18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak przegonić strażnika z fotoradarem

nygas232 • 2013-01-14, 23:50
Trzeba krótko i konkretnie...


Revelict

2013-01-14, 23:52
Istny wysyp filmów tego typu. Brawo;)

lemon1988

2013-01-14, 23:55
mowcie co chcecie ale zawsze bede popieral takich ludzi i ch*j :)

jaro1

2013-01-14, 23:55
piękne, piwko dla was chłopaki,
kupa kasy płynie z fotoradarów to niech cwe*e j***ne chociaż się trochę pożerają z normalnymi ludźmi

Mr.Bungle

2013-01-15, 00:00
Żeby chociaż kaska szła na budowę czy remonty dróg ... ch*je j***ne !

sauerps

2013-01-15, 00:00
zaczęło się powoli gnębienie tego kurestwa.... i bardzo k***a dobrze jak będę miał okazję to sam nie omieszkam wk***ić strażnika zasłaniając radar;]

lemon1988

2013-01-15, 00:08
powtarzam sie ale kurewsko mnie to irytuje

Robajson

2013-01-15, 00:09
j***ć Straż Wiejską!!!
Niech to gówno wyginie tak samo szybko jak powstało!!!

kamuha

2013-01-15, 00:34
Robsajson napisał/a:

j***ć Straż Wiejską!!!
Niech to gówno wyginie tak samo szybko jak powstało!!!


chyba bardziej I.T.D.
jakyś zobaczył kominiarzy to też byś pewnie krzyczał
"j***ć Straż Wiejską!!!" ?

borisklinga

2013-01-15, 00:55
Nędza i tyle,

wk***iaja mnie takie filmiki, koleś myśli ze został bohaterem ? Wg. mnie zostałes upierdliwą k***ą z kamerą która utrudnia komuś prace. W tym przypadku był to strażnik miejski, rownie dobrze mogłeś postawić samochód przed drogowcami łatającymi drogę i szczerzyć do nich kły.

Bohaterem będziesz jak zamiast kamerowania i pyskatych odzywek, podejdziesz i pie**olniesz w ten radar łomem, tak żeby już więcej go nie włączyli ani nei naprawili, wtedy zrobisz jakiś poźytek, może zanim wieś kupi im nowy to przez ten czas ludzie pojezdza spokojnie.
Nagrywaniam ich co zdziałałęs ?? że poszli łapać w inne miejsce ? bezsens

straatveger

2013-01-15, 00:59
lemon1988 napisał/a:

powtarzam sie ale kurewsko mnie to irytuje



Niestety uległes manipulacji ryżego ch*ja i oszusta, to jego MINISTER JUDE ROSTKOWSKI liczył założenia wpływów z fotoradarów przy planowaniu budżetu,

ehh czego oczekiwać od gimnazjum i ludzi oglądających Tv ;/

ps. nie jestem za pisem, bo smoleńsk

Machol

2013-01-15, 03:09
Jak dla mnie wk***ienie na fotoradary bo ktoś "specjalnie czycha i kradnie pieniądze" to jakieś totalne nieporozumienie. Jest ustalone, że trzeba jeździć z daną prędkością, to znalazło się paru zawiedzionych - że nie może sobie bezkarnie złamać prawa "bo nikt nie widzi".

k***a, kozaki, jak was tak boli, że nie możecie zapie**alać, to walczcie z prawem ustalającym takie a nie inne limity prędkości, a nie z fotoradarami... Nagonka na fotoradary to jakiś owczy pęd - tak jak gimbaza napie**ala na Policję, która po prostu przestrzega takiego a nie innego prawa.

RevolutionGFX

2013-01-15, 03:39
Porządny typek , szacuneczek i duże piwo się należy :D
Napewno tym czynem "uratował" nie jedną osobę!