jak przywitałem Nowy Rok

nelbox • 2013-01-04, 22:56
Nie było, bo historia niestety własna sprzed kilku dni.
Idę na Sylwestra z moim (byłym) przyjacielem Stefanem. Impreza domowa, na której nikogo nie znam, ale ma tam być trochę singielek, a wiadomo jak wtedy bywa. Można poznać wybrankę, jeżeli nawet nie życia, to chociażby nocy.

Po wejściu do mieszkania od razu ją zobaczyłem - piękną długonogą uroczą Aleksandrę, która swoim magicznym uśmiechem oświetlała całe mieszkanie. Od razu wiedziałem, że to jest to i że nie mogę zmarnować tego wieczoru. Biorę się więc do dzieła, tak spokojnie, nie za szybko. Zaznaczam obecność na imprezie, rozdaję suchary, które ochoczo są zjadane przez nieznanych mi słuchaczy.

Idzie wszystko w dobrym kierunku, aż tu nagle bac! Czuję, że znacznie przyśpieszyła mi perystaltyka jelit (przyśpieszona perystaltyka w języku potocznym oznacza nadchodzącą srakę – przyp. autora). Proces postępuję bardzo gwałtownie, no ale myślę sobie „spoko luzik, szybko do kibelka i z powrotem - do swojej przyszłej wybranki”. I tu spotykam się z pierwszym przysłowiowym schodkiem. Drzwi do toalety wychodzą wprost na salon, gdzie już zgromadziło się około piętnastu osób. W tym miejscu taka mała dygresja. Jeżeli kiedykolwiek postanowicie przerobić normalne ludzkie mieszkanie pod swój indywidualny, niepowtarzalny i nowatorski styl, to nigdy nie róbcie wyjścia sracza na salon. NIGDY! To jest chore i durne. Koniec kropka!

Wracając do tematu. Myślę sobie, że to nic poważnego. W końcu kupkę (a właściwie kałużkę) i tak da się zrobić bez przykuwania uwagi widzów i słuchaczy. Wyraźnie czuję jednak, że oprócz mocno „rozluźnionych” jelit, mój brzuch też mocno napęczniał. A wiadomo przecież, że ciecz wydobywająca się pod dużym ciśnieniem wraz z powietrzem przez małą heteroseksualną dziurkę musi oznaczać narodziny niezłego dubstepu z basami.

No ale myślę sobie, że w sumie to jeszcze nie problem. Przecież na imprezie gra się muzykę głośno, więc jestem uratowany. Grzecznie proszę o puszczenie jakiejś przedsylwestrowej muzy. Co się dowiaduję? Dwie głupie pipy zamieszkujące ten niezwykły i nowoczesny lokal z wyjściem sracza na salon wymyśliły tzw. „efekt przejścia”. Tak, tak – efekt przejścia. Chodzi o jakieś bzdury, że do dwunastej ma być cicho i bez muzyki, a po dwunastej ostra zabawa na całego w innym klimacie. Na moje argumenty, że to idiotyczny pomysł, na idiotę (o dziwo dla mnie) w oczach świadków wyszedłem właśnie ja. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dla was, ale dodam, że obydwie te pipy miały małe cycki i obwisłe tyłki. Moim zdaniem to dodatkowo potwierdza, że ich pomysł był wyjątkowo głupi.

Ale wracając do sedna. Nie mając już czasu w rezerwie, proszę mojego (byłego) przyjaciela Stefana, aby ten zagaił głośno tych lemurów jakąś historyjką, bo muszę pilnie do kibla i będę raczej głośno. (były) przyjaciel Stefan kiwnął do mnie głową z pełnym zrozumieniem, po czym ja udałem szybciutko do kibla.
Jestem już w środku. Zaczynam wydalać z moich wnętrzności nagromadzoną magmę, przysłuch*jąc się mimo woli do dźwięków z salonu i nie wierzę! No k*rwa, nie wierzę! Z nieskończonej ilości historii, opowiadań, zdarzeń, zagadek i ciekawostek tego Świata mój (były) przyjaciel Stefan opowiada historię, jak dziesięć lat temu ja zaciągnąłem podczas Sylwestra laskę do łóżka w akademiku, ale byłem tak narąbany, że zrzygałem się na nią. Później wycierałem z niej rzygi, ona płakała itd. Oczywiście nie przeszkadza mu, że słuchaczem tego zacnego opowiadania jest również ta przeznaczona prze niebiosa dla mnie - piękna Aleksandra ;-(

Myśląc, że gorzej już nie może być i pragnąc jak najszybciej zabić mojego (byłego) przyjaciela Stefana, zauważam, że w toalecie nie ma papieru. Żadnego! K*rwa nic, czym można było usunąć resztki mokrego kału z mojej dupy. Może to też część ich planu? – efektu przejścia z brudną dupą w Nowy Rok. Głupie pipy.

