wiec ich uważać za kryterium absolutne i zawsze nieomylne.

1. Wysklepiona górna powierzchnia czaszki (Urban, Oleksy, Borowski, Dziewulski, Nowak-Jeziorański).

2. Jeśli poprowadzić prostą poziomą na wysokości czubka nosa, to u Polaków przecina ona mniej więcej otwór ucha. U Żydów cale ucho znajduje się powyżej tej linii.

3. U Żydów boczne luki czołowe maja większy promień krzywizny, niż u Słowian.

4. Żydzi maja płytsze oczodoły, a brwi nieco wyżej nad oczyma i w kształcie luku.

5. Nos Żyda jest na ogoł dłuższy, ma ostrzejszy szpic z profilu, zaś widziany z przodu jest bardziej rozłożysty. Żydówki maja bardzo wąską przegrodę nosowa miedzy oczami.

6. Odcinek miedzy nosem a górną wargą jest znacznie dłuższy, niż u Słowian.

7. Ucho u Żydów w dolnej części nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrośnięte w głowę. U góry jest bardziej spiczaste, niż u Słowian. Często uszy u Żydów są jakby zdegenerowane, nieproporcjonalnie wielkie i odstające (Urban, Mazowiecki) albo odwrotnie, malutkie i pokręcone.

8. Typowy Żyd idąc po linii prostej kołysze się na boki niczym kaczka (Kwaśniewski, Oleksy).

9. U starszych Żydów ich cechy antropologiczne stają się bardziej wyraziste, np. satyryk Drozda.

IV. Sposób wysławiania się

1. Żydzi posiadają dar łatwego wysławiania się, co pozwala im “zagadać” niemal każdego Polaka.

2. Żydzi, mówiąc o sprawach najważniejszych i bliskich sercu każdego Polaka, nie angażują się emocjonalnie, nie przeżywają tego tak, jak my. Mówią monotonnie, wolno i bez emocji – ot, tak sobie, jak o każdej innej sprawie. Polskie sprawy ich nie obchodzą, nie dotyczą.

3. Wielu Żydów ma problem z właściwą wymową “r” (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke).

4. Często zdarza się im wtrącić do rozmowy jakieś typowo żydowskie zwroty, zwłaszcza zaś “tfu”, naśladujące odgłos splunięcia.

5. Często w rozmowach dają wyraz swej “uczoności”, co przeradza się łatwo w poczucie wyższości i arogancje.

6. Są prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem oraz zmieniania znaczenia słów.

V. Prezencja

1. Żydzi lubują się w noszeniu brody, choć młodsze pokolenie wydaje się preferować tzw. “brodo-zarost”.

2. Wśród mężczyzn widoczna jest niedbałość o wygląd zewnętrzny, do którego nie przywiązują oni takiej wagi, jak my.

3. Żydzi odznaczają się wielka pewnością siebie, czasami przeradza się ona w butę (np. Ryszard Kalisz, Leszek Balcerowicz).

4. Z reguły brak im ogłady, delikatności i taktu.

5. Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne (np. Monika Olejnik, Kora Jackowska, Monika Lewinsky).

6. Maja charakterystyczne dla siebie tiki i często ruszają ramionami.
:plzdie: :plzdie: :plzdie:

~Faper Noster

2012-05-15, 14:13
O k***a, wychodzi na to że jestem żydem. A całe życie myślałem że jestem murzynem

bolerro

2012-05-15, 14:17
Ja od razu sprawdziłem linię czubek nosa-uszy - z tego mi wychodzi, że nie jestem żydem...

Bzyk669

2012-05-15, 14:28
@Nostry
Czyli żydowski Murzyn? ;> - to się nazywa pech :D

Ale z tymi szlacheckimi nazwiskami to przegięcie, jeszcze mi ktoś powie że mam żydowskie nazwisko, bo się kończy na -ski -.-

pakicito

2012-05-15, 14:54
żyda się rozpoznaje poprzez jarmułkę, czyli dotknijcie ręką tyłu głowy to sprawdzicie, czy nie jesteście żydami;
można też łatwo sprawdzić szczając

miedziak

2012-05-15, 15:02
Cóż za pokręcony temat. jest tam tyle tych smaczków że ze spokojem można każdego człowieka do nich dopasować i nazwać żydem.

chyba najlepszą poradą do rozpoznania żyda w tym temacie jest komentarz nade mną.

BongMan

2012-05-15, 15:11
Większość internetowych hejterów i wielce zadeklarowanych antysemitów nie poznałaby Żyda nawet jakby ich zaszedł od tyłu i kopnął w dupę.

vass

2012-05-15, 17:11
A gdzie w tym spisie największy mosiek JKM Ozjasz Goldberg ? :)

Angius

2012-05-15, 17:24
Po ch*j te emoty na dole?

Booooyakasha

2012-05-15, 18:00
Angius napisał/a:

Po ch*j te emoty na dole?



po to żebyś sie zapytał "po ch*j te emoty na dole?"

Hesbollah

2012-05-15, 18:02
Wygląda jak instruktaż dla oficera SS

Skądinąd

2012-05-15, 19:30
To z forum fronda.pl? Tak pytam, bo właściwie retoryka ta sama...

Magik2501

2012-05-15, 19:30
Hesbollah napisał/a:

Wygląda jak instruktaż dla oficera SS



Temat jajcarski, ale zauważyłem coś zabawnego.
Wystarczy powiedzieć słowo "żyd" żeby brali kogoś za antysemitę. A jak ktoś się do owego antysemityzmu przyzna ("nie lubię Żydów bo nie. Jedni nie lubią Ruskich, inni Szwedów, wszyscy Niemców, a ja nie lubię Żydów i mam do tego prawo") to natychmiast jest porównywany do nazisty.
Taka tam...hipokryza Gazety Wyborczej, która wszędzie widzi nazistów, których wytyka od "wszędziewidzących żydów".

_R...........s_

2012-05-15, 19:33
k***a tak więc dookoła pełno żydów. Niewielu jest "nas" nie-żydów, ale musimy się zjednoczyć i odeprzeć żydowski najazd.
Pod ten opis można podciągnąć każdego, tak więc żydzi strzeżcie się, zostaliście rozpoznani. k***a, chyba nawet sam jestem żydem. Co za k***a brednie. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy naprawdę w to wierzą.

sadomaso666

2012-05-15, 19:33
o fak.. mam żydowskie uszy:/