18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozmawiać z policją

Gruby Brzuch • 2016-07-25, 00:20
Nie pokazał mu papierów, opie**olił konkretnie i pojechał.
:amused:

jbone

2016-07-25, 14:56
Brzydkii napisał/a:

@up

Drogi policjancie. Zapie**alaj k***a na służbę, a nie dywagujesz tutaj. Przedstawiłeś się jako policjant, więc reprezentujesz instytucje państwową. Naucz się pisać poprawnie ciulu.
Śmieszy mnie jak taki troglodyta idzie do policji, tylko po to by leczyć swoje chore kompleksy i dopie**alać się do ludzi. Już jednego takiego cwaniaka w sądzie pokory nauczyliśmy.
Policjant to zawód, pies to charakter. Zaprezentowałeś się tutaj jako pies.

Nie pozdrawiam.



stawiam ci flaszkę.trzeba nazywać rzeczy po imieniu.gówno nazwać gównem bo jest gównem.Jan Paweł na 500%

Eth

2016-07-25, 14:59
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

pokaż mi to, gdzie napisałem "w takiej sytuacji"



"bo jakby u mnie tak pokrzyczał to (...)".

W tym "tak pokrzyczal", tzn. w taki sposob jak na filmiku, czyli tlumaczymy jako "majac racje by wk***iony opie**alal milicjantow, w sytuacji w ktorej oni zawinili".
To nie jest filmik, w ktorym jakis koles bez powodu zaczyna opie**alac i wyzywac mundurowych, wiec przyrownujac uzywajac "jakby tak" odnosisz sie zarowno do slownictwa jak i calego kontekstu.

Tak tepy jestes, ze nie potrafisz zobaczyc, na co kladziesz nacisk w tym co piszesz, czy po prostu nie potrafisz skladnie pisac?
Tu nie chodzi o jakies dopowiadanie rzeczy ktorych nie ma, tutaj chodzi o latwy do zauwazenia wydzwiek.
A ten jest bardzo prosty "bez wzgledu na okolicznosci, jakby smial tak sie zachowac".

"Nigdy w jego sytuacji się nie znajdę" jak to sie mowi, nigdy nie mow nigdy, o to chodzi, ze jak sie cos sknoci to trzeba umiec sie zachowac i schowac ego do kieszeni, bez wzgledu na to kim sie jest.

"Popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku" - ten kawalek wyraznie pokazuje co i jak kryje sie w twojej mozgownicy.
"Co to nie ja, pan wladza, nieomylny, wyrocznia prawa, I AM THE LAAAAAAAAAAAAAAW!".




PS

Jesli jeszcze nie jestes, to zostan straznikiem miejskim, nadasz sie - glupota, kompleksy, zakuty leb - wszystko na miejscu :)

ni...........to

2016-07-25, 15:02
Szacunek to podstawa po obu stronach barykady . koniec tej jalowej dyskusji.

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-25, 15:08
@ 4xup:

skoro już mnie nazwałeś i lepiej wiesz, gdzie pracuję to idę, idę - trzeba jakiemuś prawilniakowi zasłużonego wniocha wyj***ć i uszczuplić jego i tak skąpy patolski budżet :) zaraz trafi się też jakiś upojony alkoholem studenciak prawa z niewyparzonym ryjem, którego czeka Izba Wytrzeźwień :) do usług - z uśmiechem na twarzy. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystko będzie poprawnie w świetle przepisów prawa. Wy pie**olicie na forach, pod nosami i zaciszach swoich pokoi w mieszkaniach rodziców - a my na ulicach robimy swoje :amused:

DmNQ

2016-07-25, 15:14
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:




kolejny raz brak czytania ze zrozumieniem - pokarz mi gdzie napisałem "na jego miejscu". Wyraźnie dałem do zrozumienia na końcu, że milicjant jest niekompetentny - z kliku przyczyn: w domyśle ustawienie pojazdu + rozmowa z petentem.



Potem się dziwią, że takie mniemanie jest o nich. Pisać nie potrafi, mówić składnie też. Więc pójdę do policji , prostować sebixów (choć i tego się boją ). Pozostaje spisywanie śpiących żuli, bo jedynie oni nie stanowią zagrożenia. Chyba, że już złapią w 5 jednego pijanego studenta i to jest szczyt ich osiągnięć. Jak widać nawet na forach się tym chwalą. Banda kretynów bez wykształcenia

:ja_pie**ole:

Enough

2016-07-25, 15:33
Brzydkii napisał/a:

@up

Drogi policjancie. Zapie**alaj k***a na służbę, a nie dywagujesz tutaj. Przedstawiłeś się jako policjant, więc reprezentujesz instytucje państwową. Naucz się pisać poprawnie ciulu.
Śmieszy mnie jak taki troglodyta idzie do policji, tylko po to by leczyć swoje chore kompleksy i dopie**alać się do ludzi. Już jednego takiego cwaniaka w sądzie pokory nauczyliśmy.
Policjant to zawód, pies to charakter. Zaprezentowałeś się tutaj jako pies.

Nie pozdrawiam.



Przecież to jakiś 15 letni rozjuszony, trollujący gimbus. Po co w dyskusje z takimi szympansami wchodzić w ogolę...

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-25, 16:07
Enough napisał/a:

Przecież to jakiś 15 letni rozjuszony, trollujący gimbus. Po co w dyskusje z takimi szympansami wchodzić w ogolę...



cicho k***a, psujesz mi zabawę ...