Szybko zrozumiałem, że jestem stracony i na pewno nie będę miał jak podetrzeć się, co w mojej sytuacji było czymś naprawdę potrzebnym. Nie pozostało mi nic innego jak tylko wysłać do (byłego) przyjaciela Stefana SMS z prośbą o przyniesienie papieru. Po wysłaniu SMSa aż mną zaczęło trząść, bo już widziałem oczami wyobraźni, jak ten klaun czyta na głos mojego SMSa i wszyscy się śmieją dookoła. Przysłuch*ję się zatem, ale nic takiego się nie wydarza, a ja dostaję tylko zwrotny SMS „OK”.

Trochę ulżyło mi, więc czekam już tylko na ten zasrany papier. I oto ta chwila! Na delikatne pukanie otwieram nieco drzwi i w szczelinie pojawia się ręka z rolką papieru toaletowego. jestem uratowany! Hura!! Hura?? Po bransoletce na ręce poznaję, że to ręka… Aleksandry. Mojej Aleksandry…

Kończę w tym miejscu, bo długawa opowieść wyszła, no ale jak będzie trochę piw, to napiszę czym się skończyło.

Stefanie, ty sk%rwysynie! :-x

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-01-06, 19:02 ]
ciąg dalszy historii
http://www.sadistic.pl/jak-przywitalem-nowy-rok-vt165182,105.htm#1724748

tomek8899

2013-01-06, 20:44
no i dalej trzyma nas w niepewności... ale sadol...

ds...........gr

2013-01-06, 21:03
Jest jego wypowiedz przyklejona na 8 stronie.

kroplowa

2013-01-06, 21:33
On powinien zrobić drugi temat tak na dobrą sprawę.

ru_ziolo

2013-01-06, 21:57
Do Części 1 pisałem, że nigdy z takim zaintrygowaniem nie czytałem o czyjejś srace.
Teraz urzekła mnie historia rzygającej laski.
Mógłbym czytać o tym do snu i przy śniadaniu.

Co będzie następne ?

Powinieneś autorze dostać swoją rubrykę w jakimś poczytnym piśmie !!

lotnik_1

2013-01-06, 22:26
narzygała na niego...
ciekawe czy potem zrobiła lodzika

nelbox

2013-01-06, 22:41
ru_ziolo napisał/a:

Do Części 1 pisałem, że nigdy z takim zaintrygowaniem nie czytałem o czyjejś srace.
Teraz urzekła mnie historia rzygającej laski.
Mógłbym czytać o tym do snu i przy śniadaniu.

Co będzie następne ?

Powinieneś autorze dostać swoją rubrykę w jakimś poczytnym piśmie !!Dzięki stary za miłe słowa! :) Cieszę się, że przeczytałeś, bo na głównej nie wolno dodawać drugiej części do wcześniejszych tematów :glowawmur:

Novik

2013-01-06, 23:36
no ku*asie dawaj dalej :D i łapaj pifka

Kortens

2013-01-07, 01:02
Widzę, że u Cb też wybranka puściła pawia :D , w sumie dalsza część historii już mniej mniej mnie ciekawi, chyba że mieliście sceny z Scary Movie 2 :D

przesmiewca

2013-01-07, 01:14
To i ja yebne jakiegoś pustego komenta , może jakiś browar wpadnie ;p

JebakLeśny

2013-01-07, 01:45
Wolniej najlepiej pisz to zakończenie. Niech sadole umrą ze zniecierpliwienia :terror:

MrPolak

2013-01-07, 11:07
Raz na wozie raz pod wozem raz Ty wymiotujesz na laski innym razem one na Ciebie, ehh jakie to życiowe :D

raziel331

2013-01-07, 12:55
@up
No opowiadaj.

Bajdus1962

2013-01-07, 16:25
Zajebista historia. Ciekawie opowiadasz, stary. Dobrze ciśniesz na te 2 głupie pindy, bo z takimi inaczej się nie da..
Przez moment gdy byłem pod koniec historii i Aleksandra zbliżała się do Ciebie, bylem pewien, ze znów się porzygasz jak w/w historii. Raz na wozie, raz pod wozem jak to się mówi ;]

Rubaszny

2013-01-07, 16:32
I część zajebista... ale do tej II części mogłeś sie bardziej przyłóżyć ,bo jest bez sensu i nie ciekawie. Masz dużo czasu dawaj dalej nie spiesz sie :)

serlo

2013-01-07, 21:25
Stary! Napisz książkę to na pewno ją kupie!
Nigdy nikt tak pięknie nie opisywał rozwolnienia czy rzygania.
X